Nobel 2011 - kto otrzyma nagrodę w dziedzinie literatury?

LubimyCzytać
03.10.2011

Zapraszamy do udziału w konkursie i wytypowania laureata literackiej Nagrody Nobla 2011. Szwedzka Akademia poinformowała, że zwycięzca zostanie ogłoszony w czwartek o godz. 13:00.

Pierwsza osoba, która trafnie wytypuje laureata literackiej Nagrody Nobla 2011 otrzyma od Lubimyczytać.pl pakiet trzech książek: Nim zapadnie noc, Łóżko oraz Profesor.

Wasze typy wypisujcie w komentarzach do tej aktualności. Głosy przyjmujemy do czwartku, do godziny 12:50.

Zapraszamy do zabawy.
Powodzenia :)

Reklama

komentarze [71]

Sortuj:
352
15
12.10.2011 10:31

takisobiejac: fossa,
W zasadzie Maciej napisał to, co ja bym Ci odpowiedział.
Dodam tylko, że chyba nie przeczytałaś mojej wypowiedzi do końca.
Na końcu jest "Takie jest moje zdanie".
Każdy ma prawo wyrazić tutaj swoją opinię. I wiesz co, powiem Ci, bo być może nie jesteś tego świadoma, ale Komitet Noblowski też nie jest alfą i omegą. Racja, oni przyznają nagrodę, ale nie...

więcej

3697
755
11.10.2011 21:46

Cormac McCarthy


2332
142
11.10.2011 19:53

fossa,
W zasadzie Maciej napisał to, co ja bym Ci odpowiedział.
Dodam tylko, że chyba nie przeczytałaś mojej wypowiedzi do końca.
Na końcu jest "Takie jest moje zdanie".
Każdy ma prawo wyrazić tutaj swoją opinię. I wiesz co, powiem Ci, bo być może nie jesteś tego świadoma, ale Komitet Noblowski też nie jest alfą i omegą. Racja, oni przyznają nagrodę, ale nie znaczy to, że...

więcej

1108
61
11.10.2011 19:22

osobiście uważam, że Murakamiemu się wcale nie należy, ale zdecydowanie mój osobisty Nobel wędruje do Kinga ;)
Ma on wielkie osiągnięcia w dziedzinie STRASZENIA :)


0
1246
konto usunięte
11.10.2011 18:41

Użytkownik wypowiedzi usunął konto


352
15
11.10.2011 18:21

takisobiejac: Jestem rozczarowany :(((
Stawiałem, nie, ja byłem pewien, że Nobla dostanie wreszcie Haruki Murakami. Nie lubię mówić, że coś się komuś należy, ale tak jak Małyszowi należał się złoty medal na Igrzyskach tak Murakamiemu Nobel.
Pytanie jest proste, czy gdyby tegoroczny laureat pochodził z Syrii (tak jak inny mój faworyt, Adonis), Korei (jak Ko Un), Algierii...

więcej

2332
142
11.10.2011 16:40

Jestem rozczarowany :(((
Stawiałem, nie, ja byłem pewien, że Nobla dostanie wreszcie Haruki Murakami. Nie lubię mówić, że coś się komuś należy, ale tak jak Małyszowi należał się złoty medal na Igrzyskach tak Murakamiemu Nobel.
Pytanie jest proste, czy gdyby tegoroczny laureat pochodził z Syrii (tak jak inny mój faworyt, Adonis), Korei (jak Ko Un), Algierii (Assia Djebar)...

więcej

387
293
08.10.2011 17:16

Marcin: Tomas Transtroemer


O, trafiłeś:-)
Co do mnie, nawet nie słyszałam o tym poecie. Osiągalny - informowałam się - w bibliotekach. Na rynku wydawniczym...hm, trzeba jeszcze poczekać. Z pewnością będzie wydawany!


1257
219
07.10.2011 15:30


Agata - coraz bardziej wydaje mi się, że HM nie dostanie tej nagrody, bo jest zbyt popularny ;)

Właściwie, to mogę się z Tobą całkowicie zgodzić, ale to tak jak z totolotkiem - kupisz kupon i przytupujesz z nogi na nogę, bo a nóż się uda:)


0
1246
konto usunięte
06.10.2011 20:22

Użytkownik wypowiedzi usunął konto


zgłoś błąd