forum Oficjalne Konkursy

Powierzam ci zadanie - wygraj książkę "Cień rycerza".

LubimyCzytać
utworzył 11.06.2018 o 15:55

Tristia to kraj przeżarty intrygami i korupcją. Idealistyczny młody Król Paelis nie żyje, a Wielkie Płaszcze zostali napiętnowani jako zdrajcy. Lecz tuż przed tym, jak jego głowa została zatknięta na żerdzi, król zobowiązał każdego ze swoich stu czterdziestu czterech trybunów do wykonania innej misji. Falcio Val Mond, Pierwszy Kantor, z pomocą innych Wielkich Płaszczy Kesta i Brastiego wypełnił ostatnie zadanie od jego Króla: odnalazł jego czaroity – a przynajmniej jeden z nich, który zresztą okazał się całkiem czymś, a właściwie kimś, innym niż się spodziewali. Teraz ich zadaniem jest ochrona czaroitu przed tymi, którzy próbują go unicestwić. Nie byłoby z tym żadnego kłopotu, gdyby na ich drodze nie stali daishini, równie legendarna grupa asasynów, nie zapominając o książętach, którzy są zdeterminowani, by zachować władzę w swoim rozbitym królestwie.

Król Paelis przed śmiercią powierzył ważne zadanie każdemu z wędrownych trybunów. Gdybyście musieli zobowiązać kogoś, kogo znacie do wykonania ważnej misji, kim byłaby ta osoba? Co sprawia, że zdecydowalibyście się zawierzyć właśnie temu wybrańcowi?

Czekamy na teksty o długości nieprzekraczającej 1500 znaków ze spacjami.


Nagrody

Autorzy pięciu najciekawszych tekstów otrzymają egzemplarz książki.


Cień rycerza - Jacek Skowroński
Cień rycerza

Autor : Sebastien de Castell

Tristia to kraj przeżarty intrygami i korupcją. Idealistyczny młody Król Paelis nie żyje, a Wielkie Płaszcze – legendarni wędrowni trybuni, którzy zaprowadzali w królestwie sprawiedliwość – zostali napiętnowani jako zdrajcy. Lecz tuż przed tym, jak jego głowa została zatknięta na żerdzi, król zobowiązał każdego ze swoich stu czterdziestu czterech trybunów do wykonania innej misji. Falcio Val Mond, Pierwszy Kantor, z pomocą innych Wielkich Płaszczy Kesta i Brastiego wypełnił ostatnie zadanie od jego Króla: odnalazł jego czaroity – a przynajmniej jeden z nich, który zresztą okazał się całkiem czymś, a właściwie kimś, innym niż się spodziewali. Teraz ich zadaniem jest ochrona czaroitu przed tymi, którzy próbują go unicestwić. Nie byłoby z tym żadnego kłopotu, gdyby na ich drodze nie stali daishini, równie legendarna grupa asasynów, nie zapominając o książętach, którzy są zdeterminowani, by zachować władzę w swoim rozbitym królestwie.

Regulamin
  • Konkurs trwa 11 czerwca do 18 czerwca włącznie. W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby posiadające adres korespondencyjny w Polsce i posiadające konto na portalu lubimyczytać.pl.
  • Prace zamieszczane na serwerze portalu powinny spełniać następujące wymagania: Maksymalna waga ilustracji - 100 KB. Maksymalna szerokość - 300 px. Format pliku graficznego: .jpeg. Wymagania nie dotyczą grafik pochodzących z serwerów zewnętrznych
  • Odpowiedzi muszą być napisane samodzielnie. Kopiowanie części lub fragmentów tekstów, recenzji innych osób jest zabronione. Teksty nie mogą przekraczać 1500 znaków ze spacjami.
  • Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę.
  • Zwycięzców wybiera administracja serwisu lubimyczytać.pl. Decyzja jest nieodwołalna.
  • Dane osobowe uczestnika (imię, nazwisko, adres korespondencyjny i numer telefonu) przetwarzane będą przez administratora serwisu lubimyczytać.pl w celu przeprowadzania konkursu, wysyłki nagród oraz analizy i statystyki . Dane osobowe zwycięzcy mogą zostać przekazane w celu wysyłki nagrody partnerowi konkursu - Wydawnictwu Insignis. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
  • Adres i numer telefonu zwycięzcy powinien zostać nadesłany do dwóch tygodniu od daty ogłoszenia wyników konkursu. Po tym terminie administracja lubimyczytać.pl dopuszcza wybór kolejnego laureata lub nieprzyznanie nagrody.

