Poznaj zespół lubimyczytać.pl


Wybierz:  Zarząd  Redakcja  E-commerce  Marketing i Reklama

Izabela Sadowska

Prezes

i.sadowska@lubimyczytac.pl

Każdy czytelnik ma takiego diabła, na jakiego zasłużył.
→ Klub Dumas

Anna Misztak

Redaktor naczelna

a.misztak@lubimyczytac.pl

...odpowiedzialne zachowanie to coś, co przychodzi z wiekiem. Jak żylaki.
→ Trzy wiedźmy

Mateusz Tobiczyk

Dyrektor ds. rozwoju

m.tobiczyk@lubimyczytac.pl

Kiedy się człowiek czymś interesuje, to książki przychodzą do niego. Książka poleca książkę. Tylko, że zawsze ma się większe ambicje niż rezultaty.
→ Herbert nieznany. Rozmowy

Aneta Jokiel-Pawlak

Manager ds. patronatów i reklamy

a.jokiel@lubimyczytac.pl

Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej przed lekturą stały.
→ Doskonała próżnia

Agnieszka Zienkowicz

Manager ds. e-commerce

a.zienkowicz@lubimyczytac.pl

Jeżeli ludzie próbują cię zabić, to znaczy, że robisz coś, jak należy.
→ Łups!

Justyna Olszyna-Wasiak

Digital Marketing Manager

j.wasiak@lubimyczytac.pl

Literatura to szereg zdań, idących gęsiego, jedno po drugim.
→ Dziennik 1953-1969

Mateusz Witczak

Specjalista ds. reklamy i patronatów

m.witczak@lubimyczytac.pl

W wojnie pomiędzy władzą a książkami, [...] władza nigdy nie wygrywa. Dlatego że ludzie napisali więcej niż są w stanie zapomnieć.
→ Księga szeptów

Czekamy na Ciebie

Chcesz dołaczyć do naszego zespołu? Aplikuj teraz!

Zobacz nasze oferty pracy

Piszą dla nas

zgłoś błąd zgłoś błąd