Świąteczny konkurs lubimyczytać.pl – wygraj pakiet książek [KONKURS]

LubimyCzytać
08.12.2020

Podobnie jak w zeszłym roku, teraz również z okazji nadchodzących świąt przygotowaliśmy literacki konkurs. W naszym worku z prezentami znajdziecie liczne zestawy książek, dzięki czemu Nowy Rok rozpoczniecie z apetycznym zapasem lektury! Wystarczy mieć lekkie pióro i wykazać się kreatywnością. Czas, start!

Świąteczny konkurs lubimyczytać.pl – wygraj pakiet książek [KONKURS]
Reklama

Czy lubicie nie tylko czytać, lecz także pisać? Tym z naszych użytkowników, w których drzemie chęć sięgnięcia po pióra, proponujemy gwiazdkową zabawę. Napiszcie świąteczne opowiadanie, które rzuci nas na kolana. Może rozśmieszyć, przerazić, wzruszyć lub zaintrygować. Ważne, by oddawało atmosferę Bożego Narodzenia i... było związane z książkami!

Zadanie konkursowe

Napiszcie krótkie opowiadanie, którego akcja toczy się w wigilijny wieczór. Aby urozmaicić zabawę, rzucamy dodatkowe wyzwanie. W pracy konkursowej umieśćcie jak najwięcej tytułów świątecznych powieści i zbiorów opowiadań, które w tym roku serwis lubimyczytać.pl objął swoim patronatem. Czekamy na teksty o długości nieprzekraczającej 2000 znaków.

Dla ułatwienia - listę naszych patronatów znajdziecie tutaj, a propozycje świąteczne tutaj.

Najlepsze opowiadania zostaną nagrodzone pakietami książek. Na początku zgłoszenia, w nawiasie kwadratowym wpiszcie numery trzech pakietów książek, które was interesują, w porządku od najbardziej pożądanego zestawu.

Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu (dostępnego tutaj). 

Konkurs trwa od 8 grudnia do 24 grudnia 2020 roku.

Nagrody:

[1] Trzy pakiety od Wydawnictwa Lira

 

 [2] Trzy pakiety od Wydawnictwa Albatros

 

[3] Trzy pakiety książek dla czytelników, którzy lubią silne emocje

 

[4] Trzy pakiety książek dla czytelników, którzy nie boją się mrocznych tajemnic

 

 [5] Trzy pakiety książek – kontynuacji waszych ulubionych serii

 

[6] Jeden pakiet książek od Wydawnictwa Marginesy

 

[7] Jeden pakiet dla czytelników lubiących historie związane z rzeczywistością

 

[8] Jeden pakiet dla miłośników literatury pięknej

 

[9] Jeden pakiet dla miłośników literatury non fiction

 

[10] Jeden pakiet książek dla wielbicieli S-F

 

[11] Trzy pakiety książek od Wydawnictwa Insignis

 

[12] Trzy pakiety książek dla miłośników kryminałów

 

[13] Trzy pakiety książek dla młodszych czytelników

 

 

[14] Trzy pakiety dla miłośników prozy obyczajowej


Życzymy powodzenia i dobrej zabawy!

Reklama

komentarze [154]

Sortuj:
0
0
27.01.2021 06:38

DOstaliście już nagrody?


824
196
27.01.2021 14:41

tak dostałam :)


0
0
27.01.2021 19:42

Bo ja nie.


492
181
28.01.2021 17:33

Ja jeszcze nie. Ale skoro już ktoś dostał, to pewnie niedługo nadejdą.


824
196
29.01.2021 14:51

Może zależy to od jakiego wydawnictwa


0
0
30.01.2021 08:40

LC napisali, że wysłano 25 lutego. Ja z Albatrosa.


1147
191
01.02.2021 10:57

I jak ? Dostaliście już swoje nagrody? Bo ja wciąż czekam. ¯\(°_o)/¯


492
181
02.02.2021 11:54

@nobeta - 25 lutego, czy stycznia? :) Ja też wygrałam z Albatrosa i jeszcze nie dostałam.


