Literacka gwiazdka - wygraj weekend w Hotelu Prezydent**** lub pakiet książek [KONKURS]

LubimyCzytać
06.12.2019

Za oknem może nie do końca zimowa aura, ale powoli chcemy wprowadzić Was w świąteczną atmosferę. A to oznacza tylko jedno. Serwis Lubimyczytać.pl szykuje ogromny worek z prezentami. A co w jego środku? Oczywiście książki, a także voucher na weekendowy wyjazd do Hotelu Prezydent.

Literacka gwiazdka - wygraj weekend w Hotelu Prezydent**** lub pakiet książek [KONKURS]

Cała rodzina zebrała się przy stole. Wszyscy elegancko ubrani, co chwilę zerkali w stronę suto zastawionego stołu. Zanim jednak będą mogli rzucić się na świąteczne potrawy, trzeba jeszcze przełamać się opłatkiem. - Zanim zaczniemy – ojciec odezwał się pełnym wzruszenia głosem. - muszę wam coś wyznać.

Albo…

Karp stanął ością w gardle wszystkich domowników. Gdzie podziały się prezenty spod choinki? Teraz nie została po nich nawet wstążka... tylko brudne od sadzy ślady butów prowadzące w stronę komina. Czyżby ktoś ukradł prezenty i uciekł przez palenisko?

Lub…

Wiatr nawiewał śnieg przez wybite okna. Rodzina skryła się za przewróconym stołem. Każdy uzbroił się w cokolwiek miał pod ręką – pogrzebacz, widelec, obtłuczony czubek z choinki. Spodziewali się najgorszego. Hałas dochodził z komina. Ich strach się potęgował. Na dogasające drewno osypała się sadza. ON się zbliżał...

Święta mają wiele odcieni. Miewają też różny ciężar gatunkowy. Tylko Wy znacie je wszystkie. Napiszcie dla nas krótką historię wigilijną. Utrzymajcie ją w dowolnym, wybranym przez siebie gatunku literackim. Gwiazdkowy horror? Tak, prosimy. Romans o smaku grochu z kapustą? Dlaczego nie! Kryminał pod choinką? Jasne! Puśćcie wodze wyobraźni!

Czekamy na teksty o długości nieprzekraczającej 2000 znaków. Na początku zgłoszenia, w nawiasie kwadratowym wpiszcie numery trzech pakietów książek, które was interesują, w porządku od najbardziej pożądanego zestawu (numery pakietów znajdują się po nazwie wydawnictwa, również w nawiasie kwadratowym). Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu akcji (dostępny tutaj). 

Konkurs trwa od 6 do 24 grudnia.

Odpowiedzi możecie zamieszczać w komentarzu poniżej.

3 pakiety wydawnictwa Muza [1]

 

3 pakiety wydawnictwa IUVI [2]
 

 

3 pakiety wydawnictwa Albatros [3]
 

 

3 pakiety wydawnictwa Media Rodzina [4]
 

 

3 pakiety wydawnictwa Poradnia K. [5]
 

 

3 pakiety wydawnictwa Burda [6]
 

 

3 pakiety wydawnictwa Marginesy [7]
 

 

3 pakiety wydawnictwa Świat Książki [8]
 

 

3 pakiety wydawnictwa Książnica [9]
 

 

3 pakiety książek wydawnictwa Dolnośląskie [10]
 

Reklama

komentarze [201]

Sortuj:
286
19
06.04.2020 09:09

Mamy kwiecień, książek brak, odpowiedzi ze strony redakcji brak... ciekawe jaka jest przyczyna. ;/


515
6
18.02.2020 15:16

Jak w Waszymi nagrodami? W zeszłym tygodniu z zapowiedzianych 3 pozycji wydawnictwa Burda [6] - dostałam tylko 1 książkę :-( i nic się nie zmieniło do dziś.


19
0
20.02.2020 10:05

Do mnie nic nie przyszło jeszcze...


515
6
21.02.2020 09:06

Przy takich postawach jakoś entuzjazm opada i maleje chęć do brania udziału w konkursach na LC.


585
296
29.02.2020 14:27

Musicie być cierpliwi. Czasem zdarzało mi się dostać książkę wygraną w konkursie po 2-3 miesiącach, ale zawsze przychodziły. Wszelkie pomyłki też były naprawiane, ale na to potrzeba czasu, zwłaszcza gdy w grę wchodzi tak duży konkurs.

Ps. Serdeczne gratulacje :)


70
2
25.03.2020 11:49

U mnie identyczna sytuacja niestety. Mam nadzieję, że to tylko jakieś zamieszanie :)


251
65
11.02.2020 16:40

Mi, niestety, program coś źle obliczył ilość znaków, praca była za długa i z tego względu nie została wzięta pod uwagę. Czekam na następny konkurs. Gratuluję Wszystkim!


Reklama
286
19
10.02.2020 12:04

Witam redakcje. Kiedy można się spodziewać doręczenia nagród?


203
37
11.02.2020 18:16

Ja dostałam dziś swój pakiet ;) ale książki idą z różnych wydawnictw więc pewnie będą przychodzić w różnym czasie.


1566
254
14.02.2020 19:24

Do mnie książki dzisiaj dotarły-super Walentynki :) Wszystkie jedną paczką i moje akurat jednego wydawnictwa dolnośląskiego Książnica.


515
6
18.02.2020 08:31

A ja w zeszłym tygodniu z zapowiedzianych 3 pozycji wydawnictwa Burda [6] - dostałam tylko 1 książkę :-(


286
19
19.02.2020 09:50

Jedną z książek otrzymałem. Trucizna - niestety druga część, więc muszę udać się do księgarni i dorwać pierwszą :) Na pozostałe czekam, mam nadzieję, że niebawem zapuka kurier.


