Poza najdalszą gwiazdą

Okładka książki Poza najdalszą gwiazdą
Edgar Rice Burroughs Wydawnictwo: ALFA Seria: Biblioteka Klasyki Science Fiction "Srebrny Glob" fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Biblioteka Klasyki Science Fiction "Srebrny Glob"
Beyond The Farthest Star
ALFA
1994-01-01
1994-01-01
Katarzyna Głowacka

więcej Więcej

Burroughs to gigant literatury rozrywkowej 1-szej połowy XX wieku. Któż nie słyszał o Tarzanie, a który fan literatury SF nie przeczytał chociaż jednej książki z jego cykli Barsoom, Pellucidar, Venus czy też trylogii "Ląd zapomniany przez czas"?
"Poza najdalszą gwiazdą" na tle wymienionych powyżej niestety wypada trochę blado. Dlaczego? Bo te niecałe 160 stron ewidentnie...

• Fantasy
  • 🚀 Fantastyka naukowa
  • KAR
  • S/F - fantasy
  • Fantasy, SF, horror
  • E-półka
  • Fantastyka retro

Dodaj cytat z książki Poza najdalszą gwiazdą