Zinamon.pl ogłasza wyniki konkursu dla użytkowników LC

LubimyCzytać
15.05.2012

Konkurs, w którym księgarnia internetowa Zinamon.pl prosiła o przesyłanie pomysłów na usprawnienia własnej strony internetowej dobiegł końca. Prezentujemy wyniki.

Pierwsze miejsce i zakupy o wartości 300 PLN w Sklepie Internetowym Zinamon.pl zdobywa:
Agnieszka (telefon: 504-399-. . .)

Drugie miejsce i zakupy o wartości 200 PLN w Zinamon.pl otrzymuje:
Marta (telefon: 663-661-. . .)

Trzecie miejsce oraz zakupy o wartości 100 PLN w Zinamon.pl otrzymuje:
Dagmara (telefon: 694-957-. . .)

Gratulujemy!

Lista kolejnych dziesięciu wyróżnionych osób oraz użytkownika, który zdobył nagrodę specjalną od organizatorów konkursu znajduje się na stronie www.zinamon.pl/aktualnosci.

Zinamon.pl to platforma skupiająca ponad 120 niezależnych księgarń hostingowych współpracujących z OSDW Azymut. Oznacza to, że zamówione przez Internet książki można odebrać w ponad 120 punktach na terenie kraju. Dodatkowo klienci otrzymują możliwość odbioru zamówienia w prawie 600 paczkomatach. Zrzeszając niezależne, małe księgarnie Zinamon.pl podnosi ich konkurencyjność, stanowiąc przeciwwagę dla dużych sieci księgarskich.

Dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy na Zinamon.pl!


Reklama

komentarze [15]

Sortuj:
0
1246
konto usunięte
26.05.2012 21:57

Użytkownik wypowiedzi usunął konto


300
59
07.05.2012 22:48

Hania: a ja lubię chodzić do matrasa :) tam jest tak przytulnie(ciemne barwy)

Ja też! Fajni są tam sprzedawcy. :>


158
77
23.04.2012 14:15

a ja lubię chodzić do matrasa :) tam jest tak przytulnie(ciemne barwy)


1266
157
21.04.2012 21:00

A kukunazinamuniu coś przygotował na dzień książki w przeciwieństwie do innych sprzedawców?


1108
61
19.04.2012 22:40

Witam na rynku nową markę. Dobre zaplecze - sklep internetowy, a właściciel to największa hurtownia/dystrybutor książek w Polsce...
No to będą sobie mogli pozwolić na niższe ceny. Dla klientów super, dla innych księgarń - hmmmmm...

W każdym razie - jako klientka może skorzystam. Chociaż nie gardzę sieciówkami...


180
15
19.04.2012 19:55

Chyba trwa do 3 maja - tak napisali w regulaminie. Zinamona wypróbuję, szkoda tylko, że w mojej miejscowości nie ma punktu odbioru.


926
60
19.04.2012 15:35

Ciekawe do kiedy trwa ten konkurs.


676
74
19.04.2012 15:14

Dlaczego Empik wygrywa z innymi księgarniami?
Może dlatego, że tam jest wszystko na miejscu. Nie raz nie dwa zdarzało mi się szukać książki i tam właśnie ją znajdowałam. Fakt ja też często sugeruje się ceną, ale bez przesady. Promocja tańsza o 1 zł lub 2 zł nie kusi aż tak. Bo jeśli mam się nachodzić za tą złotówką, to automatycznie mi się nie opłaca.
Internetowych...

więcej

54
2
19.04.2012 13:37

Według mnie przy zakupach [książek] najistotniejszą rolę odgrywa cena. Kupuję tam, gdzie najtaniej. Chyba, ze chodzi o np. buty górskie, wtedy sugeruję się marką. Ale książki to nie buty :)

Ja, od kilku lat, zaopatruje się w http://www.namatecznym.pl/
TANIA księgarnia, ale nie ma wyrobionej marki. A szkoda :)


520
4
19.04.2012 13:24

violino: Mimbla:Jestem ciekawa, czy faktycznie wszyscy, którzy narzekają na empik i inne sieci się zmobilizują i będą kupowali książki w nowej, zupełnie nikomu nieznanej marce - nie wydaje mi się.
Przecież i tak wszystko zależy od cen...

W kontekście ostatniego zdania, z którym się zresztą zgadzam, poprzednie traci sens;)
Cena, cena, cena. To przede wszystkim się liczy...

więcej

zgłoś błąd