Alikka 
status: Redaktor, ostatnio widziany 21 tygodni temu

Teksty redakcyjne

28-12-2015
Aktualności

„Gwiezdne Wojny” królują na ekranach kin od zeszłego tygodnia. Kto jeszcze nie miał okazji ich obejrzeć, na pewno znajdzie wybierze się na nie w okresie poświątecznym lub noworocznym. Dla wielu był to najbardziej oczekiwany film roku, jeśli nie w ostatnich lat. ​

18-12-2015
Varia

Już od dawna wiadomo, że książka nie jest bytem tożsamym z okładką i konkretną ilością papierowych stron. W XXI wieku książki można czytać na wiele sposobów: na tablecie, na czytniku, na komputerze, a nawet na telefonie komórkowym. Jest jednak jeden rodzaj książek, które (chyba) jeszcze długo będą mogły być tylko drukowane i jako elektroniczne nie mają sensu.

28-11-2015
Varia

Stawiłem sobie pomnik trwalszy niż ze spiżu, napisał Horacy, mając na myśli nie dobra materialne, nie budowle ani dziękczynne posągi, a swoje dzieła i wiedzę, które w umysłach ludzkich przetrwają tysiąclecia, znacznie dłużej niż jakikolwiek metal czy kamień.

16-11-2015
Varia

Zastanawialiście się kiedyś, ile książek wydaje się rocznie? Tysiące. A liczba autorów, którzy usiłują zadebiutować na rynku, którzy nie wiedzą ilu czytelników (i czy jakichkolwiek w ogóle) uda się im przekonać swoją prozą, jest jeszcze większa.

10-11-2015
Publicystyka

Od kiedy byłam nastolatką, moimi ulubionymi książkami zawsze były horrory. H. P. Lovecraft, R.L. Stine – w zasadzie, odkąd tylko mój angielski był na tyle dobry, by zrozumieć choćby streszczenia opowiadań grozy, czytałam właściwie tylko je.

Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)

Ta lista aktywności nie zawiera jeszcze żadnych informacji!

Moja biblioteczka
349 10 172
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (5)

Ulubione cytaty (1)
lista cytatów
zgłoś błąd zgłoś błąd