rozwiń zwiń

„Beach Read” czyli międzynarodowy bestseller, który rozpali Was w te wakacje!

LubimyCzytać LubimyCzytać
11.06.2021

Czy autorka romansów, która straciła wiarę w miłość i poważny pisarz, który nigdy w takową nie wierzył, to idealny duet na wakacyjną przygodę? Dowiecie się tego sięgając po ,,Beach Read” – wakacyjny romans Emily Henry, który szturmem podbił serca czytelniczek na całym świecie. 

„Beach Read” czyli międzynarodowy bestseller, który rozpali Was w te wakacje!

Beach Read wakacyjny romans„Beach Read” to historia January Andrews, popularnej autorki romansów, której życie niedawno legło w gruzach. Najpierw serce złamał jej ojciec, potem chłopak, a na koniec ona sama się załamała. Na dodatek do końca lata musi oddać maszynopis najnowszej powieści…

W poszukiwaniu weny Janie przeprowadza się do domku na plaży, który pozostawił jej w spadku ojciec. Wkrótce orientuje się, że sąsiedni domek zajmuje jej dawny kolega ze studiów. Augustus „Gus” Everett – „poważny” pisarz, który gardzi szczęśliwymi zakończeniami. Mężczyzna, podobnie jak January, również walczy z brakiem pisarskiej weny. W wyniku kolejnej sprzeczki postanawiają, że się założą. O to, kto szybciej sprzeda prawa do swojej najnowszej książki.

Gdzie jest haczyk?

Janie i Gus wymieniają się gatunkami, w których tworzą. On napisze gorący romans ze szczęśliwym zakończeniem, a ona „poważną prozę”, w której tragedia goni tragedię.

Jest kilka zasad: mają czas do końca lata, ktoś musi kupić od nich prawa do wydania książki i… nie mogą się w sobie zakochać.  

„Zapamiętajcie tą książkę, bo to jest absolutny HIT tych wakacji!” – pisze Patrycja_kolaczyk, jedna z recenzentek portalu lubimyczytać.pl. „Błyskotliwa, czarująca, urocza. «Beach Read» jest książka idealną na wakacje” – dodaje Asiaqwert. „Ta książka to doskonały relaks i wytchnienie w upalny letni dzień oraz doskonała zabawa” – przekonuje In_the_silkscarf, kolejna z zadowolonych czytelniczek.

„Beach Read” to urocza, mądra i szalenie zabawna powieść, która bawi, podnosi na duchu i chwyta za serce. Nie dziwi, że „Entertainment Weekly’s”, „Oprah Magazine oraz „PopSugar” uznały „Beach Read” najlepszą lekturą na lato. Chemia między bohaterami, błyskotliwe, rozbrajające dialogi oraz ujmująca fabuła sprawią, że nie będziecie się mogli od niej oderwać.

 Jeśli szukacie idealnej książki na lato, to książka Emily Henry „Beach Read” będzie na pewno dobrym wyborem. Śmiech i wzruszenie gwarantowane!

Emily Henry

Emily Henry – autorka książek zarówno dla nastolatków, jak i dla dorosłych. Studiowała kreatywne pisanie w Hope College i nieistniejącym obecnie New York Center for Art & Media Studies. Większość czasu spędza w Cincinnati w Ohio oraz w sąsiadującym stanem – Kentucky.

Książka Emily Henry jest już dostępna w sprzedaży.

Przeczytaj fragment powieści „Beach Read”

Beach Read

Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's millions of monthly readers.

Artykuł sponsorowany


komentarze [1]

Sortuj:
Niezalogowany
Aby napisać wiadomość zaloguj się
LubimyCzytać 11.06.2021 14:12
Administrator

Zapraszamy do dyskusji.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post