iza678 
status: Czytelnik, ostatnio widziany 3 tygodnie temu
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2019-01-01 18:44:10

Szukam drugiej książki.
Był chłopak, którego matka wprowadziła się do nowego kochanka. Przeprowadzili się do jego domu. Mężczyzna kochał kobietę ale nienawidził chłopaka. Ale ten nic nie powiedział matce bo ta była szczęśliwa. Pewnie go razu wpadł na psa. Okazało się że to pies sąsiadki. Tak się zaczęło. Zakochali się w sobie. Ale on wyjechał... Minął jakiś czas i jego ojczym umarł. Wrócił na...
Szukam drugiej książki.
Był chłopak, którego matka wprowadziła się do nowego kochanka. Przeprowadzili się do jego domu. Mężczyzna kochał kobietę ale nienawidził chłopaka. Ale ten nic nie powiedział matce bo ta była szczęśliwa. Pewnie go razu wpadł na psa. Okazało się że to pies sąsiadki. Tak się zaczęło. Zakochali się w sobie. Ale on wyjechał... Minął jakiś czas i jego ojczym umarł. Wrócił na pogrzeb i tam była ta dziewczyna... Jego dawną miłość. Potem okazało się że ona ma raka. Nie pamiętam dalej.

pokaż więcej

więcej...
 
2018-12-28 22:18:43

Nie pamietam nic. Żadnych istotnych szczegółów. Oprócz tego, że tematyka klubu motocyklowego. Ogólnie była dziewczyna która trafiła do złych ludzi i oni chcieli ją sprzedać. Była przetrzymywana razem z drugą dziewczyną, którą się opiekowała i ją chroniła. Zostały odbite przez klub motocyklowy. Okazało się ,że to klub ojca dziewczyny, którą opiekowała się nasza bohaterka. Została z klubem i... Nie pamietam nic. Żadnych istotnych szczegółów. Oprócz tego, że tematyka klubu motocyklowego. Ogólnie była dziewczyna która trafiła do złych ludzi i oni chcieli ją sprzedać. Była przetrzymywana razem z drugą dziewczyną, którą się opiekowała i ją chroniła. Zostały odbite przez klub motocyklowy. Okazało się ,że to klub ojca dziewczyny, którą opiekowała się nasza bohaterka. Została z klubem i zakochała się w jednym członku z wzajemnością. Pamiętam jeszcze, że odbicie córki prezydenta klubu odbyło się dzięki temu, z w pod strażnika dziewczyn podszył się jeden z członków dobrego klubu.
Proszę, jeśli coś ktoś kojarzy.
Dziękuje.

pokaż więcej

więcej...
 
Moja biblioteczka
0 0 0
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (0)
Lista jest pusta
zgłoś błąd zgłoś błąd