Natalia 
https://www.facebook.com/zanurzsie?ref=tn_tnmn, , natalax3recenzje.blogspot.com
Szalona, ambitna i do szpiku kości zakochana w książkach młoda (pisarka) dziewczyna o wybujałej wyobraźni . Nazywam się Natalia i mam nadzieję że zainteresuję wszystkich swoją osobą jak i twórczością, a mój blog będzie przez Was często odwiedzany.
23 lat, kobieta, Stara Gąska, status: Czytelniczka, dodała: 1 ksiązkę i 95 cytatów, ostatnio widziana 5 tygodni temu
Teraz czytam
 • Tajemne imię
  Tajemne imię
  Autor:
  Czwarta część bestsellerowej serii Kroniki Jaaru gwarantuje jeszcze więcej magicznych wrażeń! Tysiące fanów nie mogą się mylić! Sięgnij po historię Kate i daj się oczarować. Tajemnice Cienistej Krain...
  czytelników: 157 | opinie: 4 | ocena: 7,56 (9 głosów)
 • Umysł
  Umysł
  Autor:
  Niczym magnes przyciągam złych i kontrolujących mężczyzn. Chase, mój biznesowy potentat i miłość mojego życia, myśli, że może mnie ochronić… Nie może. Nikt nie może. Zbyt późno stało się jasne, jak ni...
  czytelników: 285 | opinie: 16 | ocena: 6,97 (91 głosów)

Pokaż biblioteczkę
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2018-10-03 21:55:21
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Egzemplarz recenzencki, Posiadam
Autor:
Cykl: Święci Grzesznicy (tom 3)

Cichy jest jednym z 4 przystojniaków. Najwspanialsze jest to, ze facet sam doszedł do wszystkiego. Nie miał bogatych rodziców, jak znani nam z poprzednich części, jego poprzednicy. Drogę do zwycięstwa była dla niego usłana niewygodnymi wybojami. Gdy na jego drodze pojawia się młodziutka Edie, jego życie wywraca się do góry nogami. Trent jest bardzo wybuchową postacią, ale mimo wszystko bardzo... Cichy jest jednym z 4 przystojniaków. Najwspanialsze jest to, ze facet sam doszedł do wszystkiego. Nie miał bogatych rodziców, jak znani nam z poprzednich części, jego poprzednicy. Drogę do zwycięstwa była dla niego usłana niewygodnymi wybojami. Gdy na jego drodze pojawia się młodziutka Edie, jego życie wywraca się do góry nogami. Trent jest bardzo wybuchową postacią, ale mimo wszystko bardzo go polubiłam. Jeśli zaś chodzi o Edie, to osobiście uważam, że dziewczyna jest fenomenalna. Bardzo polubiłam jej charyzmatyczny styl bycia, nieprzyzwoitość oraz dobroć. Jest idealną dziewczyną dla Cichego, chociaż na początku, ani trochę nie pałają do siebie sympatią. Lecz od nienawiści do miłości jest jedynie jeden krok, prawda?

"Oboje patrzyliśmy na siebie, ja w przerażeniu, on rozbawiony. Mój puls przyspieszył, a ja zastanawiałam się, jak musiało to wyglądać od środka. Czy komory mojego serca pękały już pod wpływem silnego wyrzutu adrenaliny. Powoli uniósł rękę i zdjął mi kaptur, pozwalając moim falowanym blond włosom opaść aż do talii. Czułam się obnażona i to mnie denerwowało. Jego oczy przyglądały mi się leniwie, jakbym była rzeczą, a on zastanawiał się, czy ma mnie kupić, czy nie. "

Erotyk połączony z romansem to świetna lektura dla każdej kobiety. Przy tego typu połączeniu, szybsze bicie serca jest murowane. Poprzednim razem gdy czytałam książkę z tej serii, czułam do niej przyciąganie, lecz również delikatne znudzenie. Bardzo jednak czekałam na ten tom. Strasznie pragnęłam poznać losy Cichego i jego córeczki. Jego postać zainteresowała mnie najbardziej.Dla mnie była to najlepsza ze wszystkich części. Bardzo dobrze wczytywało mi się w problemy bohaterów. Poznanie losów Cichego było najlepszą ze wszystkich chwil, podczas poznania całej serii o chłopakach z HotHoles. Podczas zagłębiania się w tę część, nieodparcie czułam wielkie poruszenie. Strasznie ekscytowałam się każdą chwilą sam na sam, która towarzyszyła Trentowi oraz Edie. Powiem jedno, każdej kobiecie szybciej zabije serce, gdy tylko będzie miała możliwość poznać tę serię.

