Dziedzictwo nieodparte

1972-01-01
Cecylia Wojewoda
Oklahoma Indianie Ameryka

Okładka książki Spekulant Doug R. Casey, John Hunt
Spekulant Doug R. Casey, John...
Okładka książki Dare To Live: Reflections On Fear, Courage And Wholeness John Hunt, Miriam Subirana
Dare To Live: ... John Hunt, Miriam S...

Autor zapętlił się w refleksjach. Cenię dużą ilość przemyśleń, ale tutaj niekiedy stawało się to nużące. W zasadzie cała powieść jest zlepkiem wewnętrznych monologów, przedstawionych z różnych perspektyw. Niemniej jednak, mimo przydługich fragmentów, czytało się całkiem przyjemnie.

• Obyczajowe
  • E-book niekomerc. PDF, rtf, doc. txt
  • 2016

Dodaj cytat z książki Dziedzictwo nieodparte