forum Oficjalne Konkursy

[Zakończony] Słowa wdzięczności - wygraj książkę "Pasterska korona".

LubimyCzytać
utworzył 21.06.2016 o 13:14

Głęboko w Kredzie coś się poruszyło. Sowy i lisy to wyczuwają. Tiffany także, przez swoje buty. To dawny nieprzyjaciel gromadzi siły. To czas zakończeń i początków, starych przyjaciół i nowych, rozmycia granic i przesunięcia mocy. Teraz to Tiffany stoi pomiędzy światłem i ciemnością, dobrem i złem. Horda elfów szykuje się do inwazji i Tiffany musi wezwać wszystkie czarownice, by stanęły przy niej. By broniły świata. Jej świata. Będzie rozliczenie...


Terry Pratchett swoją ostatnią książkę zadedykował jednej z głównych postaci „Świata Dysku”. Na początku powieści możemy przeczytać: „Esmeraldzie Weatherwax – uważaj na siebie.” Jak myślicie, jak Esmeralda mogłaby podziękować swojemu twórcy za te wzruszające słowa?


Czekamy na teksty o długości nieprzekraczającej 1500 znaków ze spacjami.Nagrody

Autorzy pięciu najciekawszych tekstów otrzymają egzemplarz książki.


Pasterska korona - Jacek Skowroński
Pasterska korona

Autor : Terry Pratchett

Drżenie światów. Głęboko w Kredzie coś się poruszyło. Sowy i lisy to wyczuwają. Tiffany także, przez swoje buty. To dawny nieprzyjaciel gromadzi siły. To czas zakończeń i początków, starych przyjaciół i nowych, rozmycia granic i przesunięcia mocy. Teraz to Tiffany stoi pomiędzy światłem i ciemnością, dobrem i złem. Horda elfów szykuje się do inwazji i Tiffany musi wezwać wszystkie czarownice, by stanęły przy niej. By broniły świata. Jej świata. Będzie rozliczenie...

Regulamin
  • Konkurs trwa od 21 czerwca do 28 czerwca włącznie. W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby posiadające adres korespondencyjny w Polsce.
  • Odpowiedzi muszą być napisane samodzielnie. Kopiowanie części lub fragmentów tekstów, recenzji innych osób jest zabronione. Teksty nie mogą przekraczać 1500 znaków ze spacjami.
  • Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę.
  • Zwycięzców wybiera administracja serwisu lubimyczytać.pl. Decyzja jest nieodwołalna.
  • Dane adresowe zostaną wykorzystane przez serwis lubimyczytać.pl i wydawnictwo Prószyński i S-ka.
  • Adres zwycięzcy powinien zostać nadesłany do dwóch tygodniu od daty ogłoszenia wyników konkursu. Po tym terminie administracja lubimyczytać.pl dopuszcza wybór kolejnego laureata lub nieprzyznanie nagrody.

odpowiedzi [47]

Niezalogowany
Aby napisać wiadomość zaloguj się
Sortuj:
Aghama 29.06.2016 23:37
Czytelniczka

Bardzo dziękuję i gratuluję pozostałym laureatom :)

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Aghama 06.09.2016 21:07
Czytelniczka

Czy ktoś już dostał książkę?

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Reklama
zgłoś błąd