"Byłam tylko ja.
I woda.
I wschód słońca."

Z całego serca polecam przeczytać tę serię. Zacznijcie od I tomu, następnie przejdźcie do kolejnych jej części, ponieważ ta seria porywa serca wszystkich czytelników. Jestem wielką fanką tej serii, którą mocno polecam.

pokaż więcej

 
2018-09-28 21:51:14
Dodała książkę na półkę: Teraz czytam
Autor:
Cykl: Kroniki Jaaru (tom 4)
 
2018-09-25 20:59:14
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Egzemplarz recenzencki, Posiadam, Ulubione
Cykl: Księgi skór (tom 1)

Już dawno nie miałam okazji przeczytać tak żywej i poruszającej książki. Cała fabuła skupia się w okół Leory oraz jej rodziny. Głównym problemem w lekturze są tatuaże, które w kulturze społeczeństwa Leory, służą jako źródło sensu ich życia. Wszystkie inskrypcje zamieszczone na ciele ludzi z ich świata, opisują życie danej osoby. W zależności od tego, co zrobili przez swoje życie, wszystko to... Już dawno nie miałam okazji przeczytać tak żywej i poruszającej książki. Cała fabuła skupia się w okół Leory oraz jej rodziny. Głównym problemem w lekturze są tatuaże, które w kulturze społeczeństwa Leory, służą jako źródło sensu ich życia. Wszystkie inskrypcje zamieszczone na ciele ludzi z ich świata, opisują życie danej osoby. W zależności od tego, co zrobili przez swoje życie, wszystko to powstaje później na ich ciele, za sprawą tuszu. Jest jednak jeden mały szczegół. Nie wszyscy ludzie pragną żyć zgodnie z tradycją ludzi Zapamiętanych.

"Uśmiecham się na myśl o ojcowskiej duszy bez skazy, która zostanie uznana za godną odejścia w zaświaty. Nie mogę się doczekać dnia jej ważenia.
Tata był skórownikiem – to jego koledzy z pracy zdjęli z niego skórę i przygotowali ją do garbowania. On to samo robił z ich ukochanymi, a także z niezliczoną liczbą nieznanych osób, które trafiały do niego po śmierci."

Po śmierci ojca Leora musi zmierzyć się z tragiczną prawdą o jego życiu. Szanowany i lubiany, dobry mąż i ojciec, przez całe swoje życie ukrywał prawdę o swojej przeszłości. Dla Leonory, odkrycie jego tajemnicy, staje się priorytetem. Co odkryje jej śledztwo? Kim był jej ojciec? Komu służył? Kim jest ona sama?

Lektura wciąga już od pierwszych stron. Imponującym jest fakt, ile wydarzeń odgrywa się w przeciągu kilkunastu stron. Książka bardzo hipnotyzuje. Już na samym początku czułam do niej przywiązanie i wielką dawkę sympatii.Bardzo polubiłam główną bohaterkę. Jej historia w cudowny sposób zabiera czytelnika w świat wciągający oraz kuszący. Bardzo lekko i płynnie czyta się tę historię, ponieważ jest bardzo niesztampowo opisana. Pierwszy raz miałam przyjemność poznać tego typu historie. Dostrzegam, że autorka stworzyła coś nowego bardzo intensywnego. Czuję, że temat w jej powieści został wyczerpany, ale wiem że to jeszcze nie koniec. Jestem bardzo ciekawa kontynuacji.

" Kiedy ten skazaniec umrze, ten symbol zostanie odczytany, ten symbol go obciąży, a wtedy jego księga zostanie zniszczona w płomieniach w sali wyroków.
Jak można żyć, gdy naznaczono cię jako zapomnianego? Jak można żyć, gdy wiesz, że nic nie ma znaczenia, a na końcu czeka cię tylko śmierć i zapomnienie? Mam nadzieję, że trafię do grona zapamiętanych – przecież właśnie po to żyjemy. Ale życie tego mężczyzny zostało wymazane przez czarny atrament.
Zapomniany."

