Allan Hall

Allan Hall para się dziennikarstwem od trzydziestu lat. Jest współzałożycielem agencji prasowej Big Apple News, która obsługuje takie tytuły jak: „The Times”, „Scotsman”, „Independent”, „Mail on Sunda... Allan Hall para się dziennikarstwem od trzydziestu lat. Jest współzałożycielem agencji prasowej Big Apple News, która obsługuje takie tytuły jak: „The Times”, „Scotsman”, „Independent”, „Mail on Sunday”, „Daily Mail” oraz australijski „The Age”. Przez dłuższy czas współpracował z „The Sun” i „Daily Mirror”. Jest autorem licznych publikacji książkowych, w tym kilku encyklopedii. Ostatnio wydał historię papiestwa i zbiór przepowiedni Nostradamusa. Mieszka i pracuje w Berlinie.

źródło opisu: http://www.soniadraga.pl

pokaż więcej
Czytelnicy autora
2
347
187
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (347)

Cytaty tego autora (3)

Zapomnieliśmy jednak o banalnej prawdzie - źli ludzie wcale nie wyglądają na złych ludzi.
Zawsze nam się wydaje, że jesteśmy mądrzy, ale jeśli nie dostajemy tyle pożywienia, ile jest nam potrzebne, wtedy zaczynamy głupieć. Nie jesteśmy w stanie myśleć, kiedy nie mamy nic do jedzenia.
Kłótliwość dziecka, stopień jego asertywności, jego potulność czy też uległość - nic nie stanowi usprawiedliwienia dla zbrodni pedofilii.
zgłoś błąd zgłoś błąd