forum Oficjalne Konkursy

[Zakończony] List do porywaczy – wygraj książkę „Gra pozorów”.

LubimyCzytać
utworzył 18.02.2016 o 12:35

Wydawać by się mogło, że wiadomość o zaginięciu męża oraz jego śmierci to najgorsze, co mogło spotkać Aleksandrę – psycholog i matkę dwójki dzieci. Okazuje się jednak, że to dopiero początek. Kobieta pada ofiarą porwania. Po uwolnieniu, mimo niebezpieczeństwa i wbrew zdrowemu rozsądkowi, postanawia na własną rękę rozwikłać zagadkę. Zbierając nowe fakty, powoli wyciąga na światło bolesną prawdę, a lawina zdarzeń urasta do niespodziewanych rozmiarów…


Potrzeba odwagi graniczącej z szaleństwem, żeby z ofiary zła, jaką stała się bohaterka powieści Joanny Opiat-Bojarskiej, przeistoczyć się w myśliwego. Napiszcie w imieniu Aleksandry list do jej prześladowców, w którym pokazujecie, że Aleksandra już się nie boi. I że na własną rękę poszuka sprawiedliwości.


Czekamy na teksty o długości nieprzekraczającej 1500 znaków ze spacjami.Nagrody

Autorzy pięciu najciekawszych tekstów otrzymają egzemplarz książki.


Gra pozorów - Jacek Skowroński
Gra pozorów

Autor : Joanna Opiat-Bojarska

Tajemnicze nagrania potęgują szaleńczy wyścig z czasem. Przeszkodą jest tylko pamięć. „Gra pozorów” to elektryzująca opowieść i bezwzględna rozgrywka, w której stawką jest życie rodziny. Musisz być czujny, by żaden szczegół Ci nie umknął… Wydawać by się mogło, że wiadomość o zaginięciu męża oraz jego śmierci to najgorsze, co mogło spotkać Aleksandrę – psycholog i matkę dwójki dzieci. Okazuje się jednak, że to dopiero początek. Kobieta pada ofiarą porwania. Po uwolnieniu, mimo niebezpieczeństwa i wbrew zdrowemu rozsądkowi, postanawia na własną rękę rozwikłać zagadkę. Zbierając nowe fakty, powoli wyciąga na światło bolesną prawdę, a lawina zdarzeń urasta do niespodziewanych rozmiarów… Dasz się wciągnąć w niebezpieczną grę, w której pytania tylko pozornie przynoszą odpowiedzi?

Regulamin
  • Konkurs trwa od 18 lutego do 25 lutego włącznie. W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby posiadające adres korespondencyjny w Polsce.
  • Odpowiedzi muszą być napisane samodzielnie. Kopiowanie części lub fragmentów tekstów, recenzji innych osób jest zabronione. Teksty nie mogą przekraczać 1500 znaków ze spacjami.
  • Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę.
  • Zwycięzców wybiera administracja serwisu lubimyczytać.pl. Decyzja jest nieodwołalna.
  • Dane adresowe zostaną wykorzystane przez serwis lubimyczytać.pl i wydawnictwo Czwarta Strona.
  • Adres zwycięzcy powinien zostać nadesłany do dwóch tygodniu od daty ogłoszenia wyników konkursu. Po tym terminie administracja lubimyczytać.pl dopuszcza wybór kolejnego laureata lub nieprzyznanie nagrody.

odpowiedzi [98]

Niezalogowany
Aby napisać wiadomość zaloguj się
Sortuj:
Karolina18 20.02.2016 20:21
Czytelnik

Witam
Mam nadzieje, że mnie nie zapomnieliście. To ja: wasza ofiara. Porwana i zastraszana. Wyśmiana i poniżana. Mama dla was wiadomość. Policja nie będzie was szukać. Zrobię to ja. I obiecuje, znajdę was i wymierzę sprawiedliwość. Nie boje się.
Aleksadnra