Bardzo polecam tę książkę. Na jej stronach rozgrywają się wydarzenia bardzo wciągające i poruszające. Jestem bardzo uradowana, że znalazłam dla niej czas. Jej poznanie było dla mnie chwilą radości i skupienia. Na pewno pragnę więcej. Mam nadzieję, że już niebawem poznam kontynuację tej fascynującej serii.

pokaż więcej

 
2018-09-25 20:58:59
Autor:
Cykl: Pivot Point (tom 1)

Historia opisuje życie Addison, która żyje w Kolonii wśród ludzi utalentowanych. Każdy z jej społeczeństwa, ma specjalne zdolności, które nabyli dzięki inteligencji własnych mózgów. Addison potrafi wejrzeć w przyszłość i wybrać odpowiednią dla siebie historię. Tym razem, dziewczyna musi zmierzyć się z rozwodem swoich rodziców. Kogo wybierze? Z tym problemem zmierzy się podczas swoich wizji...... Historia opisuje życie Addison, która żyje w Kolonii wśród ludzi utalentowanych. Każdy z jej społeczeństwa, ma specjalne zdolności, które nabyli dzięki inteligencji własnych mózgów. Addison potrafi wejrzeć w przyszłość i wybrać odpowiednią dla siebie historię. Tym razem, dziewczyna musi zmierzyć się z rozwodem swoich rodziców. Kogo wybierze? Z tym problemem zmierzy się podczas swoich wizji... lecz co się wydarzy, gdy na różnych drogach swojej przyszłości pozna dwóch różnych mężczyzn? Którego chłopaka wybierze?

"Dorośli chętnie określają zdolności mianem rzekomych, dopóki nie ukończymy szkoły i nie dowiedziemy ich, zdając wszystkie testy. Jest tak, jakby chcieli nam przypominać, że nie jesteśmy jeszcze w pełni kompetentni i na razie musimy polegać na nich i ich pomocy w uwidocznieniu naszego potencjału."

Kolejna fenomenalna lektura, która doskonale ukazuje hipnotyzujący styl autorki. Cudownie czytało się tą urokliwą książkę. Jest kompletnie inna od wcześniejszych lektur, które wyszły spod pióra Kasie West. Zaskoczyła mnie nie tylko niezwykłą fabułą ale również doskonałymi bohaterami. Nie znałam autorki z tej strony. Ta książka doskonale ukazuje wspaniałą charyzmę autorki. Doskonałym jest to, że lektura wciąga już od pierwszych stron, a to przyciąganie trwa aż do końca.

Nie potrafię oprzeć się tej historii. Opowieść żyje we mnie nawet po jej poznaniu. Bardzo lubię książki autorki, zawsze chętnie je czytam. Teraz na pewno wiem, ze autorka ma talent do tworzenia nie tylko lekkich romansów młodzieżowych, lecz również posiada wielki szereg pomysłów na opowieści z innej kategorii. Uwielbiam w niej ten zapał. Kocham jej styl oraz umiejętność budowania akcji. Autorka doskonale wie jak zainteresować swoją historią czytelnika.

"Zazwyczaj dokładnie widziałam, co musi się wydarzyć i co konkretnie mam zrobić, aby do tego doszło. Nie dlatego, że wszystko Sprawdzałam – wcale tak nie było – ale dlatego, że lubiłam mieć plan. Plany się przydają. Ale teraz nic nie wiedziałam."

Z całego serca polecam poznać tę idealną lekturę. Całkowicie mnie do siebie przekonała. Jestem całkowicie pod wielkim urokiem tej historii. Bardzo lubię główną bohaterkę, która jest wrażliwą, odważną oraz szczerą i pomocną postacią. Jestem jej fanką. Jak dla mnie, mogłabym raz jeszcze przeczytać tę historię, aby na nowo odkrywać jej wnętrze. Zazdroszczę tym, którzy dopiero maja ją w swoich planach.

pokaż więcej

 
2018-09-11 20:29:47
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Egzemplarz recenzencki, Ulubione
Cykl: Żniwiarz (tom 3)

Wszystko zaczyna się od tego, że Magda ponownie zostaje porwana przez Pierwszego. Ponownie staje z nim oko w oko, starając się za wszelką cenę go pokonać i przeżyć. Niespodziewanie dla niej, Pierwszy ma względem niej inne plany. Po wstępnej ugodzie między sobą, wkrótce zaczynają wspólne polowania. Ich celem są demony i inne istoty pozaziemskie. Jak zakończy się ich współpraca?

