Rena 
most-do-marzen.blogspot.com, , https://www.finta.pl/user/Rena
22 lat, kobieta, Bydgoszcz, status: Czytelniczka, dodała: 1 cytat, ostatnio widziana 1 dzień temu
Teraz czytam
  • Dziesięć płytkich oddechów
    Dziesięć płytkich oddechów
    Autor:
    Jak sobie poradzisz kiedy na Twoich oczach świat rozsypuje się na kawałki? Co zrobisz kiedy wszystko idzie źle? Kiedy ból rozsadza Twoją duszę? Po prostu oddychasz. Dziesięć płytkich oddechów… Kilka...
    czytelników: 9496 | opinie: 455 | ocena: 7,9 (3874 głosy) | inne wydania: 2

Pokaż biblioteczkę
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2018-11-16 10:36:29
Dodała książkę na półkę: Przeczytane
Autor:
Cykl: All for the Game (tom 2)

Po dramatycznych wydarzeniach Lisy muszą uporać się ze swoimi emocjami. To niestety nie będzie ich jedyny problem.
W pierwszej części zakochałam się już od pierwszych rozdziałów. Już wtedy domyślałam się , że będzie to coś dobrego. Teraz, po przeczytaniu drugiej części, wiem że miałam rację. Ta część jest pełna akcji oraz meczów Exy. Wraz z Lisami stajemy do walki z kolejnymi drużynami....
Po dramatycznych wydarzeniach Lisy muszą uporać się ze swoimi emocjami. To niestety nie będzie ich jedyny problem.
W pierwszej części zakochałam się już od pierwszych rozdziałów. Już wtedy domyślałam się , że będzie to coś dobrego. Teraz, po przeczytaniu drugiej części, wiem że miałam rację. Ta część jest pełna akcji oraz meczów Exy. Wraz z Lisami stajemy do walki z kolejnymi drużynami. Strasznie się cieszę, że ten tom jest pełni opisów gry. Mimo, że jest to sport dość brutalny, to gdyby tylko była taka możliwość z wielką chęcią obejrzalabym go na żywo.

W Raven King poznajemy bliżej Lisy. Dowiadujemy się, co skrywa za swoim uśmiechem Nicky, kim w przeszłości była Renee, dowiadujemy się wiele nowych informacji o Kevinie i jego przeszłości z Riko i Krukami oraz co najważniejsze, poznajemy historie Aarona i Andrew, która jest bardzo druzgocąca.
Mimo tego cieszę się, że autorka pozwala nam poznać ich historie, dzięki czemu jesteśmy wstanie zrozumieć ich zachowanie i możemy patrzeć na nich przez pryzmat tego, co ich spotkało w przeszłości.

Ta część obfituje w wiele emocji tych dobrych, jak i tych złych. Wiele razy miałam ochotę rzucić czytnikiem w trakcie czytania lub krzyczeć na bohaterów za ich głupie wybory. Podczas czytania możemy doświadczyć całej gamy emocji, od radości, po złość, frustrację, a kończąc na strachu i wściekłości. Wiele tajemnic wychodzi na jaw, takich które lepiej, gdyby nigdy nie ukazały się na światło dzienne.

Trylogia All For The game mimo, że jest młodzieżową i mówi o sporcie, jest bardzo brutalną historią o pasji, rodzinie i problemach i o tym, jak przeszłość wpływa na człowieka. The Raven King jest godną kontynuacją pierwsze części (dla mnie jeszcze lepszą od The Foxhole Court)

pokaż więcej

 
Moja biblioteczka
790 25 236
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (118)

Ulubieni autorzy (31)
Lista ulubionych autorów
Ulubione cytaty (484)
lista cytatów
zgłoś błąd zgłoś błąd