Najwyższa miłość

horror
83-221-05-78-9
Róża Nossing, Stanisław Adamski
groza pająk

Nic nie poradzę na to, że fascynuje mnie literatura niemieckich i austriackich psychopatów:-) artuję oczywiście, bo nie wiem, czy Ewers był psychopatą. Raczej nie, ale opowiadania, które wymyślał, były mocnego kalibru. Ze zbioru "Najwyższa miłośc" moim ulubionym jest "Pająk". Czytałam już ze sto razy i wiem, że dalej będę czytać. Psychodelia i groza w pięknym literackim...

• Chcę w prezencie
  • *Fantastyka
  • Posiadam wersję papierową
  • 1. Fantastyka - Klasyka grozy/Weird fiction
  • Fantazje obłędne i lubiane szalenie
  • 2015
  • Niemiecka i austriacka

Dodaj cytat z książki Najwyższa miłość