Sharon Moalem

Dr Sharon Moalem to wielokrotnie nagradzany naukowiec i lekarz, a także autor znakomitych książek znajdujących się na liście bestsellerów magazynu New York Times, które przetłumaczone zostały na ponad... Dr Sharon Moalem to wielokrotnie nagradzany naukowiec i lekarz, a także autor znakomitych książek znajdujących się na liście bestsellerów magazynu New York Times, które przetłumaczone zostały na ponad 20 języków. Tematyka jego prac łączy ze sobą teorie ewolucji, genetyki, biologii oraz medycyny, za pomocą których w fascynujący sposób opisuje działanie ludzkiego ciała.

źródło opisu: opis autorski

pokaż więcej
Czytelnicy autora
1
35
86
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (0)

Lista jest pusta

Czytelnicy (35)

Cytaty tego autora (5)

Innymi słowy trauma doświadczona w jednym pokoleniu była genetycznie obecna dwa pokolenia dalej. Niewiarygodne.
Wciąż odkrywamy, że nasza genetyczna moc nie jest jedynie kwestią genów, jakie przekazały nam wcześniejsze pokolenia. Siła ta pochodzi z możliwości przekształcania tego, co otrzymujemy, i tego, co dajemy. A czyniąc tak, zmieniamy bieg naszego życia.
Ból, chociaż tak bardzo nie lubimy o nim myśleć, gdy nam doskwiera, w istocie nas chroni. Służy pomocą w drodze od dzieciństwa do dojrzałości, dostarcza podstawowego, zero-jedynkowego sprzężenia zwrotnego, czyli wiedzy niezbędnej do rozwoju zaawansowanych zdolności podejmowania decyzji: „Zaboli, kiedy tego dotknę? Okej, nie dotknę tego nigdy więcej”.
zgłoś błąd zgłoś błąd