forum Oficjalne Konkursy

[Zakończony] Szalona przyjaźń w dwóch aktach - wygraj książkę "Zła Julia".

LubimyCzytać
utworzył 11.10.2017 o 14:09

Minęło kilka lat, a Cassie nadal nie wie, dlaczego Ethan odszedł, nie oglądając się za siebie. Kiedy ponownie zjawia się w jej życiu, przybiera maskę obojętności, podczas gdy jej serce wyrywa się do ukochanego. Gdy otrzymują angaż w tej samej sztuce, ponownie zbliżają się do siebie. On w głębi duszy wierzy, że dostanie jeszcze jedną szansę, i przyrzeka, że naprawdę się zmienił. Ona wraca myślami do minionego czasu i próbuje zrozumieć to, co się wydarzyło. Czy nieufność rozdzieli ich na zawsze?

 
Ethana i Cassie łączy uczucie niczym z teatralnych dramatów – nieszczęśliwe, a zarazem niesamowicie płomienne i mocne. Jaki tytuł nosiłaby sztuka teatralna, przedstawiająca najważniejszą relację w Waszym życiu? Stwórzcie też krótki opis, który można by zamieścić w comiesięcznym repertuarze teatralnym. Życzymy połamania nóg!  


Czekamy na teksty o długości nieprzekraczającej 1500 znaków ze spacjami.   Nagrody

Autorzy pięciu najciekawszych tekstów otrzymają egzemplarz książki.


Zła Julia - Jacek Skowroński
Zła Julia

Autor : Leisa Rayven

Cassie przekonała się, że czasem miłość nie wystarczy. Minęło kilka lat, a ona nadal nie wie, dlaczego Ethan odszedł, nie oglądając się za siebie. Kiedy ponownie zjawia się w jej życiu, Cassie musi odegrać najtrudniejszą rolę – przybrać maskę obojętności, podczas gdy jej serce wyrywa się do ukochanego. Gdy Ethan i Cassie otrzymują angaż w tej samej sztuce, ponownie zbliżają się do siebie. On w głębi duszy wierzy, że dostanie jeszcze jedną szansę, i przyrzeka, że naprawdę się zmienił. Ona wraca myślami do minionego czasu i próbuje zrozumieć to, co się wydarzyło. Przekonuje się jednocześnie, że nadal nie zna całej prawdy o swoim ukochanym. Czy nieufność rozdzieli ich na zawsze? A może miłość pozwoli im rozpocząć zupełnie nowy akt...? „Ta książka zachwyciła mnie od samego początku, a gdy skończyłam ją czytać, zachwyt trwał dalej. Zakochałam się w Leisie Rayven i reszta świata też powinna!” Colleen Hoover „Od tej historii zakręci wam się w głowie”. Katy Evans

Regulamin
  • Konkurs trwa od 11 października do 18 października włącznie. W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby posiadające adres korespondencyjny w Polsce.
  • Odpowiedzi muszą być napisane samodzielnie. Kopiowanie części lub fragmentów tekstów, recenzji innych osób jest zabronione. Teksty nie mogą przekraczać 1500 znaków ze spacjami.
  • Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę.
  • Zwycięzców wybiera administracja serwisu lubimyczytać.pl. Decyzja jest nieodwołalna.
  • Dane adresowe zostaną wykorzystane przez serwis lubimyczytać.pl i Wydawnictwo Otwarte.
  • Adres zwycięzcy powinien zostać nadesłany do dwóch tygodniu od daty ogłoszenia wyników konkursu. Po tym terminie administracja lubimyczytać.pl dopuszcza wybór kolejnego laureata lub nieprzyznanie nagrody.

odpowiedzi [53]

Aby napisać wiadomość zaloguj się
Sortuj:
Gosia 16.10.2017 11:06
Czytelnik

Gdy nadejdzie czas
Sztuka opowiadająca historię przyjaźni kobiety i mężczyzny, która z biegiem lat przerodziła się w wielką miłość! Uczucie głębokie i namiętne, niemniej jednak burzliwe i rozważne. Szalona kobieta i rozważny mężczyzna duet idealny, uzupełniający się, ale jak to woda i ogień bywają nieporozumienia!
On rozważny, więc nie podejmuje pochopnych decyzji....

