freedom_minds 
status: Czytelnik, ostatnio widziany 1 tydzień temu
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2018-09-05 17:49:03
Został fanem autorki: J.K. Rowling
 
2018-09-05 17:44:34
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Chcę w prezencie
Autor:
Seria: Harry Potter

Chcesz przeczytać co Harry, Ron, Hermiona i reszta czytane mieli na dobranoc? To książka właśnie o tych baśniach! Jak kogoś interesuje magiczny świat to ta lektura będzie dla niego idealna. Poza tym planuje ją kupić za sprawą organizacji LUMOS autorstwa JK Rowling, ale o niej więcej w książce :)

 
2018-09-02 17:40:22
Dodał książkę na półkę: Chcę przeczytać
Cykl: Ms Marvel (tom 4) | Seria: Marvel NOW! [Egmont Polska]
 
2018-09-02 17:38:33
Dodał książkę na półkę: Przeczytane
Cykl: Ms Marvel (tom 2) | Seria: Marvel NOW!
 
2018-09-02 17:38:30
Dodał książkę na półkę: Przeczytane
Cykl: Ms. Marvel (2014) (tom 3) | Seria: Marvel Now
 
2018-08-29 13:48:52
Dodał książkę na półkę: Przeczytane
Autor:

Ciekawy opis, fabuła. Co poszło nie tak? Na początku myślałam, o to będzie coś super, może podobne do ,,Efektu motyla'' ? Czytałam ją przez prawie miesiąc, próbowałam do niej wracać, jednak dziś ostatecznie kończę na 72 stronie. Dlaczego? Lubię takie fabuły, ale chyba bardziej jako filmy. Zaczynało mnie po prostu nudzić to co czytam, stało się trochę przewidywalne. Dam sobie spokój z książkami... Ciekawy opis, fabuła. Co poszło nie tak? Na początku myślałam, o to będzie coś super, może podobne do ,,Efektu motyla'' ? Czytałam ją przez prawie miesiąc, próbowałam do niej wracać, jednak dziś ostatecznie kończę na 72 stronie. Dlaczego? Lubię takie fabuły, ale chyba bardziej jako filmy. Zaczynało mnie po prostu nudzić to co czytam, stało się trochę przewidywalne. Dam sobie spokój z książkami o których pomyślę od razu ze skojarzeniem jakiegoś filmu, bo źle się to skończy tak jak i w tym przypadku.

pokaż więcej

 
2018-08-29 11:57:58
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Chcę w prezencie
Cykl: Ms Marvel (tom 1) | Seria: Marvel NOW!

To był mój pierwszy komiks. I bardzo mi się podobał. Jestem fanką Marvela, także moja opinia nie mogłaby być inna niż 10. Na pewno, gdy nadarzy się okazja przeczytam jej kolejne części! Polecam

 
2018-08-08 23:03:44
Dodał książkę na półkę: Przeczytane

Jakbym miała w skrócie opowiedzieć komuś o czym była ta książka, to stwierdzenie ,, o dziewczynie z fobią społeczną'' byłoby błędem. Dzieje się w niej bardzo dużo. Świetnie pokazane są współczesne problemy młodzieży/ osób które wchodzą w wiek dojrzewania. Media społecznościowe ukazane są akurat w dobrym świetle- nie wiem czy to dobrze, piszę też o ogóle, bo były różne momenty w tej książce.... Jakbym miała w skrócie opowiedzieć komuś o czym była ta książka, to stwierdzenie ,, o dziewczynie z fobią społeczną'' byłoby błędem. Dzieje się w niej bardzo dużo. Świetnie pokazane są współczesne problemy młodzieży/ osób które wchodzą w wiek dojrzewania. Media społecznościowe ukazane są akurat w dobrym świetle- nie wiem czy to dobrze, piszę też o ogóle, bo były różne momenty w tej książce. Żałuję tylko, że nie powstała druga część, chętnie dowiedziałabym się co dalej z Observi, czy wciąż by tam została? Co dalej z Jenną? Czy Vicky w jakiś sposób się odnajdzie wśrod ludzi i przełamie strach? Takich książek potrzebują introwertycy, ,,fobicy'' , mimo że to tylko fikcja literacka, to jednak zawiera mnóstwo rzeczy nad którymi można śmiało się zastanowić i coś w życiu zmienić.

pokaż więcej

 
Moja biblioteczka
165 23 53
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (0)
Lista jest pusta
Ulubieni autorzy (3)
Lista ulubionych autorów
Ulubione cytaty (105)
lista cytatów
zgłoś błąd zgłoś błąd