Bartosz Szczygielski 
facebook.com/bartoszszczygielski.autor
Autor powieści kryminalnych "Aorta" (2016) oraz "Krew" (2017). Świat najchętniej oglądałby z perspektywy dachu psiej budy, oparty o maszynę do pisania. Czyta wszystko, co wpadnie mu w ręce i ogląda wszystko, co wpadnie mu w oko. Chciałby kiedyś przytulić koalę i zobaczyć zorzę polarną – niekoniecznie w tym samym czasie.
mężczyzna, status: Autor/Oficjalny recenzent, ostatnio widziany 1 tydzień temu

Oficjalne recenzje

23-02-2018
Oficjalna recenzja

Persson nie sili się na oryginalność. Widać to zarówno w warstwie fabularnej, jak również w tym, jak buduje swoje postaci. Bäckström ma więcej przywar, niż zalet, ale właśnie tu jest cały urok. Czytelnik nie musi lubić protagonisty – on musi wywoływać w nim jakieś emocje. Evert to potrafi, bo choć potrafi drażnić, to wie, jak wykonywać swoją robotę.

22-11-2017
Oficjalna recenzja

Lange trzeba przyznać jedno – potrafi zaciekawić. Punkt wyjścia dla „40 godzin”, choć może wydawać się przesadzony, łapie czytelnika „na wędkę”. Mamy ciekawego bohatera, czyli Farisa Iskandera, funkcjonariusza pracującego w specjalnym oddziale berlińskiej policji do walki z przestępstwami na tle religijnym.

09-05-2017
Oficjalna recenzja

Dużą zasługą Miller jest to, że opisywane przez nią wydarzenia czytelnik może odczytywać jako prawdziwe. Pisarka w swoim życiu przepracowała trochę w wielkich korporacjach i to zwyczajnie widać. Zarówno w języku, którym napisano powieść, jak i wypowiedziach oraz zachowaniu bohaterów. A tych nie tak łatwo polubić.  

24-11-2016
Oficjalna recenzja

Powracają starzy bohaterowie, czyli Sara z Konradem czy Jagan. To jednak postać Popowskiego i tego, co mężczyzna wie, jest jednym z głównych wątków fabularnych. Ale jak przystało na powieść mocno szpiegowską, nic nie wygląda na to, czym jest w rzeczywistości. Trzeba przyznać, że przed przeczytaniem „Niepokornych” warto przypomnieć sobie poprzednie części. Można się połapać w fabule, ale z całą pewnością smaczki, które poukrywał między zdaniami pisarz, przejdą czytelnikowi koło nosa.

28-09-2016
Oficjalna recenzja

Treść „Lampionów” każdy powinien odkryć sam. Zdradzając cokolwiek więcej ponad to, co jest napisane w notce wydawniczej, można narazić się na gniew tych, którzy książki jeszcze nie czytali. W książce dzieje się wyjątkowo dużo – mamy podpalenia, wymuszenie, pobicia no i terroryzm. A to dopiero początek. Bonda w „Lampionach” postanowiła nie brać żadnych jeńców.

Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2018-12-11 16:16:46
Ma nowego znajomego: Ewa Wilk
 
2018-10-30 13:25:34
Ma nowego znajomego: Sol
 
Moja biblioteczka
27 1 883
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (68)

Ulubieni autorzy (5)
Lista ulubionych autorów
zgłoś błąd zgłoś błąd