Świąteczny konkurs lubimyczytać.pl – wygraj pakiet książek [KONKURS]

LubimyCzytać LubimyCzytać
08.12.2020

Podobnie jak w zeszłym roku, teraz również z okazji nadchodzących świąt przygotowaliśmy literacki konkurs. W naszym worku z prezentami znajdziecie liczne zestawy książek, dzięki czemu Nowy Rok rozpoczniecie z apetycznym zapasem lektury! Wystarczy mieć lekkie pióro i wykazać się kreatywnością. Czas, start!

Świąteczny konkurs lubimyczytać.pl – wygraj pakiet książek [KONKURS]
Reklama

Czy lubicie nie tylko czytać, lecz także pisać? Tym z naszych użytkowników, w których drzemie chęć sięgnięcia po pióra, proponujemy gwiazdkową zabawę. Napiszcie świąteczne opowiadanie, które rzuci nas na kolana. Może rozśmieszyć, przerazić, wzruszyć lub zaintrygować. Ważne, by oddawało atmosferę Bożego Narodzenia i... było związane z książkami!

Zadanie konkursowe

Napiszcie krótkie opowiadanie, którego akcja toczy się w wigilijny wieczór. Aby urozmaicić zabawę, rzucamy dodatkowe wyzwanie. W pracy konkursowej umieśćcie jak najwięcej tytułów świątecznych powieści i zbiorów opowiadań, które w tym roku serwis lubimyczytać.pl objął swoim patronatem. Czekamy na teksty o długości nieprzekraczającej 2000 znaków.

Dla ułatwienia - listę naszych patronatów znajdziecie tutaj, a propozycje świąteczne tutaj.

Najlepsze opowiadania zostaną nagrodzone pakietami książek. Na początku zgłoszenia, w nawiasie kwadratowym wpiszcie numery trzech pakietów książek, które was interesują, w porządku od najbardziej pożądanego zestawu.

Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu (dostępnego tutaj). 

Konkurs trwa od 8 grudnia do 24 grudnia 2020 roku.

Nagrody:

[1] Trzy pakiety od Wydawnictwa Lira

 

 [2] Trzy pakiety od Wydawnictwa Albatros

 

[3] Trzy pakiety książek dla czytelników, którzy lubią silne emocje

 

[4] Trzy pakiety książek dla czytelników, którzy nie boją się mrocznych tajemnic

 

 [5] Trzy pakiety książek – kontynuacji waszych ulubionych serii

 

[6] Jeden pakiet książek od Wydawnictwa Marginesy

 

[7] Jeden pakiet dla czytelników lubiących historie związane z rzeczywistością

 

[8] Jeden pakiet dla miłośników literatury pięknej

 

[9] Jeden pakiet dla miłośników literatury non fiction

 

[10] Jeden pakiet książek dla wielbicieli S-F

 

[11] Trzy pakiety książek od Wydawnictwa Insignis

 

[12] Trzy pakiety książek dla miłośników kryminałów

 

[13] Trzy pakiety książek dla młodszych czytelników

 

 

[14] Trzy pakiety dla miłośników prozy obyczajowej


Życzymy powodzenia i dobrej zabawy!

Reklama

komentarze [153]

Sortuj:
Niezalogowany
Aby napisać wiadomość zaloguj się
Renax 27.01.2021 06:38
Czytelniczka

DOstaliście już nagrody?

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Ola 27.01.2021 14:41
Czytelniczka

tak dostałam :)

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Renax 27.01.2021 19:42
Czytelniczka

Bo ja nie.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
lily_rose 28.01.2021 17:33
Czytelniczka

Ja jeszcze nie. Ale skoro już ktoś dostał, to pewnie niedługo nadejdą.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Ola 29.01.2021 14:51
Czytelniczka

Może zależy to od jakiego wydawnictwa

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Renax 30.01.2021 08:40
Czytelniczka

LC napisali, że wysłano 25 lutego. Ja z Albatrosa.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
nigrum 01.02.2021 10:57
Czytelniczka

I jak ? Dostaliście już swoje nagrody? Bo ja wciąż czekam. ¯\(°_o)/¯

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
lily_rose 02.02.2021 11:54
Czytelniczka

@nobeta - 25 lutego, czy stycznia? :) Ja też wygrałam z Albatrosa i jeszcze nie dostałam.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Renax 02.02.2021 15:06
Czytelniczka

Stycznia

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Joanna 05.02.2021 16:28
Czytelniczka

ja też jeszcze nie dostałam, czekam cierpliwie ;)

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Niezalogowany
Aby napisać wiadomość zaloguj się
LubimyCzytać 11.01.2021 16:13
Administrator

Konkurs został zakończony. Za wszystkie odpowiedzi dziękujemy!
Wybraliśmy zwycięskie prace:

Pakiet 1:
ogarbejbe
Justyna
Lattirre

Pakiet 2:
Magdalena
Nobeta Renax
lily_rose

Pakiet 3:
Mili
nitka91
Anex

...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
lily_rose 11.01.2021 16:25
Czytelniczka

