forum Oficjalne Konkursy

Prawda w centrum handlowym - wygraj książkę „Układanka".

LubimyCzytać
utworzył 03.10.2018 o 16:28

Andrea wie wszystko o swojej matce, Laurie. Ponieważ wszyscy znamy nasze matki, prawda? Ale wszystko to zmienia się, gdy wycieczka do centrum handlowego wybucha przemocą, a Andrea nagle widzi zupełnie inną stronę niż Laura. Ponieważ okazuje się, że zanim Laura była Laurą, była kimś zupełnie innym. Przez prawie trzydzieści lat ukrywała się przed swoją poprzednią tożsamością. Ale teraz została ujawniona i nic już nigdy nie będzie takie samo. Policja chce odpowiedzi, a niewinność Laury jest na linii, ale nie będzie rozmawiać z nikim, nawet z własną córką. Andrea jest w desperackiej podróży podążając śladami przeszłości matki. Jeśli nie będzie w stanie odkryć ukrytych sekretów, dla każdego z nich może nie być żadnej przyszłości.

A co, jeśli osoba, którą twoim zdaniem najlepiej znałeś, okazuje się kimś, kogo nie znałeś nigdy? Napiszcie krótką historię, w której bohaterowie przebywający w centrum handlowym odkrywają, że jedno z nich wcale nie jest tym, za kogo się podawało przez wiele lat. Wplećcie w nią tytuł książki, wyróżniając go WIELKIMI LITERAMI. Gatunek dowolny! Jak zakończy się ta sytuacja?

Czekamy na teksty o długości nieprzekraczającej 1500 znaków ze spacjami.


Nagrody

Autorzy pięciu najciekawszych tekstów otrzymają egzemplarz książki.


Układanka - Jacek Skowroński
Układanka

Autor : Karin Slaughter

Autorka bestsellerów z numerem 1 powraca z nową powieścią w stylu bestsellerów z New York Timesa "Pretty Girls and The Good Daughter" - historii jeszcze bardziej elektryzującej, prowokującej i trzymającej w napięciu niż wszystko, co napisała wcześniej. A co, jeśli osoba, którą twoim zdaniem najlepiej znałeś, okazuje się kimś, kogo nigdy nie znałeś? Andrea wie wszystko o swojej matce, Laurie. Wie, że spędziła całe życie w małym miasteczku na plaży w Belle Isle; wie, że nigdy nie pragnęła niczego więcej, niż spokojnego życia jako filaru społeczności; ona wie, że nigdy nie zachowała tajemnicy w swoim życiu. Ponieważ wszyscy znamy nasze matki, prawda? Ale wszystko to zmienia się, gdy wycieczka do centrum handlowego wybucha przemocą, a Andrea nagle widzi zupełnie inną stronę niż Laura. Ponieważ okazuje się, że zanim Laura była Laurą, była kimś zupełnie innym. Przez prawie trzydzieści lat ukrywała się przed swoją poprzednią tożsamością, leżąc nisko w nadziei, że nikt jej nie znajdzie. Ale teraz została ujawniona i nic już nigdy nie będzie takie samo. Policja chce odpowiedzi, a niewinność Laury jest na linii, ale nie będzie rozmawiać z nikim, nawet z własną córką. Andrea jest w desperackiej podróży podążając śladami przeszłości matki. A jeśli nie będzie w stanie odkryć ukrytych sekretów, dla każdego z nich może nie być żadnej przyszłości.

Regulamin
  • Konkurs trwa 3 października do 10 października włącznie. W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby posiadające adres korespondencyjny w Polsce i posiadające konto na portalu lubimyczytać.pl.
  • Prace zamieszczane na serwerze portalu powinny spełniać następujące wymagania: Maksymalna waga ilustracji - 100 KB. Maksymalna szerokość - 300 px. Format pliku graficznego: .jpeg. Wymagania nie dotyczą grafik pochodzących z serwerów zewnętrznych
  • Odpowiedzi muszą być napisane samodzielnie. Kopiowanie części lub fragmentów tekstów, recenzji innych osób jest zabronione. Teksty nie mogą przekraczać 1500 znaków ze spacjami.
  • Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę.
  • Zwycięzców wybiera administracja serwisu lubimyczytać.pl. Decyzja jest nieodwołalna.
  • Dane osobowe uczestnika (imię, nazwisko, adres korespondencyjny i numer telefonu) przetwarzane będą przez administratora serwisu lubimyczytać.pl w celu przeprowadzania konkursu, wysyłki nagród oraz analizy i statystyki . Dane osobowe zwycięzcy mogą zostać przekazane w celu wysyłki nagrody partnerowi konkursu - wydawnictwu HarperCollins Polska. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
  • Adres i numer telefonu zwycięzcy powinien zostać nadesłany do dwóch tygodniu od daty ogłoszenia wyników konkursu. Po tym terminie administracja lubimyczytać.pl dopuszcza wybór kolejnego laureata lub nieprzyznanie nagrody.

odpowiedzi [32]

Aby napisać wiadomość zaloguj się
Sortuj:
LubimyCzytać 03.10.2018 16:28
Administrator

