Najnowsze artykuły
Artykuły
26. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie już wkrótce. Znamy program i listę gościLubimyCzytać2Artykuły
Złe wyboryWojtek0Artykuły
Uwaga konkurs! Weź udział i wygraj książki „Tożsamość“ Roberta Wysokińskiego!LubimyCzytać14Artykuły
Utrwalić to, co zapamiętane. Rozmowa ze Stanisławem BrejdygantemAdam Horowski1
Popularne wyszukiwania
Polecamy
Teresa Astramowicz-Leyk

Źródło: http://www.zse.tcz.pl/
2
0,0/10
Pisze książki: biografia, autobiografia, pamiętnik
Urodzona: 1966 (data przybliżona)
Ur. w 1966 w Ornecie, absolwentka Liceum Ekonomicznego w 1985 (ekonomika i organizacja przedsiębiorstw handlowych). W 1991 ukończyła Wyższą Szkołę Pedagogiczną w Olsztynie (nauki społeczne i specjalność historyczna). W 2000 uzyskała stopień doktora w Instytucie Zachodnim w Poznaniu, w 2014 – dra hab. na Wydziale Politologii i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Obecnie pracownik Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie (kierownik Pracowni Systemów i Doktryn Politycznych). Specjalizuje się w problematyce praw człowieka i polskiej myśli politycznej. Autorka publikacji: Wiktor Kulerski (1865-1935). Polityk – wydawca – dziennikarz (Toruń 2006),Międzynarodowe systemy ochrony praw
i wolności człowieka (Olsztyn 2009),Od idei pracy organicznej do społeczeństwa obywatelskiego. Przekaz międzypokoleniowy na przykładzie rodu Kulerskich (Olsztyn 2013),Mały słownik politologii (red.) (Toruń 2007).
i wolności człowieka (Olsztyn 2009),Od idei pracy organicznej do społeczeństwa obywatelskiego. Przekaz międzypokoleniowy na przykładzie rodu Kulerskich (Olsztyn 2013),Mały słownik politologii (red.) (Toruń 2007).
0,0/10średnia ocena książek autora
0 przeczytało książki autora
0 chce przeczytać książki autora
0fanów autora
Zostań fanem autoraKsiążki i czasopisma
- Wszystkie
- Książki
- Czasopisma

2013
Od idei pracy organicznej do społeczeństwa obywatelskiego. Przekaz międzypokoleniowy na przykładzie rodu Kulerskich
Teresa Astramowicz-Leyk
0,0 z ocen
0 czytelników 0 opinii
2013

2007
Wiktor Kulerski (1865–1935). Polityk – wydawca – dziennikarz
Teresa Astramowicz-Leyk
0,0 z ocen
0 czytelników 0 opinii
2007