forum Oficjalne Konkursy

[Zakończony] Jaką podejmiesz decyzję? - wygraj książkę "Zobowiązanie".

LubimyCzytać
utworzył 15.11.2017 o 11:17

„Zobowiązanie” Amy A. Bartol, trzecia część przejmującej serii „Przeczucia”, przybliża walkę świata ludzi ze światem istot nieśmiertelnych. Po dramatycznych walkach Evie, Reed, Zefir i Buns znajdują bezpieczną kryjówkę na chińskiej prowincji. Dzięki chwili pozornego spokoju Evie ma możliwość poznania swoich nowych mocy u boku ukochanego anioła. Okazuje się, że potrafi stawać się niewidzialna, upodabniając się do otoczenia, oraz tworzyć swoje wizualne klony. Evie będzie musiała szybko skorzystać ze swych umiejętności, by uratować dwoje przyjaciół uwięzionych przez potężnego Ifrita. Nie przewidzi jednak przeznaczenia, które czeka na nią na bezdrożach Ukrainy oraz Irlandii...


Gdybyście mogli wybrać między człowieczeństwem a należeniem do gatunku istot nieśmiertelnych, takich jak Evie, jaką podjęlibyście decyzję? Jakie konsekwencje miałaby według Was taka wymiana? Opiszcie sytuację, w której ktoś proponuje Wam zmianę dotychczasowej codzienności na magiczne zdolności.


Czekamy na teksty o długości nieprzekraczającej 1500 znaków ze spacjami.Nagrody

Autorzy pięciu najciekawszych tekstów otrzymają egzemplarz książki.


Zobowiązanie - Jacek Skowroński
Zobowiązanie

Autor : Amy A. Bartol

Po dramatycznych walkach Evie, Reed, Zefir i Buns znajdują bezpieczną kryjówkę na chińskiej prowincji. Dzięki chwili pozornego spokoju nastolatka ma możliwość poznania swoich nowych mocy u boku ukochanego anioła. Okazuje się, że potrafi stawać się niewidzialna, upodabniając się do otoczenia, oraz tworzyć swoje wizualne klony. Evie będzie musiała szybko skorzystać ze swych umiejętności, by uratować Russela, jej bratnią duszę, oraz Brownie – dwoje przyjaciół uwięzionych przez potężnego Ifrita. Nie przewidzi jednak przeznaczenia, które czeka na nią na bezdrożach Ukrainy oraz Irlandii... „Zobowiązanie” Amy A. Bartol, trzecia część przejmującej serii „Przeczucia”, przybliża walkę świata ludzi ze światem istot nieśmiertelnych. Już setki tysięcy osób na całym świecie śledzi losy Evie, Brownie, Buns, Reeda i Russela, licząc na odkrycie całej prawdy o bohaterach. Wydarzenia pełne mroku i tajemnicy układają się w opowieść o miłości, strachu i nadziei, od których bohaterka nie zdoła uciec. Na sukces książki wpłynęło wyjątkowe połączenie romansu i horroru, które przyspiesza bicie serca. Lektura obowiązkowa dla wszystkich fanów serii „Zmierzch” czy „Upadek”.

Regulamin
  • Konkurs trwa od 15 listopada do 22 listopada włącznie. W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby posiadające adres korespondencyjny w Polsce.
  • Odpowiedzi muszą być napisane samodzielnie. Kopiowanie części lub fragmentów tekstów, recenzji innych osób jest zabronione. Teksty nie mogą przekraczać 1500 znaków ze spacjami.
  • Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę.
  • Zwycięzców wybiera administracja serwisu lubimyczytać.pl. Decyzja jest nieodwołalna.
  • Dane adresowe zostaną wykorzystane przez serwis lubimyczytać.pl i Wydawnictwo Akurat.
  • Adres zwycięzcy powinien zostać nadesłany do dwóch tygodniu od daty ogłoszenia wyników konkursu. Po tym terminie administracja lubimyczytać.pl dopuszcza wybór kolejnego laureata lub nieprzyznanie nagrody.

odpowiedzi [35]

Niezalogowany
Aby napisać wiadomość zaloguj się
Sortuj:
LubimyCzytać 23.11.2017 14:31
Administrator

Konkurs został zakończony. Za wszystkie odpowiedzi dziękujemy!
Wybraliśmy zwycięskie prace:

Morcik_to_ja
Majka125
wero-nika
KalinaFaustyna
evi

Serdecznie gratulujemy! Z laureatami skontaktujemy się bezpośrednio.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
lubiaca_dramaty 22.11.2017 22:39
Czytelniczka

