Pan Samochodzik i przemytnicy

Okładka książki Pan Samochodzik i przemytnicy
Arkadiusz Niemirski Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza "Warmia" Cykl: Pan Samochodzik (tom 38) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Pan Samochodzik (tom 38)
Oficyna Wydawnicza "Warmia"
2003-07-01
2003-07-01
Pan Samochodzik przemytnicy

więcej Więcej

Pan Samochodzik i Przemytnicy... hm
Podoba mi się umiejscowienie całej akcji, Biebrza.
A dokładniej Carska Droga, miejscowość Goniądz, Wizna, Łomża.
Reszta to różne wioski czy wioseczki.
Z racji , że często bywam w tych stronach , fabuła jest mi bliska sercu. Podlasie to piękna i nie doceniona kraina.
Sama lektura to zabawna historyjka typu dobry i zły.
Tym razem mniej...

Tak po prawdzie to ta piątka za Narodowy Park Biebrzański, Osowiec, Wiznę, bagna i przyleglości. Reszta - niewarta nawet jedynki :(

Mała przeskoczka, tom 37 dopiero zaczynam czytać, nie wiem czy to błąd w podpisie ebooków z nr tomu, czy może tu, ale.. Nie ważne, kolejność mi się delikatnie zaburzyła. heh.

Ale wracając do tematu. Ogólnie książka jak praktycznie każdy tom z tej serii, łatwa do odbioru, szybka do czytania, i przyjemna dość. Ale... Jak dla mnie to motyw z wynalazkami, których używali do...

• Pan Samochodzik
  • Wypożyczone