"Według...
Wszystko zaczyna się od tego, że Magda ponownie zostaje porwana przez Pierwszego. Ponownie staje z nim oko w oko, starając się za wszelką cenę go pokonać i przeżyć. Niespodziewanie dla niej, Pierwszy ma względem niej inne plany. Po wstępnej ugodzie między sobą, wkrótce zaczynają wspólne polowania. Ich celem są demony i inne istoty pozaziemskie. Jak zakończy się ich współpraca?

"Według kaszubskich wierzeń dziki myśliwy był pokutującą duszą człowieka, który polował w niedzielę przed południem. A teraz, po śmierci, musiał za karę przemierzać bory i polować na żaby oraz kruki.
Kiedyś Magda stwierdziła, że taki los był niezłym upodleniem. Jednak teraz, gdy po raz pierwszy w życiu stała twarzą w twarz z myśliwym, poczuła wobec niego respekt. Biła od niego niespotykana moc i z całą pewnością nie wyglądał na istotę, która poluje na żaby."

To już kolejna część o przesympatycznych i zarazem groźnych żniwiarzach, którzy bronią świat ludzki przed atakiem demonów. Okazuje się, że nawet oni sami, nie do końca zdają sobie sprawę z tego, jak wiele jest różnorodnych demonów, które czyhają w ciemności. Bardzo długo oczekiwałam tej części. Strasznie chciałam przeczytać kontynuację tej serii, która już w pierwszym tomie porwała moje serce.

Bardzo kocham bohaterów tej serii. Magda - choć obecnie wciela się w inne ciało, mimo wszystko bawi swoim humorem i odwagą. Jest to bardzo ognista postać, która nigdy się nie poddaje, kocha szczerze pomagać i pomimo niebezpieczeństwa, zawsze chroni przede wszystkim innych. Podobnie jest z jej wujem, również Żniwiarzem - Feliksem. Facet jest moim ulubieńcem. Czuje się w nim starą duszę, która zaklęta jest w młodym ciele. Jest to przekomiczne i przeurocze. Ma cenne rady, lecz przez swój wygląd, nie jest brany na poważnie. Kocham patrzeć na jego zawziętość i cięty język. Dzięki niemu, książka się nie nudzi. W połączeniu z Magdą, ten duet robi wiele dobrego dla książki.

Kolejnym bohaterem, który bardzo się zmienił na przełomie tych trzech tomów, to Mateusz. Chłopak ze zwykłej fajtłapy, przerodził się wreszcie w mężczyznę, który ma dużo do zaoferowania Żniwiarzom. Jest ich opoką i pomocą. Choć na początku za nim dość nie przepadałam, teraz znajduje się na liście postaci, które lubię.

Jeśli chodzi o Pierwszego, to mam względem niego dziwne uczucia. Z jednej strony zaczęłam go lubić, ale dostrzegam w nim dużo wad. Jest bardzo samolubny i mściwy. Wykorzystuje innych, walczy tylko za siebie. Jest typowym złym charakterem, a jak wiadomo, lubimy takich albo ich nienawidzimy. Ja jest tak pół na pół.

"Magda bez współczucia polała resztką wódki rany Pierwszego i, nawet nie starając się być delikatną, zaczęła go opatrywać"
Uważam, że autorka doskonale namieszała w akcji. Jej fabuła jest świetnie rozwinięta, aż chce się czytać dalej. Nieoczekiwanie dla mnie, wydarzenia w książce rozgrywają się w tak cudownym tempie, że przeczytanie lektury zajmuje niewielkość ilość czasu.

Autorka wypracowała swój własny styl i język, który jest bardzo nowoczesny. Dostrzegam w nim dużo zwrotów młodzieżowych, aczkolwiek nie raziły mnie ani przez chwilkę. Jak dla mnie, wszystko zostało opisane w dobrej formie.

