forum Oficjalne Konkursy

[Zakończony] Szalona przyjaźń w dwóch aktach - wygraj książkę "Zła Julia".

LubimyCzytać
utworzył 11.10.2017 o 14:09

Minęło kilka lat, a Cassie nadal nie wie, dlaczego Ethan odszedł, nie oglądając się za siebie. Kiedy ponownie zjawia się w jej życiu, przybiera maskę obojętności, podczas gdy jej serce wyrywa się do ukochanego. Gdy otrzymują angaż w tej samej sztuce, ponownie zbliżają się do siebie. On w głębi duszy wierzy, że dostanie jeszcze jedną szansę, i przyrzeka, że naprawdę się zmienił. Ona wraca myślami do minionego czasu i próbuje zrozumieć to, co się wydarzyło. Czy nieufność rozdzieli ich na zawsze?

 
Ethana i Cassie łączy uczucie niczym z teatralnych dramatów – nieszczęśliwe, a zarazem niesamowicie płomienne i mocne. Jaki tytuł nosiłaby sztuka teatralna, przedstawiająca najważniejszą relację w Waszym życiu? Stwórzcie też krótki opis, który można by zamieścić w comiesięcznym repertuarze teatralnym. Życzymy połamania nóg!  


Czekamy na teksty o długości nieprzekraczającej 1500 znaków ze spacjami.   Nagrody

Autorzy pięciu najciekawszych tekstów otrzymają egzemplarz książki.


Zła Julia - Jacek Skowroński
Zła Julia

Autor : Leisa Rayven

Cassie przekonała się, że czasem miłość nie wystarczy. Minęło kilka lat, a ona nadal nie wie, dlaczego Ethan odszedł, nie oglądając się za siebie. Kiedy ponownie zjawia się w jej życiu, Cassie musi odegrać najtrudniejszą rolę – przybrać maskę obojętności, podczas gdy jej serce wyrywa się do ukochanego. Gdy Ethan i Cassie otrzymują angaż w tej samej sztuce, ponownie zbliżają się do siebie. On w głębi duszy wierzy, że dostanie jeszcze jedną szansę, i przyrzeka, że naprawdę się zmienił. Ona wraca myślami do minionego czasu i próbuje zrozumieć to, co się wydarzyło. Przekonuje się jednocześnie, że nadal nie zna całej prawdy o swoim ukochanym. Czy nieufność rozdzieli ich na zawsze? A może miłość pozwoli im rozpocząć zupełnie nowy akt...? „Ta książka zachwyciła mnie od samego początku, a gdy skończyłam ją czytać, zachwyt trwał dalej. Zakochałam się w Leisie Rayven i reszta świata też powinna!” Colleen Hoover „Od tej historii zakręci wam się w głowie”. Katy Evans

Regulamin
  • Konkurs trwa od 11 października do 18 października włącznie. W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby posiadające adres korespondencyjny w Polsce.
  • Odpowiedzi muszą być napisane samodzielnie. Kopiowanie części lub fragmentów tekstów, recenzji innych osób jest zabronione. Teksty nie mogą przekraczać 1500 znaków ze spacjami.
  • Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę.
  • Zwycięzców wybiera administracja serwisu lubimyczytać.pl. Decyzja jest nieodwołalna.
  • Dane adresowe zostaną wykorzystane przez serwis lubimyczytać.pl i Wydawnictwo Otwarte.
  • Adres zwycięzcy powinien zostać nadesłany do dwóch tygodniu od daty ogłoszenia wyników konkursu. Po tym terminie administracja lubimyczytać.pl dopuszcza wybór kolejnego laureata lub nieprzyznanie nagrody.

odpowiedzi [53]

Aby napisać wiadomość zaloguj się
Sortuj:
Alice 14.10.2017 18:43
Czytelnik

"Morze złudzeń"
W tej historii może wydarzyć się wszystko. Rodzina może nas sprowadzić na samo dno i zmiażdzyć nasze życie jednym zdaniem. Codziennie jest ono wypluwane w naszą stronę z jadem godnym najniebezpieczniejszych istot na świecie.
Czy da się przeżyć brak akcjeptacji od najważniejszych ludzi w naszym życiu?
Czy samemu można się po tych wydarzeniach...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Smerfetka11 14.10.2017 23:40
Czytelnik

