forum Oficjalne Konkursy

[Zakończony] Szalona przyjaźń w dwóch aktach - wygraj książkę "Zła Julia".

LubimyCzytać
utworzył 11.10.2017 o 14:09

Minęło kilka lat, a Cassie nadal nie wie, dlaczego Ethan odszedł, nie oglądając się za siebie. Kiedy ponownie zjawia się w jej życiu, przybiera maskę obojętności, podczas gdy jej serce wyrywa się do ukochanego. Gdy otrzymują angaż w tej samej sztuce, ponownie zbliżają się do siebie. On w głębi duszy wierzy, że dostanie jeszcze jedną szansę, i przyrzeka, że naprawdę się zmienił. Ona wraca myślami do minionego czasu i próbuje zrozumieć to, co się wydarzyło. Czy nieufność rozdzieli ich na zawsze?

 
Ethana i Cassie łączy uczucie niczym z teatralnych dramatów – nieszczęśliwe, a zarazem niesamowicie płomienne i mocne. Jaki tytuł nosiłaby sztuka teatralna, przedstawiająca najważniejszą relację w Waszym życiu? Stwórzcie też krótki opis, który można by zamieścić w comiesięcznym repertuarze teatralnym. Życzymy połamania nóg!  


Czekamy na teksty o długości nieprzekraczającej 1500 znaków ze spacjami.   Nagrody

Autorzy pięciu najciekawszych tekstów otrzymają egzemplarz książki.


Zła Julia - Jacek Skowroński
Zła Julia

Autor : Leisa Rayven

Cassie przekonała się, że czasem miłość nie wystarczy. Minęło kilka lat, a ona nadal nie wie, dlaczego Ethan odszedł, nie oglądając się za siebie. Kiedy ponownie zjawia się w jej życiu, Cassie musi odegrać najtrudniejszą rolę – przybrać maskę obojętności, podczas gdy jej serce wyrywa się do ukochanego. Gdy Ethan i Cassie otrzymują angaż w tej samej sztuce, ponownie zbliżają się do siebie. On w głębi duszy wierzy, że dostanie jeszcze jedną szansę, i przyrzeka, że naprawdę się zmienił. Ona wraca myślami do minionego czasu i próbuje zrozumieć to, co się wydarzyło. Przekonuje się jednocześnie, że nadal nie zna całej prawdy o swoim ukochanym. Czy nieufność rozdzieli ich na zawsze? A może miłość pozwoli im rozpocząć zupełnie nowy akt...? „Ta książka zachwyciła mnie od samego początku, a gdy skończyłam ją czytać, zachwyt trwał dalej. Zakochałam się w Leisie Rayven i reszta świata też powinna!” Colleen Hoover „Od tej historii zakręci wam się w głowie”. Katy Evans

Regulamin
  • Konkurs trwa od 11 października do 18 października włącznie. W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby posiadające adres korespondencyjny w Polsce.
  • Odpowiedzi muszą być napisane samodzielnie. Kopiowanie części lub fragmentów tekstów, recenzji innych osób jest zabronione. Teksty nie mogą przekraczać 1500 znaków ze spacjami.
  • Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę.
  • Zwycięzców wybiera administracja serwisu lubimyczytać.pl. Decyzja jest nieodwołalna.
  • Dane adresowe zostaną wykorzystane przez serwis lubimyczytać.pl i Wydawnictwo Otwarte.
  • Adres zwycięzcy powinien zostać nadesłany do dwóch tygodniu od daty ogłoszenia wyników konkursu. Po tym terminie administracja lubimyczytać.pl dopuszcza wybór kolejnego laureata lub nieprzyznanie nagrody.

odpowiedzi [53]

Aby napisać wiadomość zaloguj się
Sortuj:
KalinaFaustyna 18.10.2017 12:16
Czytelniczka

"Najwyższa wieża w sercu"

Wzruszająca nostalgiczna opowieść o rodzącej się miłości. Uczuciu, którego nikt się nie spodziewał, nikt na nie czekał, nikt go nie chciał.
Kiedy wzorowa uczennica najlepszego liceum w mieście zachodzi w nieplanową ciąże cały jej świat wybucha, a jego niszcząca siła rażenia burzy spokój, plany, pewność. Dziewczyną targają skrajne emocje, staje...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Mila 18.10.2017 13:25
Czytelnik

Niemożliwe do zdobycia - sztuka teatralna opisująca losy nieszczęśliwie zakochanej dziewczyny. Mężczyzna, którego kocha jest niemożliwy dla niej do zdobycia - mieszka na drugim końcu kuli ziemskiej, jest sławny, przytojny. Jak potoczą się ich losy? Jeżeli jesteś tego ciekawy, nie może cię zabraknąć na tym spektaklu!

