Karinka 
Czytam bo lubię, ale nie lubię czytać gdy ktoś każe mi to zrobić! :)
32 lat, kobieta, Katowice, status: Czytelniczka, dodała: 3 książki i 2 cytaty, ostatnio widziana 4 tygodnie temu
Teraz czytam
  • Miłość Peonii
    Miłość Peonii
    Autor:
    Romans obyczajowy z akcją w XVII-wiecznych Chinach pióra sławnej autorki. Oryginalna historia miłosna rozgrywająca się na ziemi i w zaświatach. Szesnastoletnia Peonia, urodziwa i majętna, na kilka mi...
    czytelników: 2083 | opinie: 100 | ocena: 6,55 (1131 głosów) | inne wydania: 1

Pokaż biblioteczkę
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2018-10-05 07:19:47

Siostra babci, którą widziałam może dwa razy w życiu zmarła. Wielki cios dla rodziny ale i ulga. Ciotka Ela chorowała od ładnych paru lat. Zawsze trzymała się na uboczu i mało kto ją odwiedzał. Okazało się że zostawiła testament. Na jego odczytaniu zjawiła się cała rodzinka - chciwa ciotka Anka z mężem sknerą i dwoma niezbyt mądrymi synusiami, wujek Edek, ciocia Ewa, jeszcze parę osób których... Siostra babci, którą widziałam może dwa razy w życiu zmarła. Wielki cios dla rodziny ale i ulga. Ciotka Ela chorowała od ładnych paru lat. Zawsze trzymała się na uboczu i mało kto ją odwiedzał. Okazało się że zostawiła testament. Na jego odczytaniu zjawiła się cała rodzinka - chciwa ciotka Anka z mężem sknerą i dwoma niezbyt mądrymi synusiami, wujek Edek, ciocia Ewa, jeszcze parę osób których w sumie nie znam no i ja z babcią.
Gdy zaczęło się odczytywanie testamentu wszyscy byli ciekawi co też zmarła po sobie zostawiła. Każdy z zebranych dostał po jakimś nic nie wartym dla nich przedmiocie aż w końcu przyszła nasza kolej. Babcia dostała obraz a ja....??
Mecenas przerwał na chwilę, przeleciał wzrokiem po wszystkich zebranych i zatrzymał się na mnie...
A Karina moja przyszywana wnuczka otrzymuje cały mój majątek na który składa się dom, ziemia, 300.000zl i to co kocham najbardziej na świecie i wierzę że ona ten je pokocha i się nimi zaopiekuje - moje 214 psów.
Że co??? Kocham zwierzęta i to bardzo ale aż tyle. Okazało się że ciocia prowadziła prywatne schronisko i hotel dla psów. Tego chyba nikt się nie spodziewał, ja tym bardziej. Jako że los zwierząt nie jest mi obojętny przyjmuję spadek... Potem będzie czas na zastanowienie się jak to sobie poukładać.

pokaż więcej

więcej...
 
2018-10-05 06:55:53

A ja uwielbiam motyw mądrej i zazwyczaj w jakiś sposób wyjatkowej kobiety pomagające rozwiązywać trudne sprawy policjantowi z bagażem doświadczeń i mnóstwem niepowodzeń w przeszłości. Tak jak ma to miejsce no w książkach Hanny Greń albo Pauliny Świst.

więcej...
 
Moja biblioteczka
464 58 142
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (3)

Ulubieni autorzy (7)
Lista ulubionych autorów
Ulubione cytaty (4)
lista cytatów
zgłoś błąd zgłoś błąd