Poznaj nową stronę czytania! - konkurs

LubimyCzytać
28.03.2014

Dziewięć tygodni. Dziewięć artykułów. Dziewięć czytników Kindle Paperwhite do wygrania. 31 marca startuje akcja, w której Robert Drózd, autor bloga Świat Czytników, będzie pokazywał pozytywne strony ebooków, a Wy będziecie mieć szansę, by wygrać atrakcyjne nagrody.

Księgarnia internetowa ebooki.allegro, serwis Świat Czytników i lubimyczytać.pl postanowiły połączyć siły, by promować e-czytelnictwo. W ten sposób zrodził się pomysł na akcję „Poznaj nową stronę czytania!”, która rozpocznie się w najbliższy poniedziałek, 31 marca.  

W jej ramach co poniedziałek, w okolicach południa, na łamach lubimyczytać.pl ukazywać się będą artykuły opracowane przez Roberta Drózda, autora bloga ŚwiatCzytników.pl, w których będzie on przedstawiał zalety czytania ebooków, zapoznawał nas z atutami czytników i tymi ich walorami, które sprawiają, że e-czytanie to prawdziwa przyjemność.

Na końcu każdego artykułu autor zada jedno pytanie konkursowe. Co tydzień pierwsza osoba, która prześle prawidłową odpowiedź na adres konkurs@lubimyczytac.pl, wygra czytnik Kindle Paperwhite. 50 kolejnych osób otrzyma 40% kody rabatowe na zakupy w ebooki.allegro.pl. Fundatorem nagród jest serwis ebooki.allegro.pl.

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

Przeczytajcie cykl artykułów Roberta Drózda:
Jak zacząć e-czytanie?
Co trzeba wiedzieć o e-bookach?
Jak wybrać czytnik e-booków?
Przegląd marek czytników 
Jak wgrać e-booka na czytnik?
Co można zrobić z e-bookiem? 
Dlaczego polski rynek e-booków jest wyjątkowy? 
Dlaczego warto kupować legalne e-booki? 
Jak przekonać "miłośników papieru"? 
 

Reklama

komentarze [47]

Sortuj:
1057
274
22.04.2014 10:58

ejotek: Monika: Spiderdog86: ejotek: Kolejny konkurs dla bezrobotnych... :(Pracujących stać na kupno czytnika ;)
Oj, ale nie chodzi przecież o to kogo stać, a kogo nie :) To przecież konkurs ;)Nie zawsze z definicji "pracujący" to człowiek, którego stać na wszystkie pragnienia... Są jeszcze inne ważne rzeczy w życiu...
To konkurs i gdyby nie "pierwszy" to nie byłoby tylo...

więcej

730
45
14.04.2014 23:48

Odpowiedziałam na pytanie dopiero teraz. Ciekawa jestem reakcji redakcji po zobaczeniu ZUS-owego maila, bo wygrać, jestem pewna, że nie zdążyłam.


1330
41
09.04.2014 13:34

Nie ta godzina, nieodpowiedni sposób, może nie odpowiednia nagroda, pytania są tendencyjne itp., itd.
Konkursu Robert wraz z allegro wcale nie musieli wymyślać.
A przecież to chyba nie jedyny konkurs i nie jedyny portal gdzie można coś wygrać.


0
0
31.03.2014 11:27

Dlatego nie liczę na czytnik, ale taki kod do allegro by się przydał :D


0
0
31.03.2014 11:16

Nie chodzi o zasadę "Kto pierwszy ten lepszy" ale chyba o zasadę "głosowali tak jak chcieli a wybrali kogo trzeba" dlatego, że to jest nie do sprawdzenia, kto tak naprawdę pierwszy wysyła odpowiedź. Do skrzynki pocztowej nie zajrzysz i nie sprawdzisz zwłaszcza w natłoku ruchu na stronie. Może ten kolega a może inny będzie pierwszy? To jest bardzo sprytnie pomyślany...

więcej

0
0
31.03.2014 08:13

Poziom rozmarudzenia jak zwykle wysoki :)
Z ciekawości jaki eczytanie wywoła odzew w tym miejscu postanowiłem się nawet w końcu zarejestrować :) Ludziska, czytnik to inwestycja, nie musi być od razu najnowszy kindle, można kupić coś dobrego o połowę taniej a jaka oszczędność na cenie książki :)


473
75
31.03.2014 07:56

ehh... czemu kto pierwszy ten lepszy?
nie można by rodem z konkursów radiowych nagradzać np. 3 albo 5 prawidłowej odpowiedzi nagrodą główną? (większy dreszczyk emocji)

i też chyba bym wolał konkurs bardziej kreatywny niż wyścigi (pominę już fakt, na który większość zwróciła uwagę - godzina masakryczna, kto będzie miał na to czas)


2
0
31.03.2014 11:46

Kto będzie miał czas:
- bezrobotni
- wolne zawody
- studenci ze smartfonami/tabletami
- opiekujący się nad dziećmi (chyba że się o tej 12 rozpłacze)
- lemingi w biurowych kubikach z dostępem do internetu (tak to ja!)

Całkiem spora konkurencja


540
34
30.03.2014 19:08

Dodam więcej dla marudzących: a co z tymi co w ogóle nie mają internetu? No przecież to jawna dyskryminacja tej grupy społecznej. Odpowiedzi powinny być przyjmowane tylko w formie listu pocztowego!
Nie jesteś się w stanie załapać na konkurs - trudno, masz tak zwanego pecha. Każdemu we wszystkim nie dogodzisz :) Pozdrawiam


280
69
30.03.2014 18:42

nigdy nie dogodzisz wszystkim, gdyby konkurs był wieczorami - co z ludźmi pracującymi wieczorem, studentami wieczorowymi? Jeśli były w weekend - co z pracującymi w weekend i z zaocznymi? Jeśli ktoś nie ma internetu - jak ma wygrać?
To jest konkurs, konkursy nigdy nie są fair.


2710
260
30.03.2014 19:44

Podejrzewam, że gdyby konkurs polegał na czymś innym, niż tylko bycie pierwszym, to mniej osób by narzekało. Gdyby chodziło o losowanie czy kreatywną odpowiedź i termin zgłoszeń rozciągnięto by na konkretne godziny czy nawet kilka dni - to powinno pasować ;)

Mnie też nieszczególnie podoba mi się taka ,,błyskawiczna" forma, ale cóż poradzić...


207
14
30.03.2014 09:58

Super sprawa. Jednak osoby, które pracują już przepadły, bo wracając o 15 czy 16 do domu będą mogły jedynie popatrzeć.


zgłoś błąd