Między słowami - miejsce z dobrą energią

LubimyCzytać
07.01.2013

Łączące w sobie księgarnię i kawiarnię MIĘDZY SŁOWAMI z Rabki to kolejne miejsce biorące udział w plebiscycie "Najpiękniejsze księgarnie". Głosowanie trwa do 10 stycznia!

Księgarnia Kawiarnia MIĘDZY SŁOWAMI to nowe miejsce w Rabce-Zdrój, które łączy w sobie cechy typowej księgarni, jak również miejsca, gdzie w atmosferze kawiarnianej można do książki zajrzeć, poczytać, zapoznać się z nowościami wydawniczymi. W menu znajduje się kawa, herbata, gorąca czekolada czy wino, a także bogaty wybór mało spotykanych gatunków piwa. Idea takiej kawiarni powstała bardzo spontanicznie i cały czas ewoluuje, ponieważ tworzą ją bywalcy MIĘDZY SŁOWAMI – każdy z nich wkłada w to miejsce własną, wyjątkową cegiełkę. Fundamentem, na którym wszystko się opiera jest dobra energia miejsca, gdzie można się spotkać, wymienić poglądy, nawiązać kontakt z osobami, które robią coś interesującego. Odbywają się tu wykłady, spotkania tematyczne, ale głównie dobre koncerty, mini spektakle teatralne, a także dość szalone warsztaty dla dzieci. Latem do dyspozycji gości jest drewniany, zadaszony taras i ogród, gdzie wtuleni w wielobarwne hamaki możemy odpłynąć w świat wybranej książki.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej księgarni:
www.ksiegarniakawiarnia.pl oraz do oddania głosu na stronie www.lubimyczytac.pl/ksiegarnie.

Plebiscyt organizujemy wspólnie z Ogólnopolskim Systemem Dystrybucji Wydawnictw Azymut. Chcemy pokazać jaki potencjał drzemie w niezależnych księgarskich inicjatywach. Wierzymy, że dzięki naszym działaniom związanym z tym plebiscytem pokażemy rynkowi wydawniczemu, że warto inwestować w prywatne księgarnie, jako przeciwwagę dla dużych sieci księgarskich, a czytelnikom i klientom księgarń, że istnieją piękne, wyjątkowe i oryginalne miejsca - księgarnie o których należy mówić i pisać, i oczywiście przede wszystkim - odwiedzać.

Przypominamy również o konkursie - zapraszamy do przesyłania uzasadnień swojego wyboru na adres konkurs@lubimyczytać.pl (w tytule wpisując „Najpiękniejsze księgarnie”). Wybierzemy 10 najciekawszych tekstów, a ich autorów nagrodzimy limitowanymi kalendarzami z fotografiami nominowanych księgarń.

Reklama

komentarze [1]

Sortuj:
2801
4
07.01.2013 10:43

Zapraszamy do dyskusji.


zgłoś błąd