Najnowsze artykuły
- Artykuły„Zmierzch” powraca, a Mickiewicz się zakochujeAnna Sierant4
- ArtykułyW nazwaniu tkwi siłaArnika0
- ArtykułyLive z Zadie Smith już 30 września — tego nie możesz przegapić. Sprawdź szczegóły!LubimyCzytać1
- ArtykułyCo nowego w wydawniczym świecie? 9 wrześniowych premier na ten tydzieńLubimyCzytać6
Popularne wyszukiwania
Polecamy
Norma Eckroate
1
8,2/10
Pisze książki: flora i fauna
Ten autor nie ma jeszcze opisu. Jeżeli chcesz wysłać nam informacje o autorze - napisz na: admin@lubimyczytac.pl
8,2/10średnia ocena książek autora
17 przeczytało książki autora
38 chce przeczytać książki autora
0fanów autora
Zostań fanem autoraKsiążki i czasopisma
- Wszystkie
- Książki
- Czasopisma
Zaklinacz psów. Podaj łapę, waruj, siad, czyli szkolenie czworonoga
Paul Owens, Norma Eckroate
8,2 z 10 ocen
55 czytelników 2 opinie
2008
Najnowsze opinie o książkach autora
Zaklinacz psów. Podaj łapę, waruj, siad, czyli szkolenie czworonoga Paul Owens
8,2
Pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Czasem jesteśmy źli, ponieważ nasz pupil nie wykonuje poleceń. Mówimy, on mnie rozumie tylko jest zbyt leniwy by to wykonać. A to jest nieprawda, na cały proces wpływa zbyt wiele czynników by spłycać to do jednego aspektu.
Książkę podzielono na części, a mianowicie: zasady szkolenia, czynniki wpływające na proces uczenia się, potrzebny sprzęt, praktyka, problemy, które mogą wyniknąć podczas sesji szkoleniowych. Autor z precyzją i w prosty sposób przedstawia konkretne etapy szkolenia. Wszystko jest krok po kroku tłumaczone. Każdy z etapów nauki konkretnego zachowania czy sztuczki został wypunktowany i zilustrowany za pomocą zdjęć. Wielu właścicieli psów ucieka się do przemocy podczas procesu nauczania, a przynosi to odwrotny skutek. Szkolenie opiera się na pozytywnym podejściu do naszego ucznia. Od nas zależy jak pies będzie się czuł. Nastrój, zachowanie, to wszystko wpływa na naszego czworonoga. Wszystkiego można nauczyć lub oduczyć wystarczy odrobina zapału do pracy i cierpliwości ze strony właściciela. Autor używa sformułowań fachowych dokładnie tłumacząc poszczególne procesy. Przedstawia się zagadnienie w bardzo interesujący sposób, oprócz kwestii typowo praktycznych, które wykorzystam w moim codziennym życiu to dodatkowo zdobyłam interesujące informacje dotyczące tego tematu.
Pies nie powinien być zostawiony sam sobie. My musimy stać się przewodnikami. Pies nie wie jak się zachować w danych sytuacjach. To właśnie my powinniśmy mu to pokazać.