Jedna historia, dwa zakończenia

LubimyCzytać
21.02.2020

W powieściowej kontynuacji „Wszystko nie tak! 2” znana z niesamowitych pomysłów autorka Izabella Frączyk potraktuje swoich bohaterów w sposób wyjątkowy. Kto inny mógłby wpaść na takie rozwiązanie, żeby w jednej książce znalazły się dwa zakończenia? Który inny pisarz dał taką szansę swoim postaciom i czytelnikom? Między innymi Izabella Frączyk, znana jako „pisarka gotowa na wszystko”!

Jedna historia, dwa zakończenia

Droga Czytelniczko, Drogi Czytelniku – zapewne chcesz wiedzieć, co skłoniło mnie do napisania dwóch alternatywnych zakończeń. W życiu wiele dzieje się właśnie dzięki temu, jaką obierzemy drogę, jakich ludzi przypadkiem spotkamy i co się nam przydarzy. Jednego dnia pójdziemy w lewo, innego dnia w prawo. Wtedy wszystko może się zmienić. Absolutnie wszystko. Gdy pisałam historię o perypetiach Marzeny, w pewnej chwili moja bohaterka stanęła na rozdrożu. Nie miałam pojęcia, w którą stronę powinna pójść. Doszłam wtedy do wniosku, że czego bym nie zrobiła, to i tak na moją głowę posypią się czytelnicze gromy. Dlatego, jako że jeszcze życie mi miłe, zdecydowałam o podwójnym zakończeniu, które daje Wam możliwość wybrania jednej z możliwych opcji. To właśnie w tej chwili sami decydujecie o tym, jak zakończy się ta historia. Odtąd wszystko w Waszych rękach. – Izabella Frączyk

Portret Izabeli Frączyk na tle drzew

O książce:

„Wszystko nie tak! 2”, historia uzdolnionej młodej architektki Marzeny, znanej z bogactwa oraz idealnych rodzinnych relacji, udowadnia, do jakiego stopnia pozory kreują rzeczywistość. Jej codzienne życie naprawdę jest dalekie od perfekcyjnego wizerunku. Idealna żona, matka, córka, szefowa… Czyż to nie brzmi zbyt pięknie? Ale jak wiadomo, za błędy młodości zwykle słono się płaci. Na szczęście dla niej czas pokuty właśnie dobiega końca…

Książkę można już kupić w księgarniach online.

KONKURS

Napisz TRZECIE ZAKOŃCZENIE tej historii! Wykaż się kreatywnością i humorem. Pamiętaj, by objętość tekstu nie przekroczyła 5 tysięcy znaków (2 kartek A4).

Reklama

Prześlij swoją pracę na adres: Konkurs_WSZYSTKO_NIE_TAK@proszynskimedia.pl

Konkurs trwa do 30 marca 2020 roku.

Więcej szczegółów dostępnych jest w regulaminie konkursu.

NAGRODA

Autorka wybierze najlepsze zakończenie i spędzi z laureatem lub laureatką dzień (w terminie oraz z atrakcjami ustalonymi ze zwycięzcą lub zwyciężczynią).

Artykuł sponsorowany

Reklama

komentarze [6]

Sortuj:
Dodaj wypowiedź

Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany.

2552
4
21.02.2020 11:57

Zapraszamy do dyskusji.


536
5

"Kto inny mógłby wpaść na takie rozwiązanie, żeby w jednej książce znalazły się dwa zakończenia?" - każdy kto miał chociaż raz w ręku grę paragrafową ;)


7092
3055
21.02.2020 15:29

"Kto inny mógłby wpaść na takie rozwiązanie, żeby w jednej książce znalazły się dwa zakończenia? Który inny pisarz dał taką szansę swoim postaciom i czytelnikom? Mogła to zrobić tylko Izabella Frączyk, znana jako „pisarka gotowa na wszystko”!"

Rozumiem, że LC objęło książkę pani Frączyk patronatem, ale pisząc takie dyrdymały, po prostu się kompromitujecie.


536
5
22.02.2020 14:05

Komentarz ten zawiera cenny cytat:
"Mogła to zrobić tylko Izabella Frączyk, znana jako „pisarka gotowa na wszystko”!"
bo w opisie jest już:
"Między innymi Izabella Frączyk, znana jako „pisarka gotowa na wszystko”!"
Szybka podmianka :D


Dodaj odpowiedź

Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany.

182
155
21.02.2020 16:27

To samo zrobiła Agnieszka Lingas-Łoniewska w „Piętnie Midasa” i to nie wyszło książce na dobre. Z mojej recenzji możecie się dowiedzieć dlaczego.


989
68
21.02.2020 17:58

A więc autorka napisała dwa zakończenia, żeby na jej głowę "nie posypały się czytelnicze gromy". No i widzi pani, pani kochana, założę się, że za to też się posypią.


zgłoś błąd