Siedzę w starym fotelu mojej babci i piję herbatę z cytryną. Nie rozumiem dlaczego wezwała mnie do siebie, ale czekam cierpliwie, aż staruszka usiądzie obok mnie i powie o co chodzi.
- Widzisz kochanie – zaczęła powoli – na początku muszę Ci powiedzieć, że nie jesteśmy normalną rodziną.
- Co masz na myśli babciu?
- Chodzi o to że należymy do pradawnego rodu istot...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
KalinaFaustyna 22.11.2017 22:37
Czytelniczka

Dziwnie się czuję oglądając samą siebie-a raczej samo swoje ciało- rozłożone na stole w ciągłych upiornych uniesieniach przy każdej stymulacji defibrylatorem.
-Dłużej nie dam rady! Decyduj szybciej! - krzyczy do mnie pracujący nad moją śmiertelną powłoką Lekarz- To jak wracasz do ciała czy zostajesz Nieśmiertelna?
-Nie wiem, to trudna decyzja!- niemal dostaje spazmów z...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Emila 22.11.2017 20:14
Czytelniczka

Jestem człowiekiem i nic co ludzkie nie jest mi obce.
Jestem kobietą i kocham nią być. Jak każda uwielbiam słodycze, uwielbiam być rozpieszczana. Lubię dbać o siebie, lubię jak ktoś się o mnie troszczy, nawet swój okres lubię.
I mimo mojej fizycznej słabości...
mimo tego, że jestem rozchwiana emocjonalnie...
mimo tego, że nigdy nie wiem czego chcę...
mimo bólu przy...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
evi 22.11.2017 20:10
Czytelniczka

- Nieśmiertelność! - zaproponował mi z szerokim uśmiechem na ustach. Był pewien, że się na to skuszę. Widziałam, jak zaciera ręce z myślą o tym, co dostanie w zamian. Uśmiechnęłam się w odpowiedzi.
- Nieśmiertelność? Nie, ja podziękuję. Wcale nie jest taka fajna, jak się na pierwszy rzut oka zdaje. Czyż nie na tym piękno życia polega, że trwa i przemija? Dlatego właśnie tak...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Persephone 22.11.2017 19:15
Czytelniczka

Obudziłam się i od razu wiedziałam, że coś jest nie tak - nie byłam w pokoju sama. Wtem poczułam na plecach dotyk czyjejś dłoni. Otworzyłam oczy z wrzaskiem i ujrzałam srebrnowłosego mężczyznę w dziwacznym spiczastym kapeluszu i sięgającej ziemi czarnej jak noc pelerynie.
- No nareszcie, już myślałem, że będę musiał tu tkwić do rana, a tego bym nie chciał – powiedział,...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Sam 22.11.2017 15:34
Czytelnik

Był listopadowy wieczór. Spadające z liści krople deszczu, trafiały z niezwykłą precyzją za mój kołnierz. Skubane.
Brrrr jak zimno.
Czemu moja prababka musi leżeć na drugim końcu Poznania. Zapalam ostatni w tym roku znicz i kieruję się w stronę wyjścia.
-Dobry wieczór-czuję czyjąś dłoń na moim ramieniu. Podskakuję jak oparzony. To moja prababka!
-Elo babcia. A już myślałem,...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Konik 22.11.2017 15:17
Czytelnik

Ja: Za cholerę nie nauczę się na dziejszy sprawdzian.
Nieznajomy, który podszedł do mnie: Widzę, że masz problem.
Ja: Owszem, za godzinę mam sprawdzian, a ja nic nie umiem!
Nieznajomy: Chyba wiem, jak ci pomóc. Możesz mi wierzyć lub nie, ale jestem twoim aniołem stróżem i oferuję ci zamianę miejscami. Ty zostaniesz aniołem a ja śmiertelnikiem.
Ja: Blefujesz?
Nieznajomy:...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Gosia 22.11.2017 00:03
Czytelnik

K: Ostatnia para butów w moim rozmiarze. One muszą być moje, bo poluję na nie już od pół roku!
J: Ale byłam pierwsza i są moje bardzo mi przykro, ale się spóźniłaś.
K: Może mała wymiana. Odrobina magii za moje buty. Podaruję Ci magiczną moc, która pozwoli Ci czytać w myślach ludzi, unosić przedmioty bez wysiłku fizycznego i co najważniejsze będziesz mogła stawać się...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Książkoholiczka 21.11.2017 22:22
Czytelnik

18 urodziny. Duża impreza, mnóstwo prezentów i uprawnienia wyczekiwane przez wszystkich nastolatków - alkohol i prawo jazdy. Wtem zjawia się niespodziewany gość. Proponuje nieśmiertelność. Co wybrać? Z jednej strony wspaniale byłoby być zawsze młodym, pięknym, mieć pewność, że się wszystko zdąży zrobić. Ale co z tym wszystkim co przed nami? Czy ciało człowieka nie zmienia...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Reklama
zgłoś błąd