odpowiedzi [46]

Niezalogowany
Aby napisać wiadomość zaloguj się
Sortuj:
LubimyCzytać 31.07.2018 10:33
Administrator

Konkurs został zakończony. Za wszystkie odpowiedzi dziękujemy!
Wybraliśmy zwycięskie prace:

Kinia
Violetka
anin
opuncja
Ankalime_ohtar

Serdecznie gratulujemy! Z laureatami skontaktujemy się bezpośrednio.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
książkowy_wodnik 07.07.2018 23:31
Czytelniczka

Minęły już ponad dwa tygodnie! Doczekamy się tych wyników! ????

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
książkowy_wodnik 28.06.2018 22:56
Czytelniczka

Kiedy będą wyniki konkursu?

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
LubimyCzytać 18.06.2018 23:59
Administrator

Konkurs zakończony.
Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi.
Zwycięzców wyłonimy niebawem.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Wagabunda 18.06.2018 23:57
Czytelnik

Dzień 1:
W widocznym miejscu na stole pozostawiono Obiekt C, ciepły, świeży i pachnący.
Potwierdza się przejęcie go przez Obiekt S, z lekkim podejrzeniem w oczach.

Dzień 5:
Obiekt C znów na miejscu, zainteresowanie Obiektu S nie słabnie.
Potwierdza się coraz większą podejrzliwość Obiektu S.

Dzień 9:
Brak Obiektu C w zwyczajowym miejscu. Obiekt S przeprowadził skuteczne...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Iwa_90 18.06.2018 23:40
Czytelniczka

Komu powierzyć ważne zadanie?
Kto odważy się na nie?
Może przyjaciółce mojej?
Ona zniesie wszelkie znoje
Ale teraz ma inne zajęcie
24/7 bawi swoje małe dziecię
Może zaufałabym bratu?
Ale to leń bez etetu
Może mama mnie poratuje?
Ale jej zmartwień nie brakuje
Więc obarczyłabym męża tym obowiązkiem
W końcu jesteśmy związkiem
Na dobre i złe ślubował
Więc pora to...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Wiedźma 18.06.2018 23:05
Czytelniczka

Osoba, której powierzyłabym wykonanie ważnej misji, to moja koleżanka. Dlaczego? Bo to po trosze każda z poniższych postaci:
- Hermiona Granger - wie wszystko o wszystkim, a jej wiedza przekracza możliwości poznawcze normalnego człowieka;
- Geralt z Rivii - potrafi sobie poradzić w każdej sytuacji - jeśli nie przemocą fizyczną, to sarkazmem lub marazmem, w który wpada, gdy...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Blodeuwedd 18.06.2018 22:05
Czytelnik

Właściwie byłyby to dwie osoby, ale czasem nie sposób myśleć o nich inaczej, niż jak o bliźniętach syjamskich – moi rodzice. Są zupełnie różni, ale właśnie w tym tkwi ich siła. Razem wypełnią każdą misję – nieważne czy wdziękiem, dyplomacją czy ostrą ripostą. Oboje zrobiliby dla mnie wszystko i walczyli o moje sprawy jak para lwów, ponadto mają cenną umiejętność, która...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Persephone 18.06.2018 19:34
Czytelniczka

Ja bym postawiła na moją babcię, a oto dlaczego:
1. Zawsze można na nią liczyć.
Nawet, gdy tłumaczę jej, że nie musi zawozić mnie na dworzec czy też mnie z niego odbierać, bo przecież to nie daleko, a poza tym jestem dużą dziewczynką i mój plecak wcale nie jest ciężki, ona i tak zawsze zamawia taksówkę, zapewniając mi transport, bo mówi, że to nie wypada, żebym szła sama.
...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
AndziaK 18.06.2018 15:41
Czytelniczka

Odpowiedź jest prosta i nie ma co się rozpisywać. W myśl przysłowia "Gdzie diabeł nie może, tam babę pośle" do zadania wyznaczyłabym moją sąsiadkę-plotkarę. Ona wie wszystko, bo jest najmądrzejsza i wszystko załatwi, bo każdego zna:)

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Reklama
zgłoś błąd