Dziś na BookTargu – niedziela, 9 maja

LubimyCzytać LubimyCzytać
09.05.2021

BookTarg trwa już w najlepsze od czwartku, za nami masa fascynujących rozmów i wydarzeń. Z czytelnikami spotkali się już Katarzyna Bonda, Zuzanna Ziomecka, Alek Rogoziński, czy Ałbena Grabowska. Dzisiaj w programie m.in. Katarzyna Babis i Zosia Ślotała.

Dziś na BookTargu – niedziela, 9 maja

BookTarg to wielkie święto książek online! Od 6 do 12 maja na czytelników czekają dziesiątki spotkań na żywo, w których udział może wziąć każdy – wystarczy połączenie z Internetem. Codziennie na lubimyczytać.pl znajdziecie informacje o wydarzeniach danego dnia – tak, aby nie przegapić żadnej fascynującej rozmowy! A trzecia edycja BookTargu to blisko 50 spotkań i znamienici goście. Wśród nich znajdziecie między innymi takich twórców, jak: Katarzyna Bonda, Katarzyna Nosowska, Wojciech Chmielarz, Jakub Ćwiek, Beata Pawlikowska, Marta Frej, Alek Rogoziński, Jacek Galiński, Marta Kisiel, Aneta Jadowska, Łukasz Supergan, Drauzio Varella, Fido Nesti, Piotr Stankiewicz czy Maciej Siembieda.

W niedzielę 9 maja startujemy już od godziny 15.30. Każde spotkanie możecie śledzić na Facebooku lubimyczytac.pl oraz BookTargu, a także na LC.TV na YouTube.

BookTarg – spotkania w niedzielę, 9 maja

Od 15:30 na czytelników czekają fascynujące spotkania

Godz. 15:30 Zosia Ślotała

Zosia Ślotała – stylistka i wizażystka – wraz z prowadzącą Karą Becker porozmawiają o tym, w jakich książkach możemy znaleźć inspiracje modowe i o tym, czy i w jaki sposób kształtują one modę.

Godz. 16:30 Kaja Szafrańska jakbyniepaczeć

O serialach inspirowanych ksiażkami i porozmawiają dwie dziennikarki zajmujące się popkulturą – Kaja Szafrańska, prowadząca kanał na Youtubie jakbyniepaczeć i była redaktorka radiowej „Trójki” i autorka POPcastu – podcastu o popkulturze Katarzyna Borowiecka.

Godz. 18:00 Ewa Aramowicz & Jarek Brodecki

O rozwijaniu wśród młodzieży pasji i talentów, a także o tym jak młodzi ludzie mogą zmieniać i… zmieniają świat Justyna Suchecka będzie rozmawiała z bohaterem swojej książki „Young Power” Jarkiem Brodeckim - maturzystą z niesamowitą przyrodniczą pasją oraz Ewą Aramowicz - mentorką w programie Korki z Legią.

Godz. 19:00 Kasia Babis

Drugie niedzielne spotkanie prowadzone przez Justynę Suchecką. Tym razem jej rozmówczynią będzie Kasia Babis – autorka komiksów, ilustratorka i youtuberka znana pod pseudonimem Kiciputek. Dyskusja będzie dotyczyła twórczości Babis, tego co ją inspiruje i popycha do działania, jak również świata komiksów i powieści graficznych.

Kliknij, aby dołączyć do wydarzenia na Facebooku

III edycja BookTargu od 6 do 12 maja

Program na wszystkie dni zawarty jest na stronie booktarg.pl

Tysiące książek w atrakcyjnych BookTargowych cenach znajdziecie na Allegro – wystarczy kliknąć tutaj

Organizatorzy: lubimyczytac.pl, Allegro i Legimi. Patronat medialny nad wydarzeniem objęły wyborcza.pl, gazeta.pl i Radio 357.

Do zobaczenia online!

[aj]


komentarze [1]

Sortuj:
Niezalogowany
Aby napisać wiadomość zaloguj się
LubimyCzytać 07.05.2021 12:24
Administrator

Zapraszamy do dyskusji.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post