American English for Poles. Kurs audiowizualny część 1. Ćwiczenia

William CarrollZofia Jancewicz Wydawnictwo: Wiedza Powszechna językoznawstwo, nauka o literaturze
83-214-0152-X
Wiedza Powszechna
angielski USA amerykański
językoznawstwo, nauka o literaturze
83-214-0152-X
angielski USA amerykański
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Kiler. A crime comedy based on a Juliusz Machulski film Juliusz Machulski, Jerzy Siemasz, Piotr Wereśniak
6,7
Kiler. A crime... Juliusz Machulski, ...