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
kkarola69 16.10.2017 15:05
Czytelnik

"Miłość na pocieszenie"

Opowiadałaby historię zaręczonej dziewczyny, która jedzie z swoim chłopakiem na wakacje ratować związek. Para na miejscu poznaje wielu ludzi i miewa niesamowite przygody.W grupie znajomych są ludzie ze śląska i kaszub co sprawia, że śmiech towarzyszy im na codzień. Po powrocie do kraju kobieta zdaje sobie sprawę, że to nie ten facet. A miedzy nią i...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Agnieszka 16.10.2017 15:47
Czytelniczka

Po burzy przychodzi słońce

Jest to sztuka o:
- tym, że czasami trzeba długo czekać na swoją drugą połówkę zanim się ją znajdzie;
- tym jak ciężko dotrzeć się wzajemnie;
- porywczości i trudności charakterów;
- tym jak człowiek zmienia się pod wpływem drugiej osoby;
- tym, że są w związku lepsze i gorsze dni a to wszystko trzeba przeżyć;
- tym jak walczyć o miłość mimo...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
tosieńka 16.10.2017 22:43
Czytelnik

"Mięsem na rożnie mnie ochrzciłaś"
Nowa, kontrowersyjna sztuka, opowiadająca o dorastaniu w stolicy,radościach, smutkach, o przyjaciołach, którzy odchodzą i przychodzą. Główna bohaterka znajduje się w wielkim dołku gdy pozmake swoją bliźniaczą duszę-dziewczynę wyglądającą jak koń. Stwierdza, że jeśli musi dalej brnąć przez to bagno którym jest życie-to tylko wraz ze swoją...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Iwa_90 17.10.2017 14:19
Czytelniczka

Walka o siebie
Gdy ktoś ciągle wmawia Ci, że praca i samorealizacja jest zła, wymaga prowadzenia idealnego domu, a sam nie wykazuje chęci pomocy. Zobacz jak wygląda codzienna walka o siebie i swoje potrzeby.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
17.10.2017 18:01

Tytuł: Odnaleźć to coś
Może i banalny ale to coś często trudno zdefiniować.
Sztuka byłaby dramatem i opowiadałaby o niezwykłej relacji dwojga osób, zakochanych w sobie na zabój, jednocześnie tworzący toksyczny związek. Krzywdzący się i nie potrafiący bez siebie żyć. Na samym końcu uśmierciłabym obie postacie. W ten sposób zakończenie da do myślenia i jednocześnie nie...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
mmizi 17.10.2017 18:20
Czytelnik

,,Niekończąca się przygoda''

Opowieść o dwójce młodych ludzi, których wspólna podróż zaczęła się przypadkiem. Wpadli na siebie na lotnisku i od razu wiedzieli, że to musi być coś szczególnego. Setki przeżytych wspólnie przygód, wiele radosnych chwil, szczypta goryczy. Dowiedz się jak skończy się wspólna droga Emmy i Maćka.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
diablica321 17.10.2017 22:38
Czytelnik

Opiekun
Opowieść o tym, jak pies uratował dziewczynę przed podjęciem fatalnej w skutkach decyzji.
Łucja, młoda studentka zakochuje się w pewnym chłopaku. Radek nie musi długo zabiegać o względy Łucji. Dziewczyna jest nim oczarowana. Chłopak uchodzi za dżentelmena, przepuszcza w drzwiach, otwiera swojej kobiecie drzwi od samochodu, kupuje kwiaty, zasypuje komplementami....

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Oczytana 17.10.2017 23:18
Czytelniczka

"Nasz happy end"

"Nasz happy end" to opowieść o tym, że prawdziwa miłość istnieje. Jednak zanim dojdzie do tytułowego happy end'u bohaterowie zmierzą się ze zdradą, kłamstwem i będą musieli odważyć się na poważne zmiany w swoim życiu.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
anteeekg 18.10.2017 06:47
Czytelnik

"Jak Ty to dojrzałaś?"
Historia niczym "Piękna i Bestia" przedstawiająca losy młodego chłopaka z mnóstwem wad i kilkoma nałogami, który poznaje dziewczynę akceptującą jego wszystkie ułomności. Dzięki temu on zaczyna walczyć z samym sobą...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Reklama
zgłoś błąd