Niepewność
Byłam uczennicą drugiej klasy liceum, w naszej szkole pojawił się nowy nauczyciel, młody, przystojny, wysportowany – w końcu uczył wf.
Spodobał mi się od razu, pech chciał, że uczył mnie i to było trochę krępujące.
Pan nauczyciel patrzył na mnie inaczej niż na moje koleżanki, dało się to odczuć, traktował mnie bardziej ulgowo.
W połowie grudnia zdobyłam jego...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
magda332241 15.10.2017 00:08
Czytelnik

"Efekt motyla"

Wszystko w życiu ma sens. Każda pojedyncza decyzja wpływa na to, kim się ostatecznie staniemy i przez co będziemy musieli w życiu przejść.

Historia rozpoczyna się od kwestii "Mimo tak wielu pomyłek jestem tu, gdzie zawsze chciałam dojść". Główna bohaterka oddycha z ulgą i zdziwieniem, gdyż mimo wielu niefortunnych wyborów osiągnęła w życiu sukces. Sukces,...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
KwietniowaNoc 15.10.2017 14:46
Czytelnik

" Narcystyczny Książę"

Wystarczyło jedno przypadkowe spojrzenie, jeden gest aby jego spojrzenie wielokolorowych oczu doprowadziło ją do szaleństwa. Wspomnienia jakie po sobie pozostawił uciekając z z jej życia nie pozwalają jej funkcjonować. Mija wiele lat kiedy przypadek znowu postanawia zakpić z ich uczucia. Jednak czy narcystyczna osobowość pozwoli przetrwać wszystkie...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Natula 15.10.2017 16:02
Czytelniczka

"Zła passa może być dobra"

Czy pech może okazać się dobry? Czy nieszczęśliwy wypadek to tak naprawdę przepustka do szczęścia? Jest to sztuka opowiadająca o młodej dziewczynie która nauczyła się, że grunt to szukać pozytywów nawet w najgorszej sytuacji. Chcesz zobaczyć jak radziła sobie ze zdradą, śmiercią bliskiej osoby i kalectwem? Koniecznie przyjdź, a sam się dowiesz...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
czytelnicze-recenzje 15.10.2017 20:55
Czytelniczka

"To skomplikowane"

Miłość przeplata się z nienawiścią, a od miłości do nienawiści ponoć tylko jeden krok. Pozwolisz się jej porwać?

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Ayasha 15.10.2017 22:21
Czytelniczka

Niekwestionowany pech i płonąca wciąż nadzieja.

Bo jak inaczej to nazwać? Można zwalić to co się wydarzyło na źle podjęte decyzje i wybory albo na to, że coś po prostu poszło nie tak. Jednak pech odegrał tutaj bardzo dużą rolę. I to nie jeden raz. Jednak nadzieja na lepsze jutro wciąż jest. I to właśnie ona zrzuca na drugi plan pecha, bo to ona okazała się silniejsza.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
TurkusR 15.10.2017 22:40
Czytelniczka

Ten kołczan nie ma strzał

Kto postawił na złego konia w tej gonitwie? Ona, która szukała domatora a wybrała bawidamka... czy on, który całe życie marzył o eteryczne nimfie a związał się z ciasteczkowym potworem? Przypadkowy seks czy ślepy los? Podobno ten kołczan miał nie mieć strzał...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Małgorzata SuBu 15.10.2017 23:12
Bibliotekarz

"Toż to szok!"

Czy nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki? Tak mawiały nasze matki, babki, prababki... a jednak... Dwójka zakochanych udowadnia, że warto złamać ludowe mądrości, bo być może rzeka ta sama... ale jednak już inny nurt.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Angelika 16.10.2017 10:41
Czytelniczka

"Kto tu rządzi"

Dokładnie 16 lutego 2015 roku właśnie spektakl "Kto tu rządzi" oficjalnie rozpoczął swoją artystyczną działalność. Dzisiaj po 2 latach i 8 miesiącach zapraszamy na niesamowitą inscenizację „Kto tu rządzi", klasycznej komedii satyrycznej, w której postaci świata rzeczywistego przeplatają się z magicznymi zjawami prawie jak z baśni. Rywalizujący ze sobą o...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Reklama
zgłoś błąd