Wiersze zebrane

wiersze poezja rymy
poezja
wiersze poezja rymy

Dobra książka!

Tom towarzyszył mi przez kilka lat. W różnych etapach życia. Za co dziękuję autorowi.

Na półkach: , , , ,

Jacek Podsiadło to, zaraz po Marcinie Świetlickim najbardziej rozpoznawalny poeta pokolenia Brulionu. Najczęściej jeśli chodzi o tę formację poetycką następuje podział na fanów: Świetlickiego albo właśnie Podsiadły. Osobiście uważam, że bezapelacyjnie wygrywa ten drugi.
W "Wierszach zebranych" znajdziemy utwory opolskiego poety poczynając od tych najwcześniejszych,...

• Poezja
  • Literatura polska