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Maleństwo 18.10.2017 15:53
Czytelnik

"Trójkąt życia! Czyli ja, łóżko i lodówka."
Satyra na życie, pokazująca, czego pragną zabiegani ludzie.Pracowita dziewczyna, marząca tylko o łóżku, lodówce i świętym spokoju w końcu dostaje to, czego chce. Rzeczywistość okazuje się jednak nieco brutalniejsza, niż kobietka mogłaby przypuszczać.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Nika_94 18.10.2017 17:01
Czytelnik

„Mamo, gdzie jesteś?”
Kochasz ją. Ona Ciebie. Wydaje się, że możecie na siebie liczyć w każdej sytuacji.
Do czasu. Po traumatycznym wydarzeniu Córka szuka pocieszenia u Mamy.
Nie odnajduje go. Zbagatelizowanie problemu buduje między nimi mur.
Czy taką relację da się odbudować?
Lata nieporozumień i konfliktów nie napawają nadzieją na odbudowanie ciepłych relacji. Jednak los...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Audrey 18.10.2017 19:10
Czytelniczka

Teatr Przed Brzaskiem

zaprasza na przedstawienie

Taniec Nocnych Cieni

Premiera
22 października 2017
godz. 20:00

Trzy siostry i trzy żywioły. Życie w małym miasteczku, gdzie nic nie ukryje się przed wścibskimi sąsiadami jest frustrujące, a brak prywatności nie pomaga w uporaniu się z traumą przeszłości. Tak trudno jest odnaleźć siebie w zagmatwanych relacjach...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
kakamil225 18.10.2017 19:18
Czytelnik

„Trzy razy tak!”

Czy zdarzyło Ci się kiedyś poznać osobę, z którą byłeś gotowy spędzić całe życie?
Poznaj historię kobiety, która postanowiła rozkochać w sobie trzech mężczyzn i zmienić dotychczasowe życie każdego z nich. Karol jest przystojnym i wysokim brunetem, który bezskutecznie poszukuje miłości. Wśród kandydatek pojawia się ta jedyna, która szybko sprawia, że rodzi...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
BlackLady 18.10.2017 20:34
Czytelnik

"Najdłuższa opowieść"
Była przy mnie zawsze.
Była od samego początku, nawet kiedy jeszcze o mnie nie wiedziała.
Na początku cały mój świat to była ona, a ja byłam jej częścią.
Później wcale nie byłyśmy dalej. Obie razem płakałyśmy i śmiałyśmy się. Zawsze razem. Zawsze we dwie.
Jednak w życiu nic nie trwa wiecznie. I na nas spadły ciosy. A najgorsze było gimnazjum,...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
papilarna 18.10.2017 21:30
Czytelniczka

Teatr Życie zaprasza na sztukę teatralną pod tytułem:
"Podróż w nieznane"
Premiera: 10.11.2016 r. 9:00
OBSADA: papilarna
nieznajomy

REALIZACJA: wszechświat

Streszczenie: Jest zimny, ponury, listopadowy dzień. Młoda bohaterka poznaje nieznajomego w parku. Zgadza się pójść z nim na randkę do kawiarni.
Akcja spektaklu toczy się wokół głównych bohaterów: papilarnej i...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
ewa28 18.10.2017 21:32
Czytelniczka

"Tu i teraz" Główna bohaterka to trzydziestoletnia matka i żona ale czy szczęśliwa?Nigdy nie odważy się żyć inaczej, bo dla niej liczy się tu mieszkam teraz mam męża i dzieci. Pewnego jesiennego popołudnia wracając ze sklepu, wpada na przystojnego mężczyznę i od tej chwili tu i teraz nabiera innego znaczenia.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Gracenta 18.10.2017 21:41
Czytelniczka

Może tak, może nie – kto wie?

Macie dosyć zwykłych, nudnych i do bólu przewidywalnych historii miłosnych? Takich, w których jest on, jest ona... i "przypadkowe" spotkanie dające początek największemu love story wszechczasów? Jeżeli odpowiedzieliście TAK – koniecznie przyjdźcie na nasz spektakl (jeśli odpowiedź brzmiała NIE, też przyjdźcie, choćby dla samej ciekawości, czym...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Reklama
zgłoś błąd