Zuldur 
Książki to jedna z wielu moich pasji, szczególnie upodobałem sobie science-fiction. Jak byłem młody przeczytałem Lema Kongres futurologiczny i nagle coś się trwale zmieniło w mojej głowie. Oczywiście nie pogardzę dobrą sensacją, kryminałem czy fantasy. Oprócz tego absorbują mnie: wychowanie córki, malowanie, sporty walki, motocykle i rywalizacja.
mężczyzna, Bydgoszcz, status: Czytelnik, dodał: 1 cytat, ostatnio widziany 1 dzień temu
Teraz czytam
  • Ksenocyd
    Ksenocyd
    Autor:
    Ender jako chłopiec uratował Ziemię przed najazdem Robali, ale wdzięczność ludzi nie trwała długo. Winą za wymordowanie obcej rasy obarczyli tego, który ich uratował. Szanują i podziwiają Mówcę Umarły...
    czytelników: 4358 | opinie: 122 | ocena: 7,37 (2491 głosów)

Pokaż biblioteczkę
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2018-09-01 11:22:01
Dodał książkę na półkę: Chcę przeczytać
Cykl: Głębia (tom 4)
 
2018-09-01 11:21:39
Dodał książkę na półkę: Chcę przeczytać
Cykl: Głębia (tom 3) | Seria: Fantastyczna Fabryka
 
2018-09-01 11:21:33
Dodał książkę na półkę: Chcę przeczytać
Cykl: Głębia (tom 2) | Seria: Fantastyczna Fabryka
 
2018-08-31 14:11:56
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam
Cykl: Childe (tom 2) | Seria: Mistrzowie SF

Dobra książka ale niestety o wiele słabsza od Taktyki błędu. Teoretycznie jest to kontynuacja Taktyki błędu ale w praktyce jest to całkiem nowa historia i tylko uniwersum światów się nie zmienia. W połowie książki rzuciłem ją w kąt i przeczytałem inne pozycje, a że nie lubię pozostawiać książek nieprzeczytanych po kilku miesiącach do niej wróciłem. Nie wiem czy ją polecam, chyba warto skończyć... Dobra książka ale niestety o wiele słabsza od Taktyki błędu. Teoretycznie jest to kontynuacja Taktyki błędu ale w praktyce jest to całkiem nowa historia i tylko uniwersum światów się nie zmienia. W połowie książki rzuciłem ją w kąt i przeczytałem inne pozycje, a że nie lubię pozostawiać książek nieprzeczytanych po kilku miesiącach do niej wróciłem. Nie wiem czy ją polecam, chyba warto skończyć cykl tylko na Taktyce błędu.

pokaż więcej

 
2018-08-31 14:02:52
Dodał książkę na półkę: Przeczytane, Posiadam
Autor:
Cykl: Trylogia Ryfterów (tom 3)

Trzecia i ostatnia część trylogii ryfterów. Chciałoby się powiedzieć, że najlepsza ale niestety tak nie jest, choć wg mojej opinii była lepsza od Wiru. Tym razem akcja dzieje się zarówno pod wodą jak i na lądzie. Ta część podwodna znowu mnie zachwyciła i przeczytałem ją ekspresowo. Część naziemna już nie jest tak dobra ale i tak dzieje się tam bardzo dużo. Mi, w odróżnieniu do części... Trzecia i ostatnia część trylogii ryfterów. Chciałoby się powiedzieć, że najlepsza ale niestety tak nie jest, choć wg mojej opinii była lepsza od Wiru. Tym razem akcja dzieje się zarówno pod wodą jak i na lądzie. Ta część podwodna znowu mnie zachwyciła i przeczytałem ją ekspresowo. Część naziemna już nie jest tak dobra ale i tak dzieje się tam bardzo dużo. Mi, w odróżnieniu do części czytelników, szczególnie przypadło zakończenie gdzie Clark i Ken próbują dorwać Achillesa. Jest tam dużo krwi i mięsa, mniam. Polecam całą trylogię.

pokaż więcej

 
Moja biblioteczka
88 44 217
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (0)
Lista jest pusta
Ulubione cytaty (2)
lista cytatów
zgłoś błąd zgłoś błąd