Flora Woźnica

Rocznik 1995. Studentka psychologii, miłośniczka kotów. W wolnym czasie chłonie grozę i fantastykę w każdej możliwej postaci. Uwielbia surrealizm, czarny humor i groteskę. Tworzy od czasu konkursu „H... Rocznik 1995. Studentka psychologii, miłośniczka kotów.

W wolnym czasie chłonie grozę i fantastykę w każdej możliwej postaci. Uwielbia surrealizm, czarny humor i groteskę. Tworzy od czasu konkursu „Horror na debiut” zorganizowanego przez Okiem na Horror, dzięki któremu na portalu Niedobre Literki pojawiło się jej pierwsze opowiadanie. Publikowała na portalach: Horror Online, Kostnica, Szortal, w antologiach: „Szlakiem odmieńców”, „Lustra zbrodni”, „Krew Zapomnianych Bogów”, „Krwawnik 2”, „Halloween w stu słowach” oraz w magazynach internetowych „Drabble na Niedzielę” i „Szortal Na Wynos”.

Prowadzi bloga recenzenckiego „Książkowe wymiary” (http://florareadsbooks.blogspot.com), recenzuje także dla portali Kostnica, Bestiariusz, Game Exe i Laboratorium Muzycznych Fuzji oraz dla akcji „Polacy nie gęsi”.

źródło opisu: materiały autorki

źródło zdjęcia: https://www.facebook.com/FidemPhotography/

pokaż więcej
Czytelnicy autora
13
99
419
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (99)

Cytaty tego autora (0)

zgłoś błąd zgłoś błąd