Kto czyta z Legimi?

LubimyCzytać LubimyCzytać
16.07.2012

Legimi.com, sklep oferujący szeroki wybór ebooków, organizuje interesujący konkurs dla swoich fanów na Facebooku. Można wygrać tablet Dante, 50zł lub kody rabatowe.

Kto czyta z Legimi?

Od dziś do piątku, codziennie o 10:00 i 21:00 w przygotowanej na potrzeby konkursu aplikacji, internauci znajdą spreparowane zdjęcia. Przedstawiają one znane osoby ze świata polityki, sztuki i sportu, trzymające w rękach tablet Dante. Zadanie polega na jak najszybszym odgadnięciu, kto czyta z Legimi.

Laureaci otrzymają doładowania konta w wysokości 50 zł, a zwycięzcy edycji specjalnych – tablety Dante. Nie wiadomo, które edycje będą nosić miano specjalnych – organizatorzy chcą w ten sposób dodatkowo zachęcić do systematycznego brania udziału w akcji. Dodatkowo każda prawidłowa odpowiedź nagradzana jest rabatem w wysokości 5%. Zniżki sumują się, więc osoby, które wykażą się wiedzą, mają szansę na zakupy w Legimi nawet za pół ceny.

Informacje o zwycięzcach poszczególnych edycji będą publikowane po ich zakończeniu, natomiast kody rabatowe (uwzględniające wszystkie poprawne odpowiedzi), zostaną wysłane uczestnikom konkursu na adres e-mail.

Aplikacja konkursowa dostępna jest pod adresem http://www.facebook.com/legimi/app_292613207503410.
Powodzenia!


Artykuł sponsorowany.


komentarze [0]

Sortuj:
Niezalogowany
Aby napisać wiadomość zaloguj się