Grupa dyskusyjna Konkursy LubimyCzytać.pl

2269
Dyskusji
1073517
Czytelników
Kategoria
Należysz

[Zakończony] Jak zakończy się "Millennium"? Wygraj "Co nas nie zabije" z autografem autora!

LubimyCzytać
utworzył 18.08.2015 o 11:48

Kontynuacja trylogii "Millennium" Stiega Larssona jeszcze się nie ukazała, mało kto ją czytał (jej treść objęta jest ścisłą tajemnicą aż do dnia premiery - książka ukaże się równocześnie na całym świecie 27 sierpnia), ale książka już wywołuje spore kontrowersje. Głównym zarzutem wobec niej jest oczywiście fakt, że nie napisał jej Stieg Larsson.

Ponieważ jesteśmy pewni, że nie znacie treści "Co nas nie zabije" (chyba, że jest Wśród Was jej tłumacz ;-)), zapraszamy do zabawy. Puśćcie wodze fantazji - jaki Waszym zdaniem będzie finał "Millennium"? Czy jego autor - David Lagercrantz, nas zaskoczy? Jak potraktuje "nie swoich" bohaterów - Bloomkvista i Salander? Napiszcie krótki tekst, w którym opiszecie swoje przypuszczenia.


Nagrody

Trzy osoby otrzymają po egzemplarzu książki z autografem jej autora.

Kolejne pięć osób otrzyma książkę w postaci elektronicznej (ebook od Woblink.com).

Co nas nie zabije - Jacek Skowroński
Co nas nie zabije

Autor : David Lagercrantz

Książka nominowana w Plebiscycie Książka Roku 2015 lubimyczytać.pl w kategorii Kryminał sensacja Thriller. Kontynuacja trylogii Millennium Stiega Larssona napisana przez Davida Lagercrantza. Mikael Blomkvist przechodzi kryzys i rozważa porzucenie zawodu dziennikarza śledczego. Lisbeth Salander podejmuje duże ryzyko i bierze udział w zorganizowanym ataku hakerów. Ich drogi krzyżują się, kiedy profesor Balder, ekspert w dziedzinie badań nad sztuczną inteligencją, prosi Mikaela o pomoc. Profesor posiada szokujące informacje na temat działalności amerykańskich służb specjalnych. Mikael zaczyna pracę nad sensacyjnym artykułem, który może uratować jego karierę.

Regulamin
  • Konkurs trwa od 18 do 27 sierpnia włącznie. W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby posiadające adres korespondencyjny w Polsce.
  • Odpowiedzi muszą być napisane samodzielnie. Kopiowanie części lub fragmentów tekstów, recenzji innych osób jest zabronione. Teksty nie mogą przekraczać 1500 znaków ze spacjami.
  • Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę.
  • Zwycięzców wybiera administracja serwisu lubimyczytać.pl. Decyzja jest nieodwołalna.
  • Dane adresowe zostaną wykorzystane przez serwis lubimyczytać.pl i Wydawnictwo .
  • Adres zwycięzcy powinien zostać nadesłany do dwóch tygodniu od daty ogłoszenia wyników konkursu. Po tym terminie administracja lubimyczytać.pl dopuszcza wybór kolejnego laureata lub nieprzyznanie nagrody.

Lista wypowiedzi [44]

Sortuj:
386
172
25.08.2015 22:41

Walnie meteoryt i będzie po wszystkim.


1212
258
26.08.2015 13:14

Po unieważnieniu jej ubezwłasnowolnienia Lisbeth Salander wreszcie może decydować o swoim życiu bez konieczności tłumaczenia się przed opiekunem. Zdobywa tytuł profesora matematyki i pogrąża w pracy naukowej. Zamierza rozwiązać najważniejsze matematyczne problemy.
Tymczasem Mikael czuje, że jest coraz gorszym dziennikarzem. Młodsi reporterzy radzą sobie znacznie lepiej niż...

więcej

13
2
26.08.2015 20:56

Jako, że to zapewne definitywny koniec losów Mikaela i Lisabeth to tzreba coś zrobić, co nie będzie happy endem :D
Ja zaproponuję wyrwanie Mikaela z rąk groźnych gangsterów w ostatniej chwili (kiedy tamci go żywcem zakopywali. Mikael jak zawsze będzie najpierw zły, ze Lisabeth ryzykowała, jednak chwilę potem podziękuje za uratowanie życia. I tu mógłby nastać happy end...

więcej

564
429
27.08.2015 23:56

Finał będzie ciekawy z tego względu,że do końca nie poznamy zakończenia.
Autor wskaże nam sam rozwiązanie. Na końcu postawi nam zagadkę odnośnie dwóch bohaterów Bloomkvista i Salander zrozumią,że wartość przyjaźni stanowi wartość.
Wystawi ich na próbę, aby czytelnik zrozumiał,że nie trzeba strzałów, ale wytrwałość i zadowolenie w przetrwaniu na dobre i złe.
Czytelnik...

więcej

2868
4
28.08.2015 09:08

Dziękujemy za zgłoszenia. Laureatów podamy w przyszłym tygodniu.


2868
4
31.08.2015 09:37

Wybraliśmy zwycięskie prace. Książki wygrywają:

jaspers
rafalstefaniak
BartłomiejNieBartosz

Natomiast ebooki wygrywają:

Kamila
Saszen
StachuraJunior
vacuity
Lavdrynka

Serdecznie gratulujemy! Z laureatami skontaktujemy się bezpośrednio.


Reklama
zgłoś błąd