forum Oficjalne Konkursy

Asystent pisarza - wygraj książkę „Trzecia księga".

LubimyCzytać
utworzył 21.12.2018 o 11:12

Abelie, którą mąż dawno już przestał dostrzegać, otrzymuje ofertę od ekscentrycznego pisarza Paola, który chciałby, aby przeprowadziła się do jego willi i pomogła w pracy nad książką. Choć z początku propozycja zdaje się ją onieśmielać, przyjmuje ją. Podziw dla twórczości pisarza szybko przeradza się w fascynację. Sielskie życie we włoskim miasteczku przerywa niewytłumaczalne odkrycie. Pomagając mężczyźnie w pisaniu powieści, Abelie odkrywa niezwykłe podobieństwa między książką mistrza a... własną. To niejedyna tajemnica, którą będą musieli rozwikłać… „Trzecia księga” to historia o namiętności i intrydze sprzed wieków, które powracają we współczesności ze zdwojoną siłą. To więcej niż thriller – trzymająca w napięciu powieść, w której tajemnica miesza się z uczuciem.

Abelie jest korektorką. Gdy traci posadę w wydawnictwie z propozycją pracy asystentki wychodzi Paolo Mottoli, jej ulubiony pisarz. Brzmi jak spełnienie marzeń każdego czytelnika! Komu chcielibyście pomagać w pracy nad najnowszą powieścią?

Czekamy na teksty o długości nieprzekraczającej 1500 znaków ze spacjami.


Nagrody

Autorzy pięciu najciekawszych tekstów otrzymają egzemplarz książki.


Trzecia księga - Jacek Skowroński
Trzecia księga

Autor : Adam Abler

Prawda i złudzenia. Więcej niż thriller. Książka, jakiej w Polsce jeszcze nie było! Abelie, którą mąż dawno już przestał dostrzegać, otrzymuje ofertę od ekscentrycznego pisarza Paola, który chciałby, aby przeprowadziła się do jego willi i pomogła w pracy nad książką. Choć z początku propozycja zdaje się ją onieśmielać, przyjmuje ją. Podziw dla twórczości pisarza szybko przeradza się w fascynację. Sielskie życie we włoskim miasteczku przerywa niewytłumaczalne odkrycie. Pomagając mężczyźnie w pisaniu powieści, Abelie odkrywa niezwykłe podobieństwa między książką mistrza a... własną. To niejedyna tajemnica, którą będą musieli rozwikłać... „Trzecia księga” to historia o namiętności i intrydze sprzed wieków, które powracają we współczesności ze zdwojoną siłą. To więcej niż thriller – trzymająca w napięciu powieść, w której tajemnica miesza się z uczuciem.

Regulamin
  • Konkurs trwa 31 grudnia do 7 stycznia włącznie. W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby posiadające adres korespondencyjny w Polsce i posiadające konto na portalu lubimyczytać.pl.
  • Prace zamieszczane na serwerze portalu powinny spełniać następujące wymagania: Maksymalna waga ilustracji - 100 KB. Maksymalna szerokość - 300 px. Format pliku graficznego: .jpeg. Wymagania nie dotyczą grafik pochodzących z serwerów zewnętrznych
  • Odpowiedzi muszą być napisane samodzielnie. Kopiowanie części lub fragmentów tekstów, recenzji innych osób jest zabronione. Teksty nie mogą przekraczać 1500 znaków ze spacjami.
  • Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę.
  • Zwycięzców wybiera administracja serwisu lubimyczytać.pl. Decyzja jest nieodwołalna.
  • Dane osobowe uczestnika (imię, nazwisko, adres korespondencyjny i numer telefonu) przetwarzane będą przez administratora serwisu lubimyczytać.pl w celu przeprowadzania konkursu, wysyłki nagród oraz analizy i statystyki . Dane osobowe zwycięzcy mogą zostać przekazane w celu wysyłki nagrody partnerowi konkursu - Wydawnictwu Oficynka. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
  • Adres i numer telefonu zwycięzcy powinien zostać nadesłany do dwóch tygodniu od daty ogłoszenia wyników konkursu. Po tym terminie administracja lubimyczytać.pl dopuszcza wybór kolejnego laureata lub nieprzyznanie nagrody.

odpowiedzi [69]

Aby napisać wiadomość zaloguj się
Sortuj:
LubimyCzytać 21.12.2018 11:12
Administrator

Trzecia księga

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
 Trzecia księga
rozczytywana 31.12.2018 12:25
Czytelniczka