Super! Dziękuję :) Od razu nowy rok lepiej się zaczyna :)

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Persephone 11.01.2021 16:35
Czytelniczka

Również bardzo serdecznie dziękuję :)

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Arecki 11.01.2021 17:09
Czytelnik

Dzięki! :)

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Agnes_Grey 11.01.2021 17:24
Czytelniczka

Dziękuję bardzo! Wspaniały prezent na Nowy Rok :) Gratulacje dla laureatów :)

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
sloneczko89 11.01.2021 17:40
Czytelniczka

Super, bardzo się cieszę. Dziękuję i gratuluję pozostałym zwycięzcom :)

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Joanna 11.01.2021 17:42
Czytelniczka

Bardzo serdecznie dziękuję i gratuluję wszystkim laureatom!

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Renax 11.01.2021 20:07
Czytelniczka

Czuję się jsk Andrzej Sapkowski.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Karoleq 11.01.2021 20:53
Czytelniczka

Dziękuję bardzo i również wszystkim gratuluję!

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
nitka91 12.01.2021 08:41
Czytelnik

Dziękuję i gratuluję wszystkim! :)

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
the_bowska 13.01.2021 09:10
Czytelniczka

Gratuluje dla wszystkich!

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Mili 13.01.2021 21:23
Czytelniczka

Dziękuję 😙

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Niezalogowany
Aby napisać wiadomość zaloguj się
Renax 04.01.2021 08:45
Czytelniczka

DZień dobry Serwisie. Kiedy wyniki?

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Pola 04.01.2021 09:02
Czytelniczka

W regulaminie jest, że do 11 stycznia się pojawią. :)

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Renax 04.01.2021 15:02
Czytelniczka

Dzięki. Nie zauważyłam tego.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Niezalogowany
Aby napisać wiadomość zaloguj się
KohamKsiunszki 25.12.2020 00:02
Czytelniczka

[2, 4, 7]
Zapowiadała się BARDZO CICHA NOC.
– Wojtek, kuźwa, zostaw tego piernika! – Z salonu dobiegła uprzejma sugestia ciotki.
– Przecież kazałaś mi go pokroić! – odkrzyknął wyżej wspomniany Wojciech, odkrawając następny kawałek.
– Więc ładuj go na talerz, nie do gęby!
– Przepraszam, źle zrozumiałem polecenie!
To ŚWIĄTECZNE NIEPOROZUMIENIE nie było pierwszym i z pewnością...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Abigel23 25.12.2020 00:00
Czytelniczka

[1][5][10]
Dzień pierwszy.
Nie było już dla niej iskry nadziei. Była "Bardzo Cicha Noc”. Była całkiem sama. Tak sama jak ten drobny mały „Mopsik, który chciał zostać reniferem”. Teraz siedział naprzeciwko niej pod brudną ścianą jakiegoś miejskiego budynku.

Dzień drugi
– A może „Wigilijne opowieści”. Dziś wigilia. Stworzyłyby one atmosferę nader świąteczną. – rzekła młoda...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
LubimyCzytać 24.12.2020 23:59
Administrator

Konkurs zakończony.
Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi.
Zwycięzców wyłonimy niebawem.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
CapricornusK 24.12.2020 23:42
Czytelnik

4, 12, 2
- CHODŹ ZE MNĄ! Ty, ja-MY, NIC WIĘCEJ się nie liczy, tylko CHODŹ ZE MNĄ! CO NAM ZOSTAŁO w ten wigilijny wieczór? – powtarzało moje odbicie w lustrze, jakby nieco starsze, zmienione upływem lat. Wszędzie lustra, istne MUZEUM LUSTER i ja wśród nich, NA PÓŁ żywa. OSTRZE delikatnie tańczyło po bladej i cienkiej jak pergamin skórze nadgarstka. Ja – CZŁOWIEK DO...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Małgorzata 24.12.2020 23:26
Oficjalna recenzentka

(2), (13), (6)

- Co powiesz na „Gorącą Gwiazdkę”? - zapytała kobieta w zieleni, unosząc jedną z książek. Jej koleżanka odpowiedziała coś, czego Ada nie zdołała usłyszeć z miejsca, w którym się ukryła.
W tej małej księgarni czuła się lepiej niż w domu. Zawsze chętnie rozmawiała z właścicielką - staruszką o pogodnej twarzy i oczach, w których czasem można było dostrzec ślad...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
PurpleRibbon 24.12.2020 22:49
Czytelniczka

[13][14][8]
Był początek grudnia. Lily siedziała z kubkiem gorącej czekolady i pilnie pracowała nad wypisywaniem świątecznych kartek. Dziewczyna uwielbiała Boże Narodzenie i całą tą świąteczną otoczkę, dlatego przywiązywała dużą wagę do wypisywania pocztówek. Szukając inspiracji zajrzała do pudełka z mnóstwem listów i kartek. Grzebiąc w nim natknęła się na wielką kopertę z...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej