Gaelen Foley

Gaelen Foley urodziła się 16 listopada w Pittsburghu, i ma trzy siostry. Posiada tytuł licencjata w dziedzinie literatury angielskiej. Po ukończeniu college'u Foley nadal pisała w wolnym czasie, podc... Gaelen Foley urodziła się 16 listopada w Pittsburghu, i ma trzy siostry. Posiada tytuł licencjata w dziedzinie literatury angielskiej. Po ukończeniu college'u Foley nadal pisała w wolnym czasie, podczas gdy pracowała jako kelnerka, aby zarabiać pieniądze. W tym czasie pisała cztery rękopisy przed jej piątym została przyjęta przez wydawnictwo Bertelsmann . W 1998 roku wydała swoją pierwszą powieść "The Pirate Prince". Została uhonorowana prestiżowymi wyróżnieniami gatunku Romantic Times Reviewer's choice Award i Golden Leaf Award.
pokaż więcej
Czytelnicy autora
18
1085
1485
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (66)

Czytelnicy (1085)

Cytaty tego autora (2)

-Lilly - powiedział powoli, dotykając jej policzka - Głupi ten, kto ciebie nie kocha. bo jakże Ciebie nie kochać? Jeżeli twoja matka ciebie nie kocha, jest głupia. To dotyczy zresztą również Lundy'ego
- A pan majorze? - spytała ledwie dosłyszalnie, odważnie unosząc bródkę do góry. Patrzyła mu w oczy. - Czy pana też to dotyczy?
- Ja nie jestem głupcem - Westchnął
Ten świat to bardzo złe miejsce dla idealistów. Trzeba pilnować własnego interesu, bo nikt nie zrobi tego za ciebie.
zgłoś błąd zgłoś błąd