Układanka

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
 Układanka
oktisday 03.10.2018 17:09
Czytelnik

Złote tarasy o tej porze roku przyprawiają mnie o mdłości. Wszyscy w tych swoich świątecznych nastrojach, wszędzie ozdoby świąteczne i wyprzedaże prezentów, których i tak nikt nie chce dostać! W dodatku ta okropna UKLADANKA schodów ruchomych doprowadza mnie do szału. Nie mam pojęci dlaczego moja stuknięta mata chce się spotykać w centrum kiczu.
O tu jesteś Janie!
...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Smorfia 03.10.2018 22:15
Czytelnik

Mary uwielbiała wyprzedaże. Wyprzedaże, promocje, gratisy, dwa towary w cenie jednego, to było coś, co ją wabiło , kusiło i przyciągało. Przecież była wielką łowczynią atrakcyjnych ofert cenowych. Więc i ta sobota w centrum handlowym należała do niej i jej najlepszych przyjaciółek. Jednak łowczyni nie spodziewała się, że buszowanie po sklepach zburzy jej całą UKŁADANKĘ.
...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Moli 03.10.2018 23:04
Czytelniczka

- Nie płacz – powiedział Gabryś, siadając obok mnie. Centrum handlowe to nie najlepszy pomysł. – Jestem pewny, że Hianina jest teraz w lepszym świecie. Nie możesz winić siebie za wszystko.
Dał mi chusteczkę. Podziękowałam mu, wydmuchałam nos, wstrzymawszy kolejną falę łez. Te obrazy nadal są tak żywe…
- Siebie nie możesz – powtórzył – ale tego idiotę tak – zacisnął pięść,...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Anksunamun 04.10.2018 10:56
Czytelnik

- Dobry wieczór.
Spojrzałam nad ekspresem do kawy, który czyściłam, by odpowiedzieć klientowi, gdy moje serce fiknęło koziołka. To nie był żaden klient centrum handlowego, tylko Hubert.
- Hej. – zarumieniłam się. – Chcesz kawy albo herbaty? Nie zamknęłam jeszcze ekspresu.
- Nie, dzięki. – odparł. – Poczekam na ciebie na zewnątrz.
Uśmiechnął się, a mi serce znów...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Mystery 04.10.2018 11:43
Czytelniczka

W Centrum Handlowym jak zawsze w sobotę panował tłok. Nie lubiłam zakupów, ale musiałam zrobić obiad dla Adama, bo w soboty długo pracował i zasłużył na smaczny posiłek.
Już miałam wychodzić, gdy zobaczyłam mojego Adasia. Ale zaraz, on idzie z jakąś kobietą (za rękę) i dwójką dzieci!To nie może być on.
Taki jakiś inny...Przecież on nie nosi takich młodzieżowych ciuchów i...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
inestimable 04.10.2018 13:16
Czytelnik

-Endriu, nie stać mnie na tą sukienkę..-błagałam by już mnie więcej nie namawiał.
-Kobieto masz kasę to co Ci szkodzi.
-Nie mam..-skąd on wie, że mam pieniądze. Tak wczoraj znalazłam kopertę u mnie w aucie, ale nikomu o niej nie mówiłam..a jeśli to on?
-Okej niech Ci będzie..ale stać Cie na to, a jeżeli Ty jej nie kupisz to ja Ci ją kupie..
-Endriu nie poznaję Cię!-...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
mmizi 04.10.2018 13:36
Czytelnik

Od roku mamy z moją mamą rytuał - sobota z Ikea. Wiem, że to podchodzi już pod uzależnienie, ale ta cała UKŁADANKA tych wszystkich zakamarków, mebli i dodatków wzbudza w nas zachwyt. Jak co tydzień wybrałyśmy się na naszą wyprawę, tym razem na liście rzeczy były ręczniki oraz kubki.
Byłyśmy już bliżej końca zakupów, wybierałyśmy pomiędzy kubkiem w koronkę, a tradycyjnym...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
sloneczko89 04.10.2018 18:16
Czytelniczka

Pojechaliśmy z ukochanym do centrum handlowego. Mieliśmy kupić ostatnie drobnostki przed ślubem, który zbliżał się wielkimi krokami. On potrzebował muszki, a ja bielizny i ozdoby do włosów. Chodziliśmy od sklepu do sklepu. Po dwóch godzinach mieliśmy już prawie wszystko. Poszliśmy na obiad, zmęczeni, ale zadowoleni - siedzieliśmy naprzeciwko siebie, patrzyliśmy sobie w...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
joola 05.10.2018 14:29
Czytelnik

Po długich namowach zaciągnęłam męża do centrum handlowego.

Wjeżdżamy na parking. Przy drzwiach wejściowych grupka pracujących tu dziewczyn pali papierosy. Nie bardzo skumałam powód ich radości na nasz widok i pocałunki wysyłane metodą usta - ręka. Mąż z niesmakiem odwrócił głowę.

Wchodzimy do pierwszego sklepu.
Rozbawione buzie panienek zza kontuaru. Mąż ogląda...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Reklama
zgłoś błąd