forum Oficjalne Konkursy

Co się stało z tortem? – wygraj książkę Red, White & Royal Blue.

LubimyCzytać
utworzył 16.06.2020 o 13:40

Co się stanie, gdy Pierwszy Syn Ameryki zakocha się w księciu Walii? Podczas wesela na brytyjskim dworze królewskim wybucha kłótnia. W jej wyniku książę Henry i Alex - syn prezydentki USA - lądują w torcie weselnym, co wywołuje kryzys dyplomatyczny między państwami. Żeby go zażegnać, PR-owcy wymyślają ustawkę: Henry i Alex mają spędzić razem jeden dzień, pokazując się mediom jako najlepsi przyjaciele. Nikt się nie spodziewa, że fałszywa, instagramowa przyjaźń przerodzi się w uczucie, które młodzi mężczyźni będą zmuszeni ukrywać przed całym światem. Jak długo dadzą radę udawać? Powieść „Red, White & Royal Blue” była wydarzeniem roku w USA, gdzie pokochały ją miliony młodych czytelników i czytelniczek. Niezwykle wciągająca, zabawna i czuła, udowadnia, że prawdziwa miłość nie zawsze jest dyplomatyczna.

Na weselu mnóstwo rzeczy może pójść nie tak. Ale wylądowanie syna prezydentki USA i Księcia Walii w torcie weselnym z pewnością musiało być po pierwsze spektakularne, a po drugie zwróciłoby uwagę wszystkich. Wcielcie się w dziennikarza, który musi napisać krótkiego newsa na ten temat i zdradźcie nam, w jaki sposób Alex i Henry skończyli nie na parkiecie, a w torcie weselnym.Czekamy na teksty o długości nieprzekraczającej 1500 znaków ze spacjami.


Nagrody

Autorzy pięciu najciekawszych tekstów otrzymają egzemplarz książki.


Red, White & Royal Blue - Jacek Skowroński
Red, White & Royal Blue

Autor : Casey McQuiston

Co się stanie, gdy Pierwszy Syn Ameryki zakocha się w księciu Walii? Podczas wesela na brytyjskim dworze królewskim wybucha kłótnia. W jej wyniku książę Henry i Alex - syn prezydentki USA - lądują w torcie weselnym, co wywołuje kryzys dyplomatyczny między państwami. Żeby go zażegnać, PR-owcy wymyślają ustawkę: Henry i Alex mają spędzić razem jeden dzień, pokazując się mediom jako najlepsi przyjaciele. Nikt się nie spodziewa, że fałszywa, instagramowa przyjaźń przerodzi się w uczucie, które młodzi mężczyźni będą zmuszeni ukrywać przed całym światem. Jak długo dadzą radę udawać? Powieść "Red, White & Royal Blue" była wydarzeniem roku w USA, gdzie pokochały ją miliony młodych czytelników i czytelniczek. Niezwykle wciągająca, zabawna i czuła, udowadnia, że prawdziwa miłość nie zawsze jest dyplomatyczna. - bestseller "New York Timesa" - najlepsza książka roku według "Vogue", NPR, "Vanity Fair", "Entertainment Weekly" i wielu innych mediów - laureatka nagrody czytelników Goodreads Choice Awards 2019 w kategorii debiut roku oraz romans roku Szaleństwo na punkcie Alexa i Henry’ego dotarło do Polski jeszcze przed naszą premierą, a czytelniczki dzieliły się entuzjastycznymi recenzjami m.in. na LubimyCzytać.pl

Regulamin
  • Konkurs trwa 16 - 22 czerwca włącznie. W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby posiadające adres korespondencyjny w Polsce i posiadające konto na portalu lubimyczytać.pl.
  • Prace zamieszczane na serwerze portalu powinny spełniać następujące wymagania: Maksymalna waga ilustracji - 100 KB. Maksymalna szerokość - 300 px. Format pliku graficznego: .jpeg. Wymagania nie dotyczą grafik pochodzących z serwerów zewnętrznych
  • Odpowiedzi muszą być napisane samodzielnie. Kopiowanie części lub fragmentów tekstów, recenzji innych osób jest zabronione. Teksty nie mogą przekraczać 1500 znaków ze spacjami.
  • Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę.
  • Zwycięzców wybiera administracja serwisu lubimyczytać.pl. Decyzja jest nieodwołalna.
  • Dane osobowe uczestnika (imię, nazwisko, adres korespondencyjny i numer telefonu) przetwarzane będą przez administratora serwisu lubimyczytać.pl w celu przeprowadzania konkursu, wysyłki nagród oraz analizy i statystyki . Dane osobowe zwycięzcy mogą zostać przekazane w celu wysyłki nagrody partnerowi konkursu - Wydawnictwu Prószyński i S-ka. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
  • Adres i numer telefonu zwycięzcy powinien zostać nadesłany do dwóch tygodniu od daty ogłoszenia wyników konkursu. Po tym terminie administracja lubimyczytać.pl dopuszcza wybór kolejnego laureata lub nieprzyznanie nagrody.