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Monika 21.02.2016 13:37
Czytelniczka

Wędzona makrela leżała już przygotowana koło rozpostartej na stole gazety. Pojedynczo wycięte litery leżały porozrzucane, a jak w świetle dogasającej świecy kończyłam moje dzieło, mój jedyny w swoim rodzaju list… . Do leżącego przede mną pergaminu, misternie przyklejałam litera po literze. Nie spieszyłam się.
„Pierwszego dnia wiosny - równo o świcie,
gdy w całym kraju...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
anek123 21.02.2016 19:13
Czytelniczka

Znajdę was
Ukarzę was
Pogrzebię was

Nie zamierzam bawić się w pogróżki.
Przecież już was znalazłam.

Teraz nie ja będę się bać. Uciekajcie póki możecie, ale ja i tak będę krok za wami. Zawsze. Aż poczujecie zimny pot, ukłucie serca i zimno.
Czy wiecie co dzieje się z ludźmi poddanymi ciągłemu strachu i stresowi? Przeczytajcie moją książkę, (psychologia to studnia bez...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Czytelniczka

Teraz prześladowany stanie się prześladowcą. Zapłacicie za moje cierpienie swoją głową. Zobaczymy kto poniesie większe straty.

A.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Anna13 21.02.2016 23:46
Czytelnik

Błagam. Nie porywajcie mnie więcej. Nie zdajecie sobie sprawy, jakie to cierpienie, kiedy wiecie, że całe wasze życie może się skończyć w jednym momencie… I może czas najwyższy się o tym przekonać. No więc chciałabym wam życzyć powodzenia. Zawsze to robię, kiedy wiem, że i tak już wygrałam. Nie jesteście tak bardzo okrutni jak niechlujni. Na wasze naiwnie zatuszowane...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
kariofficial 22.02.2016 00:30
Czytelnik

Nie boję się, już nie.
Kontrolę nade mną przejęło pragnienie zemsty, pragnienie tak ogromne, że jestem w stanie poświęcić mu się całkowicie.
Dziewczyna którą porwaliście już nie żyje. Zginęła w otchłani pytań, niezrozumienia i bólu. Zabiliście ją, zabiliście mnie i teraz musicie za to zapłacić. Od tego nie ma ucieczki, nie dostaniecie ode mnie rozgrzeszenia, nie...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Joanka21 22.02.2016 09:39
Czytelnik

"Wszelkie zło trafi do ciebie z zdwojoną siłą, pamiętaj.. Od dziś oglądaj się za siebie i nie tylko. . Tutaj wasza karma, wasza śmiertelna pułapka bez wyjścia. . czas ucieka, największy koszmar staje się prawdziwym życiem. . żegnajcie!"

ALX.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
zanett 22.02.2016 10:18
Czytelnik

Wiem kim jesteście!

Zniszczyliście moją rodzinę sukinsyny!
Nienawidzę Was!
Nie cofnę się przed niczym by Was dopaść i wymierzyć sprawiedliwość!
Robię to dla Niego!
Życie za życie.
Ból za ból.

Jest nas więcej - gotowych na walkę i na zwycięstwo!

Aleksandra

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Kate1404 22.02.2016 10:37
Czytelniczka

To nie koniec. To dopiero początek. Za to co mi zrobiliście jest tylko jedna kara. Najwyższa. Jestem tuż za Wami, możecie czuć mój oddech na szyi. Już niedługo spotkamy się oko w oko, a wtedy... się zacznie.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
PolkaDot 22.02.2016 10:52
Czytelnik

Porywacze,
Są tajemnice,od których nie można się uwolnić. Są pragnienia, które trzeba wypełnić. Dopóty tych rzeczy się nie zrobi nie staje się wolnym, mimo wyrwania się z waszych kleszczy. Jestem wolna.

Już się nie boję.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Reklama
zgłoś błąd