Powieści, które wyszły spod pióra Guillaume Musso zaskakiwały niebanalnymi portretami bohaterów, niekonwencjonalnymi pomysłami i zakończeniami przekraczającymi wszelkie wyobrażenia. Ten mistrz thrilleru sprawił, że byłam wziętym chirurgiem zmagającym się ze śmiertelną chorobą, pięciolatką, która zniknęła bez śladu, obudziłam się na ławce w Central Parku zakuta w kajdanki,...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Pat 31.12.2018 12:51
Czytelnik

Chciałabym zostać asystentką Stephena Kinga i przekonać się, czy to wszystko, co jego bohater ów, sprawdził doświadczalnie, odwiedzając te wszystkie miejsca, takie jak więzienia, małe miasteczka, kanały, festyny i parki rozrywki oraz czy emocje przeżywane przez jego postaci, gdyby zamieniły się rolami, byłyby dokładnie takie same. Mogłabym mu zadać milion sto i jedno...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Agunia 31.12.2018 15:45
Czytelniczka

Bardzo chciałabym pomagać Pani B.A.PARIS. Uważam, że jest utalentowaną autorką, pełną pasji i dobrych pomysłów na nowe książki. Dwie powieści, które miałam przyjemność przeczytać, wciągnęły mnie do tego stopnia, że przeczytałam je w jeden dzień. Już nie mogę, doczekać się kolejnej książki.
Jestem osobą pracowitą, więc uważam, że moja pomoc byłaby bardzo przydatna. Mogłabym...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
old_vertue 31.12.2018 22:43
Czytelnik

Bardzo chciałbym, choć w tym wypadku musiałbym cofnąć się nieco w czasie, poasystować Walterowi Tevisowi. Jestem pod wrażeniem jego dzieł science-fiction, i też jego spostrzegawczości upadającej mentalności świata, który zainspirował go do napisania tych dzieł. Chętnie opowiedziałbym mu o swoich obserwacjach zniszczonej cywilizacji XXI wieku. On już wtedy tak trafnie...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Bartus20 01.01.2019 13:01
Czytelnik

W pracy nad najnowszą powieścią chciałbym pomagać,każdemu z pisarzy który chciałby ze mną pracować.A ponieważ sam piszę w domu rożne teksty-może któryś z nich będzie wykorzystany w powieści pisarza,którego nie ujawnię ponieważ chciałbym aby mi sprawił niespodziankę i sam się do mnie zgłosił jeśli go czymś zainteresuje.

Pisanie to pasja która mnie uspokaja,a pisanie samo w...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Madzia Magdalena 01.01.2019 13:59
Czytelniczka

Ja chciałabym mieć możliwość spróbowania popracować z pisarzem każdego gatunku jaki mnie fascynuje czyli fantastyka, kryminał, thriller medyczny oraz powieści sf. Na chwilę obecną jednak jeśli miała by dokonać wyboru to chętnie współpracowała bym z Tess Gerritsen, która zafascynowała mnie swoimi książkami. Jej warsztat jest bardzo bogaty, a zawód lekarza świadczy o...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Gońka 01.01.2019 14:20
Czytelniczka

Spełnieniem marzeń byłaby praca u boku Stephena Kinga, jednak wiem dobrze, że on nie potrzebuje ani trochę niczyjej pomocy. Do tej pory fenomenalnie radził sobie sam, więc nie chciałabym zaburzać jego perfekcyjnego trybu pracy twórczej.
Za to chętnie przypilnowałabym George’a R.R. Martina, aby wreszcie dokończył serię "Pieśni Lodu i Ognia". I byłabym dla niego srogim...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
krukov 01.01.2019 16:59
Czytelnik

Zawsze podziwiałem J.K Rowling. W jej dziełach ukryty jest zarówno realny jak i fantastyczny świat, a ich odpowiednie idealne połączenie sprawia, że chcemy wierzyć w istnienie drugiego, magicznego świata. Nie jeden czytelnik siedzi i wyczekuje listu z Hogwartu, tak jak zapewne nie jeden sprawdził już czy istnieje peron 7 i ¾. Współpraca z tą autorką byłaby nie tylko moim...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Mili 01.01.2019 20:55
Czytelniczka

Gdybym mogła z kimś współpracować, to wybrałbym osobę, od której mogę się wiele nauczyć. Nie chciałabym pomagać nikomu, kto opiera się tylko na swojej wyobraźni, zwłaszcza jednostce wybitnej, ponieważ tacy twórcy są indywidualistami.
Nie chciałabym także pomagać ulubionym pisarzom, bo odebrałabym sobie radość z czytania ich książek.

Chętnie podjęłabym współpracę z Beatą...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Reklama
zgłoś błąd