odpowiedzi [40]

Niezalogowany
Aby napisać wiadomość zaloguj się
Sortuj:
LubimyCzytać 09.07.2020 15:09
Administrator

Konkurs został zakończony. Za wszystkie odpowiedzi dziękujemy!
Wybraliśmy zwycięskie prace:

Piotr
ogarbejbe
Dominika
the_bowska
annamagdalena

Serdecznie gratulujemy! Z laureatami skontaktujemy się bezpośrednio.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
the_bowska 09.07.2020 22:08
Czytelniczka

Dziękuję !

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Niezalogowany
Aby napisać wiadomość zaloguj się
Mystery 06.07.2020 20:45
Czytelniczka

Kiedy będą wyniki ? 😊

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
LubimyCzytać 22.06.2020 23:59
Administrator

Konkurs zakończony.
Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi.
Zwycięzców wyłonimy niebawem.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
rabax 22.06.2020 23:51
Czytelnik

Kuchenne rewolucje na królewskim dworze.
Pojawienie się Magdy Gessler na odbywającym się na królewskim dworze weselu mogło zwiastować tylko jedno… Kłopoty. Powiedzieć, że przyćmiła swą wielkością i osobowością wszystkich zgromadzonych tam arystokratów, celebrytów i snobów to nic nie powiedzieć. Większość uczestników tego wydarzenia mniej lub bardziej ostentacyjnie...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Wiktoria 22.06.2020 20:33
Czytelnik

Szok w torcie czy tort w szoku?
O królewskim weselu na dworze brytyjskim wiedzą wszyscy i z pewnością zostanie ono zapamiętane na długo. Jednak co jest tego powodem? Ekstrawaganckie stroje gości warte fortunę czy pozłacana karoca pary młodej zaprzężona w dziesięć koni? A może niebotycznie wysoka piramida prezentów dla nowożeńców?
Odpowiedzią na to pytanie jest...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Magdalena 22.06.2020 18:54
Czytelniczka

Cały świat huczy od plotek na temat pary w torcie weselnym. Jednak, co się wtedy wydarzyło naprawdę?
Udało nam się dostrzec do informacji, z których wynika, iż był to tylko głupi kawał syna prezydentki USA i Księcia Walii, na który wpadł Alex. Ten chłopak już od dawna sprawiał wychowawcze problemy. Tym razem namówił Henry'ego, by zepsuć ślub. Według planu Alex...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Piotr Drwięga 22.06.2020 14:56
Bibliotekarz

Przyszła teściowa, która była bardzo żarłoczna. Wyłączyła światło i ukradła tort, by zjeść go sobie spokojnie na zapleczu i nie dzielić sie z rodziną.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
weronikapiotrowskawwp 22.06.2020 12:43
Czytelnik

Syn prezydentki USA i książę Walii dekoracją na weselnym torcie!
Do zdarzenia doszło 20 czerwca 2020 roku na najważniejszym wydarzeniu roku. Sala balowa była przepięknie przystrojona kwiatami, białymi girlandami- istnie bajkowa sceneria. Na samym środku pomieszczenia stał gwóźdź ekranu- ogromny tort, zrobiony przez najlepszego cukiernika w kraju. Czekoladowo- waniliowa...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Natalka297 22.06.2020 12:32
Czytelnik

- Mamy to, Margot. – John wpadł do pokoju i z impetem rzucił na stół plik papierów. Poderwałam się i z zaciekawieniem spojrzałam na kolegę.
- Czego się dowiedziałeś?
- Po kolei. Najpierw ty.
Westchnęłam, ale przeszłam do wyjaśnień.
- Świadkowie są jednomyślni. Zebrałam wywiady od kilku osób, które akurat nie trzęsły się z szoku i przerażenia…
- Do rzeczy.
- Tak, tak....

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
annamagdalena 22.06.2020 12:25
Czytelniczka

SKANDAL Z BITĄ ŚMIETANĄ W TLE


Cukrowa różyczka za uchem i czekoladowe listki we włosach. W ten sposób na przyjęciu weselnym wyglądał książę Henry. Jak do tego doszło?

Jak donosi nasze źródło, zbliżone do rodziny królewskiej, książę niezwykle nudził się na sztywnej imprezie. Szybko znalazł sprzymierzeńca. Syn pani prezydent USA, Alex, bez wahania zgodził się zagrać z...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Reklama
zgłoś błąd