forum Oficjalne Konkursy

Jaka jest wasza wymarzona podróż? - wygraj kursy językowe eTutor.

LubimyCzytać
utworzył 20.05.2020 o 09:28

Jaka jest wasza wymarzona podróż? - wygraj kursy językowe eTutor.

Dokąd chcielibyście wybrać się w wymarzoną podróż? Czy będzie to ty Nowy Jork, tygiel kultur? A może spokojny, elegancki Oxford? Pragniecie zwiedzić gęste lasy Ameryki lub Kanady czy raczej spędzać długie godziny na biesiadowaniu przy bogato zastawionym, gruzińskim stole? A może pragniecie znaleźć się zupełnie gdzie indziej?

Puścicie wodze wyobraźni i napiszcie nam, jaka jest wasza podróż marzeń. Weźcie udział w konkursie i  opiszcie nam swój wymarzony kierunek podróży!

Specjalnie dla was wraz z firmą eTutor przygotowaliśmy konkurs. Dziesięć osób, które w najciekawszy sposób opiszą nam swój wymarzony kierunek podróży, wygra kursy językowe, dzięki którym komunikacja zagranicą będzie łatwiejsza. Nagrody to 10 pakietów kursów eTutor angielski i eTutor Travel English wraz z miesięcznym abonamentem.
 

Konkurs trwa do 26 maja 2020.

 
Regulamin
  • Konkurs trwa 19 - 26 maja włącznie. W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby posiadające adres korespondencyjny w Polsce i posiadające konto na portalu lubimyczytać.pl.
  • Prace zamieszczane na serwerze portalu powinny spełniać następujące wymagania: Maksymalna waga ilustracji - 100 KB. Maksymalna szerokość - 300 px. Format pliku graficznego: .jpeg. Wymagania nie dotyczą grafik pochodzących z serwerów zewnętrznych
  • Odpowiedzi muszą być napisane samodzielnie. Kopiowanie części lub fragmentów tekstów, recenzji innych osób jest zabronione. Teksty nie mogą przekraczać 1500 znaków ze spacjami.
  • Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę.
  • Zwycięzców wybiera administracja serwisu lubimyczytać.pl. Decyzja jest nieodwołalna.
  • Dane osobowe uczestnika (imię, nazwisko, adres korespondencyjny i numer telefonu) przetwarzane będą przez administratora serwisu lubimyczytać.pl w celu przeprowadzania konkursu, wysyłki nagród oraz analizy i statystyki . Dane osobowe zwycięzcy mogą zostać przekazane w celu wysyłki nagrody partnerowi konkursu - firma LangMedia Sp. z o.o.. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
  • Adres i numer telefonu zwycięzcy powinien zostać nadesłany do dwóch tygodniu od daty ogłoszenia wyników konkursu. Po tym terminie administracja lubimyczytać.pl dopuszcza wybór kolejnego laureata lub nieprzyznanie nagrody.
 

odpowiedzi [94]

Niezalogowany
Aby napisać wiadomość zaloguj się
Sortuj:
_Mila_ 20.05.2020 10:02
Czytelniczka

Od lat marzę o jakiejś dłuższej podróży za granicę. Do kraju, który jest położony daleko, ale jednak wciąż w Europie. Niestety, przeszkadza mi w realizacji tego celu, mój nieodparty, lecz nieuzasadniony lęk przed wszystkim, co odrywa mnie od bezpiecznego lądu, np. lot samolotem. W sumie, boję się wszystkiego, czego nie znam, również pociągów. No ale...
Gdybym jednak kiedyś...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Barbara Bereżańska 23.05.2020 20:46
Autorka

im częściej stawiasz czoła nowym wyzwaniom, tym łatwiej przychodzi ci podejmowanie kolejnych. rezygnując z wyzwań boisz się coraz bardziej nowych rzeczy i zamykasz się w swojej skorupie zbudowanej z lęków. może zacznij od małych rzeczy. zamiast "nie" mów "tak". a potem przejdziesz do większych :-)

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Barbara Bereżańska 23.05.2020 20:50
Autorka

możesz sobie postanowić, że raz w miesiącu zrobisz coś, czego nie robiłaś nigdy wcześniej. np. zagadasz nieznajomą osobę, pójdziesz na rozmowę kwalifikacyjną tak dla sprawdzenia samej siebie, ruszysz w podróż do miasta odległego o 50 km, do którego nie jeździsz bez potrzeby i spędzisz tam cały dzień na zwiedzaniu, spróbujesz nowej potrawy itd.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Niezalogowany
Aby napisać wiadomość zaloguj się
oktisday 20.05.2020 10:05
Czytelnik

