Marcin Zwierzchowski 
marcinzwierzchowski.pl
Publicysta i dziennikarz kulturalny specjalizujący się w literaturze, filmach i komiksach. Współpracuje z "Polityką", redaktor "Nowej Fantastyki" i serwisu naekranie.pl, pisuje również w wielu innych miejscach. Współtworzy bloga seryjni.blog.polityka.pl.
32 lat, mężczyzna, Warszawa, status: bibliotekarz/Oficjalny recenzent, dodał: 3 książki, ostatnio widziany 10 tygodni temu

Oficjalne recenzje

11-09-2017
Oficjalna recenzja

Są to więc opowieści kameralne, skupiające się na zwykłych ludziach, ich małych ojczyznach, małych życiach, szukające niezwykłości w przeciętności, tylko jako dodatek dorzucające, gdzieś w tle, wielkie wydarzenia, które wstrząsały światem i Polską.

05-09-2017
Oficjalna recenzja

Dostajemy coś w rodzaju zmyślonego reportażu, powstałego ze zderzenia własnej podróży z wyrosłymi w jej trakcie w wyobraźni opowieściami. To proza realistyczna, ale jednak odwołująca się do pewnego snu, który śnimy my wszyscy, snu o Ameryce.

26-10-2015
Oficjalna recenzja

Napisanie powieści fantasy to nic trudnego, prawda? Otóż nie. Potwierdza to Kazuo Ishiguro, pisarz o światowej renomie, który w „Pogrzebanym olbrzymie” koncertowo wykłada się na opowieści o smokach, rycerzach i magicznej mgle.

Moja biblioteczka
48 0 943
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (3)

zgłoś błąd zgłoś błąd