malg0rzatka 
status: Czytelnik, ostatnio widziany 1 tydzień temu
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2018-08-06 06:34:37
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam

Kiedyś, jako dzieciak ja przeczytałam i bardzo mi się podobała. Sięgnęłam po nią ponownie i nie wiem co się stało. Czy dorosłam? Czy po prostu miałam ochotę czytać coś innego ?

Nie mniej patrząc na świat oczami bohaterki z XIX wieku, oczami Chmielewskiej w latach 90. i swoimi na obecny to śmiem wyciągnąć wnioski, że mimo obłudy XIXw było tam lepiej. Kobiety się szanowały. kobiety szanowano....
Kiedyś, jako dzieciak ja przeczytałam i bardzo mi się podobała. Sięgnęłam po nią ponownie i nie wiem co się stało. Czy dorosłam? Czy po prostu miałam ochotę czytać coś innego ?

Nie mniej patrząc na świat oczami bohaterki z XIX wieku, oczami Chmielewskiej w latach 90. i swoimi na obecny to śmiem wyciągnąć wnioski, że mimo obłudy XIXw było tam lepiej. Kobiety się szanowały. kobiety szanowano. Teraz jak nie sprzedajesz nagości i seksu to nie masz szans na rynku. Niestety.

pokaż więcej

 
2018-07-20 19:44:07
Dodał książkę na półkę: Przeczytane
 
2018-06-17 11:26:30
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam
Cykl: Szklany Tron (tom 5.5)

Nie wiem co jest nie halo. Może mi się przejadło. Umęczyłam się przeokropnie i cieszę się, że w końcu to przeczytałam. Okropnie działała mi na nerwy. A końcówka była taka słodka, że autorka pewnie rzygała tęcza jak to pisała. Po świetnym piątym tomie, ten to jakaś katastrofa. I to nie dlatego, że nie było irytującej Aelin, niezniszczalnego Rowana. Jakoś tak to jest napisane, że się nie chce.... Nie wiem co jest nie halo. Może mi się przejadło. Umęczyłam się przeokropnie i cieszę się, że w końcu to przeczytałam. Okropnie działała mi na nerwy. A końcówka była taka słodka, że autorka pewnie rzygała tęcza jak to pisała. Po świetnym piątym tomie, ten to jakaś katastrofa. I to nie dlatego, że nie było irytującej Aelin, niezniszczalnego Rowana. Jakoś tak to jest napisane, że się nie chce. Można zgadnąć co przyniosą kolejne tomy, czuję wewnętrzny opór przed czytaniem tej sagi dalej. Nie wiem, czy jeszcze coś mnie zaskoczy.

pokaż więcej

 
Moja biblioteczka
462 97 196
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
zgłoś błąd zgłoś błąd