Piraci - przewodnik

Terry Deary Wydawnictwo: Egmont Polska Seria: Strrraszna Historia literatura dziecięca
Pirates
Janusz Maćczak
Egmont Polska
Pirates
literatura dziecięca
Janusz Maćczak
Strrraszna Historia

Pamiętam, że gdzieś na koniec miałem tą straszną historię, ale były to bardziej ostatnie podrygi tej serii i miałem wrażzenie że było to trochę żerowanie na sukcesie poprzednich części.

Przeczytałem masę książek z serii SH :) .

Przewodniki są dla mnie jakoś gorsze niż normalne książki tej serii, ale są za to kolorowe.

HAHAHa! ZABAWNE I MOŻNA SIĘ DUŻO DOWIEDZIEĆ

• Historia