Pan Samochodzik i przemytnicy

Arkadiusz Niemirski Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza "Warmia" Cykl: Pan Samochodzik (tom 38) literatura dziecięca
Oficyna Wydawnicza "Warmia"
Pan Samochodzik przemytnicy
Pan Samochodzik (tom 38)
literatura dziecięca
Pan Samochodzik przemytnicy

Tak po prawdzie to ta piątka za Narodowy Park Biebrzański, Osowiec, Wiznę, bagna i przyleglości. Reszta - niewarta nawet jedynki :(

Mała przeskoczka, tom 37 dopiero zaczynam czytać, nie wiem czy to błąd w podpisie ebooków z nr tomu, czy może tu, ale.. Nie ważne, kolejność mi się delikatnie zaburzyła. heh.

Ale wracając do tematu. Ogólnie książka jak praktycznie każdy tom z tej serii, łatwa do odbioru, szybka do czytania, i przyjemna dość. Ale... Jak dla mnie to motyw z wynalazkami, których używali do...

• Pan Samochodzik
  • Wypożyczone