4
0
15.01.2020 10:57

A to zaskoczenie! Bardzo, bardzo dziękuję :)


86
0
15.01.2020 14:26

Gratulacje, miłego wypoczynku. Krynica jest piękna, a teraz zaczynają się koncerty z cyklu Krynica źródłem kultury. Warto sprawdzić :)


3012
4
10.01.2020 10:32

Konkurs został zakończony. Za wszystkie odpowiedzi dziękujemy!
Wybraliśmy zwycięskie prace:

Pakiet 1:
Horror_Book_Devourer
Makiwarrior
Książka_koc_kot

Pakiet 2:
Mystery
Zaczytana
Nygusia28

Pakiet 3:
nebula
G-ski
...

więcej

86
0
10.01.2020 11:02

Dziękuję bardzo. A kto jest szczęśliwcem, który wyjedzie do Krynicy? ;)


203
37
10.01.2020 11:54

Dziękuję bardzo i gratuluję pozostałym zwycięzcom :)


117
65
10.01.2020 11:59

Dziękuję za wyróżnienie i gratuluję pozostałym laureatom 😁


2396
0
10.01.2020 13:04

Dziękuję pięknie 😍


577
504
10.01.2020 13:24

Dziękuję i gratuluję wszystkim :-)


1566
254
10.01.2020 13:56

Dziękuję. Gratuluję wszystkim zwycięskim literatom :)


1833
241
10.01.2020 14:36

Cieszę się zniezmirnie za wyróżnienie i gratuluję pozostałym!!


19
0
10.01.2020 14:59

Pierwsza wygrana, super! Dziękuję i gratuluję pozostałym ;)

P.S. Kto zgarnął główną nagrodę? :D


443
174
10.01.2020 16:02

Świetna wiadomość! :) Dziękuję i gratuluję wszystkim <3


158
35
10.01.2020 16:57

Niestety znowu, nie udało mi się wygrać w świątecznym konkursie 😭Może kiedyś, uda mi si zgarnąć jakiś pakiecik. Mimo wszystko gratulacje dla wyróżniających. Z niecierpliwością,czekam na tegoroczne konkursy. Mam nadzieję,że pierwszy konkurs pojawi się niebawem. Super sprawą, byłoby więcej konkursów z pakietem książek do wygrania. Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję.


81
2
10.01.2020 20:28

Chciałabym serdecznie podziękować za wygraną w konkursie <3 To dla mnie ogromne wyróżnienie. Gratuluję pozostałym!


582
524
11.01.2020 11:35

Gratulacje dla zwycięzców. Niestety, moja passa trwająca dwa lata została przerwana... A kto wygrał główną nagrodę? RODO nie pozwala napisać czy jak?


511
63
12.01.2020 00:18

Jest mi niezmiernie miło znaleźć się w gronie wygranych :)


270
249
13.01.2020 15:56

Ja nic nie wygrałam,ale serdecznie gratuluję laureatom i cóż - zazdroszczę :-)


1266
205
14.01.2020 16:11

Gratulacje dla wszystkich! może kiedyś w takim dużym konkursie uda mi się wygrać, pomarzyć zawsze można :D


482
35
14.01.2020 21:38

Dziękuję bardzo za wyróżnienie, oraz gratuluję wszystkim wygranym jak i pozostałym uczestnikom.


515
6
15.01.2020 14:08

Miła wiadomość, bardzo dziękuję za wyróżnienie. Gratuluję pozostałym wyróżnionym i oczywiście laureatowi :-)
P.S. Kiedy będzie kolejny konkurs? ;-)


158
35
18.01.2020 17:32

Również z niecierpliwością, czekam na kolejny konkurs. Już połowa miesiąca,a tu nadal nic.


3012
4
24.12.2019 23:59

Konkurs zakończony.
Dziękujemy za wszystkie odpowiedzi.
Zwycięzców wyłonimy niebawem.


2396
0
24.12.2019 23:35

[7][8][5]

To był zwyczajny wigilijny wieczór. W jasno oświetlonym domu przy pogrążonej w ciszy ulicy domownicy właśnie szykowali się do wyjścia na pasterkę, gdy nagle usłyszeli przeraźliwy huk i rumor dochodzący spod bramy. Pierwszy wypadł z domu ojciec, za nim dziadek, z bojową miną dzierżąc laskę w pogotowiu, elegancka babcia w futrze, zaspana mała Zosia w różowej kurtce...

więcej

1057
107
24.12.2019 23:33

[2], [4], [7]

Zdaniem pana Henryka śmierć pachniała nieprzyjemnym, tanim lakierem.
Nikogo nie obchodziło jednak jego zdanie, a już z pewnością nie wytwórców trumien. Wszystkie napisane przez niego listy lądowały w koszu. Nikogo nie interesował zapach czegoś, co i tak miało wylądować w ziemi.
Wyjątek stanowił grabarz z miejskiego cmentarza. Pan Henryk nie mógł powiedzieć,...

więcej

352
268
24.12.2019 23:29

[6][1][7]

Wszystko było dopięte na ostatni guzik. Potrawy smakowały wyśmienicie, drzewko lśniło tysiącem barw, obrus wyprasowany, zastawa przygotowana.
Pan Ignacy i Pani Iwona od godziny wypatrywali pości. W ten wyjątkowy wigilijny wieczór cała rodzina miała zasiąść razem przy stole, by podzielić się opłatkiem, spędzić wspólnie czas.
Pierwszy wykruszył się najmłodszy syn....

więcej

zgłoś błąd