0
0
02.02.2021 15:06

Stycznia


866
3
05.02.2021 16:28

ja też jeszcze nie dostałam, czekam cierpliwie ;)


2945
4
11.01.2021 16:13

Konkurs został zakończony. Za wszystkie odpowiedzi dziękujemy!
Wybraliśmy zwycięskie prace:

Pakiet 1:
ogarbejbe
Justyna
Lattirre

Pakiet 2:
Magdalena
Nobeta Renax
lily_rose

Pakiet 3:
Mili
nitka91
Anex

...

więcej

492
181
11.01.2021 16:25

Super! Dziękuję :) Od razu nowy rok lepiej się zaczyna :)


2211
0
11.01.2021 16:35

Również bardzo serdecznie dziękuję :)


110
11
11.01.2021 17:09

Dzięki! :)


2771
83
11.01.2021 17:24

Dziękuję bardzo! Wspaniały prezent na Nowy Rok :) Gratulacje dla laureatów :)


203
37
11.01.2021 17:40

Super, bardzo się cieszę. Dziękuję i gratuluję pozostałym zwycięzcom :)


866
3
11.01.2021 17:42

Bardzo serdecznie dziękuję i gratuluję wszystkim laureatom!


0
0
11.01.2021 20:07

Czuję się jsk Andrzej Sapkowski.


622
4
11.01.2021 20:53

Dziękuję bardzo i również wszystkim gratuluję!


49
2
12.01.2021 08:41

Dziękuję i gratuluję wszystkim! :)


497
57
13.01.2021 09:10

Gratuluje dla wszystkich!


585
296
13.01.2021 21:23

Dziękuję 😙


0
0
04.01.2021 08:45

DZień dobry Serwisie. Kiedy wyniki?


956
23
04.01.2021 09:02

W regulaminie jest, że do 11 stycznia się pojawią. :)


0
0
04.01.2021 15:02

Dzięki. Nie zauważyłam tego.


1090
0
25.12.2020 00:02

[2, 4, 7]
Zapowiadała się BARDZO CICHA NOC.
– Wojtek, kuźwa, zostaw tego piernika! – Z salonu dobiegła uprzejma sugestia ciotki.
– Przecież kazałaś mi go pokroić! – odkrzyknął wyżej wspomniany Wojciech, odkrawając następny kawałek.
– Więc ładuj go na talerz, nie do gęby!
– Przepraszam, źle zrozumiałem polecenie!
To ŚWIĄTECZNE NIEPOROZUMIENIE nie było pierwszym i z pewnością...

więcej

293
21
25.12.2020 00:00

[1][5][10]
Dzień pierwszy.
Nie było już dla niej iskry nadziei. Była "Bardzo Cicha Noc”. Była całkiem sama. Tak sama jak ten drobny mały „Mopsik, który chciał zostać reniferem”. Teraz siedział naprzeciwko niej pod brudną ścianą jakiegoś miejskiego budynku.

Dzień drugi
– A może „Wigilijne opowieści”. Dziś wigilia. Stworzyłyby one atmosferę nader świąteczną. – rzekła młoda...

więcej

2945
4
24.12.2020 23:59

Konkurs zakończony.
Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi.
Zwycięzców wyłonimy niebawem.


0
0
24.12.2020 23:42

4, 12, 2
- CHODŹ ZE MNĄ! Ty, ja-MY, NIC WIĘCEJ się nie liczy, tylko CHODŹ ZE MNĄ! CO NAM ZOSTAŁO w ten wigilijny wieczór? – powtarzało moje odbicie w lustrze, jakby nieco starsze, zmienione upływem lat. Wszędzie lustra, istne MUZEUM LUSTER i ja wśród nich, NA PÓŁ żywa. OSTRZE delikatnie tańczyło po bladej i cienkiej jak pergamin skórze nadgarstka. Ja – CZŁOWIEK DO...

więcej

565
12
24.12.2020 23:26

(2), (13), (6)

- Co powiesz na „Gorącą Gwiazdkę”? - zapytała kobieta w zieleni, unosząc jedną z książek. Jej koleżanka odpowiedziała coś, czego Ada nie zdołała usłyszeć z miejsca, w którym się ukryła.
W tej małej księgarni czuła się lepiej niż w domu. Zawsze chętnie rozmawiała z właścicielką - staruszką o pogodnej twarzy i oczach, w których czasem można było dostrzec ślad...

więcej

29
22
24.12.2020 22:49

[13][14][8]
Był początek grudnia. Lily siedziała z kubkiem gorącej czekolady i pilnie pracowała nad wypisywaniem świątecznych kartek. Dziewczyna uwielbiała Boże Narodzenie i całą tą świąteczną otoczkę, dlatego przywiązywała dużą wagę do wypisywania pocztówek. Szukając inspiracji zajrzała do pudełka z mnóstwem listów i kartek. Grzebiąc w nim natknęła się na wielką kopertę z...

więcej

0
0