Okazja do wyjątkowej przygody przed obiektywem!

LubimyCzytać
01.09.2015

Z okazji premiery najnowszej książki Krystyny Mirek „Szczęśliwy dom” wydawnictwo Filia zaprasza do udziału w wyjątkowym konkursie, w którym można wygrać profesjonalną sesję rodzinną! 

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy kupić książkę „Szczęśliwy dom” Krystyny Mirek w dowolnym salonie Empik lub w sklepie empik.com oraz opisać, czym dla Was jest dom i rodzina.

Odpowiedź wraz z paragonem zakupu należy przesłać na adres:
kontakt@wydawnictwofilia.pl.

Fundatorem nagrody - sesji rodzinnej - jest Najka Photography ( www.najka.pl).


Szczęśliwy dom, najnowsza książka Krystyny Mirek, to pierwsza część współczesnej sagi rodziny Zagórskich, "Jabłoniowe Wzgórze".

Piękna powieść o tym, jak czasem los prowadzi nas swoimi drogami, drwi z planów jakie sobie wyznaczamy. O tajemnicy z przeszłości, która nie daje o sobie zapomnieć i o tym, jak wielkim szczęściem jest posiadanie domu, który pozwoli przeczekać każdą burzę i da swoim mieszkańcom siłę do kolejnego kroku. Jak się okazuje, z każdej sytuacji jest wyjście, trzeba je tylko odnaleźć.

Regulamin konkursu „Szczęśliwy dom” dostępy jest TUTAJ.

Reklama

komentarze [3]

Sortuj:
150
41
01.09.2015 22:08

Przystępując do konkursu polecam zapoznać się z jego Regulaminem.

Punkt 4.1. Należny podatek dochodowy z tytułu wygranej pokryje zwycięzca konkursu zgodnie z aktualnie obowiązującą Ustawą o podatku dochodowym od osób fizycznych.

Jak podaje właściciel Najka Photography, na swojej stronie internetowej, ceny sesji kosztują od 800-1800 zł.


21
8
03.09.2015 09:16

Wartość tej sesji, po rabatach wynosi 700 zł wiec zwycięzca jest zwolniony z opłacenia podatku dochodowego z tytułu wygranej.

od wydawcy, dodano na stronie.


2782
4
01.09.2015 14:04

Zapraszamy do dyskusji.


zgłoś błąd