Amerykański sen czyli podróż po USA. Jest to ogromny kraj w którym istnieją prawdziwe skarby podróżnika. Kto by nie chciał usiąść za kierownicą typowego Amerykańskiego Trucka i bez pośpiechu odkrywać wszystkie zakątki stanów. próbować lokalnego jedzenia. Podążać śladem filmowych aktorów, którzy to rozpalali naszą wyobraźnie od małego. Nie był bym sobą gdybym nie wspomniał o...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
buziaczka3 20.05.2020 11:56
Czytelniczka

Od wielu lat moim wymarzonym, upragnionym miejscem jest "raj na ziemi", czyli archipelag Malediwy. Poczynając od lazurowej wody, całego oceanicznego świata, poprzez krajobrazy wszystkich 26 atoli koralowych. Chciałabym zwiedzić i poznać całe wyspiarskie państwo. Poznać mieszkańców i ich zwyczaje, wykąpać się w ciepłym oceanie, a także zanurkować do pięknych raf koralowych....

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Alex_Judith 20.05.2020 12:42
Czytelniczka

Moje marzenie podróżnicze ukształtowało się w dzieciństwie. Kiedy dalekie podróże były jeszcze odległą wizją, a zagranicę jeździło się jedynie do Czech albo na Słowację i to raczej w celach handlowych niż turystycznych, zaczytywałam się w książkach pani Beaty Pawlikowskiej. Moją młodzieńczą wyobraźnię rozpalały opisy krajów latynoamerykańskich i z każdą książką mój apetyt...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Nimrodel 20.05.2020 12:54
Czytelniczka

Moje marzenie jest proste, dlatego nie będę się rozpisywać. Najbardziej na świecie chciałabym zwiedzić Śródziemie, a że niestety nie mogę się przenieść do powieści Tolkiena, chciałabym zobaczyć choć miejsce, które "grało" mój wymarzony świat, czyli Nową Zelandię!

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
inga_dorota 20.05.2020 12:54
Czytelniczka

Młodość ma to do siebie, że ciężko nad nią zapanować, dziwne pomysły rodzą się naturalnie, a człowiek czuje nieustanną chęć mierzenia się z rzeczywistością. Hawana to zaś miasto wyzwań! Dałam popłynąć wyobraźni i gdybym tam pojechała, takie oto zadania bym realizowała:
- poszukałabym fiata 126p, aby się nim przejechać po jednej z ulic stolicy Kuby, ponieważ to może być...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
male22 20.05.2020 13:39
Czytelniczka

Bardzo chciałabym zwiedzić Rosję.To niby bliska nam kultura, ale jednocześnie jest bardzo wiele różnic. W tej chwili nie jest ona nam tak "podana na talerzu" jak kilka dekad temu, dlatego może jest dla mnie fascynująca. Uwielbiam te klimaty. Książki związane z Rosją też mi się bardzo podobają i nie ma to znaczenia, czy jest są to czasy Anny Karenina czy bardziej nam...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Edith 20.05.2020 13:41
Czytelniczka

Ja kocham pociągi - wymyślam trasy - układam je ale czasami życie przynosi nam korektę naszych planów. W każdym bądź razie ja potrafię podróżować ekstremalnie bez pieniędzy lub z małą ich ilością i wcale nie jeżdżę autostopem. Niemniej zawsze bez względu na wielkość mam odpowiednio spakowany bagaż i potrafię gdy tego wymaga sytuacja - tak jak było ostatnio w Kolnie...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Sky 20.05.2020 14:35
Czytelniczka

Wymarzoną podróż: USA, Meksyk, Australia, Japonia/Korea płd, Armenia/Gruzja.
USA - kraj wielkich możliwości ;), wielu kontrastow, ma dużo do zaoferowania: roznorodny NY, gorące LA, "miasto grzechu" czyli Las Vegas,Dolinę Śmierci, Wodospad Niagara i wiele innych.
Meksyk - plaże Acapulco, świątynie Azteków, Tula - dawna stolica Tolteków.
Australia - kraj i kontynent, rzadko...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
konto usunięte
20.05.2020 14:52
Czytelnik

Użytkownik wypowiedzi usunął konto

Reklama
zgłoś błąd