Najnowsze artykuły
- Artykuły7 gotyckich powieści na mgliste dniKonrad Wrzesiński31
- Artykuły„Psychoza”, „Lśnienie”, „Zagłada domu Usherów”, czyli różne oblicza motywu szaleństwa w literaturzeMarcin Waincetel18
- ArtykułyCzytamy w weekend – Światowy Dzień Zwierząt 2024LubimyCzytać424
- ArtykułyReese Witherspoon i Harlan Coben piszą wspólną powieść. Premiera thrillera już w przyszłym rokuKonrad Wrzesiński36
Popularne wyszukiwania
Polecamy
Christopher Yost
86
6,4/10
Pisze książki: komiksy
Ten autor nie ma jeszcze opisu. Jeżeli chcesz wysłać nam informacje o autorze - napisz na: admin@lubimyczytac.pl
6,4/10średnia ocena książek autora
123 przeczytało książki autora
155 chce przeczytać książki autora
0fanów autora
Zostań fanem autoraKsiążki i czasopisma
- Wszystkie
- Książki
- Czasopisma
Colossus: Niebezpieczna gra / Bardzo niebezpieczna gra / Colossus: Geneza
6,5 z 2 ocen
9 czytelników 0 opinii
2021
Storm: Życieśmierć I i II / X-Men: Dwa światy
Chris Claremont, Christopher Yost
7,0 z 4 ocen
13 czytelników 1 opinia
2021
Amazing X-Men: Once and Future Juggernaut
Craig Kyle, Christopher Yost
6,0 z 1 ocen
1 czytelnik 0 opinii
2015
Amazing X-Men: World War Wendigo
Craig Kyle, Christopher Yost
5,0 z 2 ocen
2 czytelników 0 opinii
2015
X-Force: The Complete Collection, Volume 2
Craig Kyle, Christopher Yost
8,0 z 1 ocen
1 czytelnik 0 opinii
2014
Amazing Spider-Man Vol 3 1 - Lucky To Be Alive
Peter David, Christopher Yost
6,3 z 4 ocen
5 czytelników 2 opinie
2014
X-Force: The Complete Collection, Volume 1
Craig Kyle, Christopher Yost
8,0 z 1 ocen
1 czytelnik 0 opinii
2014
Superior Spider-man Team-up: Friendly Fire
Christopher Yost, Mark Waid
0,0 z ocen
0 czytelników 0 opinii
2014
Superior Spider-Man Team-Up #7 - Sinister Twist
Christopher Yost, Marco Checchetto
6,0 z 1 ocen
3 czytelników 1 opinia
2013
Najnowsze opinie o książkach autora
X-Men. Punkty zwrotne. Wojna o mesjasza Duane Swierczynski
6,5
X-Men. Punkty zwrotne: Wojna o mesjasza to całkiem ciekawa lektura dla osób, które nie boją się zagłębić z uniwersum z masą postaci, zwrotów akcji, podróżą w czasie i wydarzeń, które przewracają wszystko do góry nogami. Historia w poprzednim tomie robi lepsze wrażenie, a ta w kontynuacji zdaje się być tylko przystankiem przed czym większym. Daję kredyt zaufania.
Więcej przeczytasz tutaj: https://popkulturowcy.pl/2022/06/12/x-men-punkty-zwrotne-wojna-o-mesjasza-recenzja-komiksu-nadzieja-matka-glupich/
X-Men. Punkty zwrotne. Wojna o mesjasza Duane Swierczynski
6,5
Świat obdarzonych mocami ludzi podzielił się na dwie odrębne grupy. Jedna za wszelką cenę chciała uratować dziewczynkę, druga zaś widziała w niej wielkie zagrożenie, które trzeba wyeliminować. Do pierwszej z nich zaliczyć należy Cable’a, który przygarnął dziecko i uciekł w przyszłość (XXX wiek),gdzie miało ono spokojnie dorosnąć. Plany szybko jednak legły w gruzach, szczególnie kiedy ich śladem wyruszył Bishop wraz ze swoim zaskakującym sojusznikiem. Do przyszłości przenosi się również Wolverine, który wraz z X-Force ma za zadanie zapewnienie bezpieczeństwa młodej mutantce. Na dodatek swoje miejsce fabule znajdzie również Deadpool, który zawsze oznacza coś szalonego i nieprzewidywalnego.
Wydany na naszym rynku album zawiera materiały pierwotnie publikowane w zeszytach X-Force/Cable: Messiah War, Cable #13–15 i X-Force #14–16. Każdy z nich to mieszanka sporej widowiskowości i akcji, która potrafi nie tylko zaciekawić, ale również w kilku momentach miło zaskoczyć. Nikt nie powinien więc tutaj narzekać na nudę, a historia powinna trzymać czytelników w napięciu do samego końca. Fabuła jest niezła. W wybranych fragmentach skłania ona odbiorcę do większej refleksji oraz emanuje pewną dawką mroku.
Nie należy jednak oczekiwać, że pod twardą oprawą znajdziemy głęboką, wielowątkową historię, która zachwyci każdego. Przede wszystkim jest to dzieło z gatunku „superhero”, co oznacza wykorzystanie pewnych sprawdzonych prostych pomysłów. Ma być przede wszystkim widowiskowo i pod tym względem album prezentuje się znakomicie. To, że w kilku momentach mamy do czynienia z infantylną opowieścią, która troszkę przesadza z suspensem to już inna sprawa. Na całe szczęście są to tylko drobne wady, które nie wpływają znacząco na ocenę końcową.
Z wielką ciekawością i przyjemnością śledzi się tutaj losy troszkę mniej znanych bohaterów uniwersum Marvela. Niektóre z postaci mogą być nieznane dla kokoś, kto nie ma całego uniwersum X-Men w małym palcu. Z pomocą przychodzą wtedy liczne materiały dodatkowe, które można znaleźć w albumie. W krótki i bardzo przystępny sposób zaprezentują one sylwetki konkretnych bohaterów i wyjaśnią ich rolę w całej historii.
Cała recenzja na:
https://popkulturowykociolek.pl/recenzja-komiksu-x-men-wojna-o-mesjasza/