Znamy już obsadę serialu „Chyłka”

LubimyCzytać
21.09.2018

Ostatnie tygodnie z pewnością należały do Remigiusza Mroza. Jego nowa powieść miała premierę 19 września, a internet żyje skrawkami informacji na temat serialu o mecenas Joannie Chyłce. Teraz oficjalnie możemy ogłosić, że znamy aktorów, którzy wcielą się w najsłynniejszy w Polsce prawniczy duet!

Czytelnicy aktualnie zaczytują się w ósmym już tomie przygód z Joanną Chyłką, który 19 września pojawił się na półkach księgarskich. Ale Remigiusz Mróz znany jest z tego, że swoich fanów lubi rozpieszczać. Nie dość, że zapewnia im nowe książki w zastraszającym tempie, to jeszcze pokusił się o zdradzenie kilku ważnych informacji na temat nadchodzącego serialu, który będzie opierał się na jego powieściach.

„Chyłka – Zaginięcie” będzie siedmioodcinkową adaptacją drugiego tomu przygód Chyłki i Zordona, i pojawi się na platformie Player.pl już w połowie listopada. Epizody przedpremierowe udostępniane będą w ramach płatnej oferty. W telewizji TVN serial zedebiutuje najprawdopodobniej w styczniu.

A kto wcieli się w głównych bohaterów?

Magdalena Cielecka i Filip Pławiak. Oprócz głównych aktorów poznaliśmy również resztę obsady: Katarzyna Warnke, Olga Bołądź, Michał Żurawski, Szymon Bobrowski, Jacek Koman, Jerzy Schejbal, Mirosław Baka, Artur Żmijewski, Piotr Głowacki, Piotr Stramowski, Mirosław Haniszewski, Piotr Żurawski oraz Jakub Gierszał.

Reżyserią zajmie się Łukasz Palkowski, który wyreżyserował takie hity, jak „Bogowie”, „Belfer”, „Diagnoza”. Producentką z ramienia TVN jest Dorota Chamczyk, a producentem wykonawczym Violetta Furmaniuk-Zaorska. Natomiast za scenariusz odpowiadają Justyna Stefaniak, Krzysztof Szpetmański oraz Michał Wawrzecki. 

Ostatnia książka Remigiusza Mroza o prawniczym duecie z Warszawy – Kontratyp – ukazała się 19 września pod patronatem serwisu lubimyczytac.pl. Wszystkie książki z Joanną Chyłką w roli głównej zostały wydane nakładem wydawnictwa Czwarta Strona.

Reklama

komentarze [31]

Sortuj:
2646
4
21.09.2018 12:33

Zapraszamy do dyskusji.


448
128
21.09.2018 14:19

Dlaczego Zordona nie zagra Michał Mikołajczak???? Jestem załamana, przecież to wypisz wymaluj Kordian jak żywy... :(((((
https://www.instagram.com/p/BjSLPHxgmMW/?hl=pl&taken-by=_michal_mikolajczak
Co do Chyłki...też miałam inne typy... no ale cóż...pożyjemy zobaczymy :)
Pozdrawiam wszystkich fanów tej serii..


524
427
21.09.2018 14:32

Gdy nadejdzie czas dogodny...
Czy pomożesz mi w tej zbrodni?
Gdy nadejdzie czas dogodny
To będziemy umrzeć mogli

Boże, pozwól nam dokończyć to, co musi być zrobione
Przyjdź Królestwo Twoje
Bądź wola Twoja… na ziemi

Sami sobie tłumaczymy powody by odejść
Czy powinniśmy żyć i dać żyć innym?
Zapomnieć i wybaczyć winy?

Ale jak możemy im na to pozwolić?
Rządy terroru i...

więcej

198
176
21.09.2018 14:35

Też miałam nadzieję że Zordonem będzie Michał Mikołajczak


2881
269
21.09.2018 14:45

Bardzo się cieszę! Już przy lekturze pierwszej powieści miałam nadzieje, że ktoś to nakręci i w roli Chyłki od początku widziałam Magdalenę Cielecką. Aż wrzasnęłam z radości, kiedy się dowiedziałam, że to ona została wybrana do tej roli! Niesamowite!!! Co do Zordona, nie miałam typów, ale zgadzam się, że Mikołajczak bardziej mi się z nim kojarzy.


1669
13
21.09.2018 14:52

Podoba mi się wybór. Cielecka w mojej opinii wypisz wymaluj Chyłka, aktor Zordiego również bardzo charakterystyczny i jak na początku miałam wątpliwości, tak po wyguglaniu pana w garniturze, jestem na tak :) Przejrzałam jeszcze propozycje czytelników i nijak nie wyobrażam sobie Walach w roli Chyłki, którą postrzegam za skrajnie wyniosłą (a Cielecka świetnie radzi sobie w...

więcej

659
117
21.09.2018 16:13

Mam mieszane uczucia. Lubię Panią Magdalenę. Ale nie pasuje mi do roli Chyłki. Być może zbyt pochopnie oceniam i w serialu będzie taka sama jak ta z książki. Obawiam się własnie, że moja ulubiona seria zostanie na ekranie źle odwzorowana i straci cały swój urok. Może lepiej nie skuszę się na oglądanie serialu, a pozostanę przy wersji książkowej... Czas pokaże


134
56
21.09.2018 17:24

Ja myślałam, że Zordona zagra Wojciech Zieliński a Chyłke Joanna Kulig. No ale cóż...czekam na duet Cielecka & Pławiak - zobaczymy jak zagrają ;)


0
0
21.09.2018 18:15

I po co to...


235
25
21.09.2018 18:17

Jestem podekscytowana.nie moge sie doczekac.nie bede narzekac.ze obsada nie taka.zobaczymy.mysle ze bedzie git.


193
12
21.09.2018 18:25

Niestety, odtwórcy głównych ról nie są odzwierciedleniem moich wyobrażeń o Chyłce i Zordonie. O ile informację o Magdalenie Cieleckiej już przetrawiłam i powiedziałam "Ok, może nie wygląda jak moja Chyłka, ale będzie raczej dobrze odegrana", o tyle na Filipa Pławiaka mam 3xNIE. Najchętniej w tych rolach widziałabym Agnieszkę Dygant oraz Michała Mikołajczaka, jednak taki...

więcej

zgłoś błąd