Piraci - przewodnik

Okładka książki Piraci - przewodnik
Terry Deary Wydawnictwo: Egmont Polska Seria: Strrraszna Historia literatura dziecięca
literatura dziecięca
Strrraszna Historia
Pirates
Egmont Polska
2007-05-08
2007-05-08
Janusz Maćczak

Okładka książki Straszna I wojna światowa i totalnie straszna II wojna światowa Martin Brown, Terry Deary
Ocena 7,3
Straszna I woj... Martin Brown, Terry...
Okładka książki Srodzy Sasi Martin Brown, Terry Deary
Ocena 7,3
Srodzy Sasi Martin Brown, Terry...

1973

Są momenty!!! Krrrwawe!!! Troszkę barrrrdzo strrrrraszna, momentami jeszcze baarrrdziej 😁

Specjalistą w opisie czadowej historrrii niezmiennie pozostaje Terry Deary, polecam całą serię, którą pochłoniecie w jedną noc, nadwerężając zmachane śmiechem mięśnie skośne brzucha 😁😁😁😜

Wszystkie książki z tej serrrii są świetne, zatem ta też się udała Deary'emu!!

Śmiałam się do rozpuku, serrrdecznie polecam młodym i nieco starrrszym!
Można powiększyć wiedzę o historrryczne fakty i kontekst, jednocześnie mając rrrewelacyjną rrrozrywkę. Czego chcieć więcej?

Wszystkie książki z tej serrrii są świetne, zatem ta też się udała Deary'emu!!

Śmiałam się do...

Pamiętam, że gdzieś na koniec miałem tą straszną historię, ale były to bardziej ostatnie podrygi tej serii i miałem wrażzenie że było to trochę żerowanie na sukcesie poprzednich części.

Przeczytałem masę książek z serii SH :) .

Przeczytałem masę książek z serii SH :) .

HAHAHa! ZABAWNE I MOŻNA SIĘ DUŻO DOWIEDZIEĆ

HAHAHa! ZABAWNE I MOŻNA SIĘ DUŻO DOWIEDZIEĆ

Przewodniki są dla mnie jakoś gorsze niż normalne książki tej serii, ale są za to kolorowe.

Dodaj cytat z książki Piraci - przewodnik