„Trzy sekundy“ premiera na VOD: konkurs Wydawnictwa Albatros i serwisu cineman.pl

LubimyCzytać
05.06.2020

Film „Trzy sekundy”, ekranizacja uznanej za najlepszy skandynawski kryminał 2009 roku bestsellerowej powieści autorstwa Andersa Roslunda i Börge Hellströma, będzie miała swoją polską premierę już 12 czerwca. Dla naszych czytelników przygotowaliśmy 10 zestawów zawierających kody umożliwiające obejrzenie filmu w serwisie cineman.pl oraz e-booki od wydawnictwa Albatros.

„Trzy sekundy“ premiera na VOD: konkurs Wydawnictwa Albatros i serwisu cineman.pl
Reklama

Były agent sił specjalnych Pete Koslow (Joel Kinnaman) na zlecenie agentów FBI infiltruje polską mafię, która opanowała handel narkotykami w Nowym Jorku. Aby przeniknąć w jej struktury, trafia do cieszącego się złą sławą więzienia Bale Hill. Niestety w wyniku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności traci policyjną ochronę i zostaje zdekonspirowany. Mogąc liczyć wyłącznie na siebie, musi stoczyć walkę o przetrwanie i uratować pozostawione na wolności żonę i córkę, którym grozi śmiertelne niebezpieczeństwo.

Książka „Trzy sekundy”, będąca pierwszą częścią cyklu „Piet Hoffman”, aż przez 8 miesięcy utrzymywała się na pierwszym miejscu na listach bestsellerów w Szwecji. Wstrząsający realizmem thriller uznany został w 2009 roku przez Szwedzką Akademię Literatury za Najlepszą Powieść Kryminalną Roku – wyróżnienie, jakim wcześniej mogli poszczycić się tacy pisarzy jak Stieg Larsson oraz Henning Mankell.

W adaptacji powieści duetu Anders Roslund i Börge Hellström, wyreżyserowanej przez Andrea di Stefano, obok Joela Kinnamana, Rosamund Pike i Clive'a Owena zobaczymy również Anę de Armas, a także polskiego aktora Mateusza Kościukiewicza.

KONKURS

Przygotowaliśmy dla was 10 zestawów nagród, na które składają się kody do wykorzystania na film „Trzy sekundy” na platformie cineman.pl na film oraz ebook „Trzech sekund” z platformy Virtualo od wydawnictwa Albatros. Aby je wygrać, musicie odpowiedzieć na pytanie: co byście zrobili w ciągu trzech sekund, aby uratować swoich bliskich? Napiszcie nam swoją propozycję w komentarzu do tej aktualności. Na zgłoszenie swoich pomysłów macie czas do 10 czerwca. Autorów 10 najciekawszych odpowiedzi nagrodzimy zestawami: e-book oraz kod na film.

Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie konkursu. 

[aj]

Reklama

komentarze [22]

Sortuj:
2802
4
18.06.2020 09:35

Dzień dobry,
Konkurs został rozwiązany. Zwycięzcy otrzymali od nas informacje w wiadomości prywatnej.
Pozdrawiamy,
Zespół LC


158
35
15.06.2020 13:40

Czy były już wyniki?


750
137
16.06.2020 17:33

I co nadal cisza.
A może były wyniki incognito?


158
35
16.06.2020 20:01

Może?Do "Kołysanki",też chyba nie było.


850
19
09.06.2020 10:34

Jeśli chodzi o bliskich to chyba każdy z nas jest w stanie zrobić dla nich wszystko, zwłaszcza gdy w grę wchodzi życie. U nas nawet zwierzę jest członkiem rodziny, dlatego też w sytuacji kryzysowej jest akcja-reakcja. Napędzająca ciało adrenalina sprawia, że człowiek dostaje wówczas turboprzyspieszenia, siłą umysłu spowalnia czas i działa. 3 sekundy to przecież tak wiele,...

więcej

1624
43
09.06.2020 09:35

1 s Adrenalina zalewa moje ciało. Serce zaczyna bić jak szalone. Czas zwalnia. Wzrok nabiera ostrości.
2 s Zrywam się do biegu. Tak szybko nie pędziłam jeszcze nigdy!
3 s Jestem już przy Tobie! Nie lękaj się! Ocalę Twoją ulubiona książkę, zanim wylejesz na nią kawę! Wiem, że nigdy byś sobie tego nie wybaczył.

(●'◡'●)


949
230
08.06.2020 16:16

W ciągu trzech sekund posłałabym moim bliskim uśmiech i zapewniła, jak bardzo ich kocham – jeśli mielibyśmy zginąć razem, przytuliłabym ich mocno do siebie w ostatnim uścisku. Nie ma bowiem sensu bać się śmierci i uciekać od niej za wszelką cenę. Śmierć jest wszak naturalnym, nieuniknionym elementem życia, czekającym każdego człowieka. Razem z moimi bliskimi zatem spokojnie...

więcej

23
6
07.06.2020 10:10

Pierwsza sekunda: jednym naciśnięciem guzika wzywam: Brygadę RR, Avengers, Batmana, Spidermana, Larę Croft, Indianę Jones... hmmm Harry Hole i Chyłka też mogą się przydać,
Druga sekunda: wspólnie ratujemy moich bliskich,
Trzecia sekunda: ocieram pot z mojego spoconego czoła.


197
182
06.06.2020 16:24

Strzeliłabym z broni palnej do tego,kto im zagraża.Raz - a dobrze


0
0
06.06.2020 16:11

W ciągu trzech sekund stworzylabym kontr-szantaż dla osoby/osób zagrazających życiu moich bliskich. Gdyby byli na linii ognia, skoczyłabym by ich uchronić.
No i w ostateczności nacisnęłabym guzik atomowy, a trajektorię skierowała na miejscowość rodzinną napastnika. Dla rodziny wszystko.


105
0
06.06.2020 08:55

W ciągu 3 sekund ucałował bym córkę i krzyknął "uciekaj! ". A potem jeszcze papieros, spojrzenie pod ciemnych okularów i czekanie na śmierć. Sylvester Stallone lubi to.


750
137
06.06.2020 08:43

Stres - ilu z nas go unika za wszelką cenę- bo stres szkodzi, powoduje choroby, ale stres to też siła dzięki której pokonujemy trudności i osiągamy cele.
U mnie podczas stresu rządzi adrenalina i wtedy działam instynktownie. Przez te trzy sekundy, była bym w stanie tylko zrobić wyskok, rozpęd, rzucić się w kierunku moich bliskich i ochronić ich własnym ciałem.


zgłoś błąd