Gorąco polecam lekturę. Koniecznie zajrzyjcie do poprzednich tomów! Nie możecie tego przegapić. Powieść szczerze was zauroczy. Najlepszą zaletą jest fakt, że lektura opisuje nasze słowiańskie opowiastki.

pokaż więcej

 
2018-09-01 19:39:47
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Egzemplarz recenzencki
Autor:
Cykl: Saga braci Steelów (tom 3)

W tej części Talon odkrywa przed wszystkimi brudy własnej przeszłości. Jego rodzina oraz Jade poznają jego przeszłość krok po kroku. Jaką tragiczną przeszłość skrywa Talon? Czy piętno przeszłości pozwoli mu na szczęśliwe życie u boku dziewczyny?
Dodatkowo Jade, musi zmierzyć się z własnymi demonami. Nieoczekiwanie jej matka ma wypadek, były narzeczony w tajemniczych okolicznościach zostaje...
W tej części Talon odkrywa przed wszystkimi brudy własnej przeszłości. Jego rodzina oraz Jade poznają jego przeszłość krok po kroku. Jaką tragiczną przeszłość skrywa Talon? Czy piętno przeszłości pozwoli mu na szczęśliwe życie u boku dziewczyny?
Dodatkowo Jade, musi zmierzyć się z własnymi demonami. Nieoczekiwanie jej matka ma wypadek, były narzeczony w tajemniczych okolicznościach zostaje uznany za zaginionego. Jak to odbije się na jej zaufaniu względem rodziny Steelów?

"Cieszyłam się każdą jego minutą. (...) Te pocałunki były jak narkotyk, jak coś, co ingeruje w moje najgłębsze jestestwo. Jak coś, bez czego nie mogę żyć."

Ostatnia i zarazem najlepsza część opowiadająca o miłości Jade i Talona! Fantastyczne dopełnienie całej serii. Książka napisana z wielkim entuzjazmem, dużą dawką emocji oraz uczuć. Nie spodziewałam się aż tak wielu tajemnic, dużej dawki wydarzeń. Tak wiele furtek z nowymi, niewyjaśnionymi wątkami zostało otwartych. Autorka wspaniale zakończyła historię o Talonie, lecz to nie jest jeszcze koniec. Już niebawem mam nadzieję na poznanie dalszych losów o braciach Steel. Tym razem liczę, że ponownie spędzę przy nich niezapomniane chwile.

Podczas poznania pierwszej części tej serii wiedziałam, że Talon ma straszną przeszłość. Dostrzegłam, że w jego dzieciństwie musiało coś się wydarzyć. Nie do końca jednak byłam pewna co to takiego. Teraz już wiem, i wyznam wam, że jego życie jest wielkim cierpieniem. Wszystko zmienia się w chwili, gdy mężczyzna poznaje Jade. Ta dziewczyna pozwala mu na nowo cieszyć się życiem.

"-Nie zostawię Cię, kotku. Jestem tutaj dla ciebie. Zrobię dla ciebie wszystko. - Nigdy nie wypowiedziałem prawdziwszych słów. Byłem tutaj dla niej."

Autorka niczego nie zmieniła w bohaterach. Wciąż są opisani serdecznie, czuć jest od nich autentyczność. Bardzo ich polubiłam i się z nimi zaprzyjaźniłam. Ich cierpienie piętnuje czytelnika i w nim pozostaje. Niemal żyłam ich historią. Całkowicie mnie pochłonęła. Spędziłam przy niej miły dzień, bez przerwy ją czytając. Przygotujcie się więc na to, że książka całkowicie was wciągnie.

Jak już opowiedziałam, lektura doskonale spełnia moje oczekiwania. Jest lekka, pomimo tragicznej i trudnej tematyki. Liczę, że fani poprzednich części nie przestaną czytać historii na tej części. Wiem, że autorka pisze inne historie, które już niebawem myślę poznać.

pokaż więcej

 
2018-09-01 19:39:19
Dodała książkę na półkę: Chcę przeczytać
 
2018-08-24 15:30:31
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Egzemplarz recenzencki, Posiadam
Autor:
Cykl: Domniemanie Niewinności (tom 3)

Aubrey zaczyna spełniać się w Nowym Jorku, jako baletnica. Po odrzuceniu miłości przez Andrew, dziewczyna poświęca się swojej pasji oraz zaczyna spotykać się z nowym mężczyzną. Niespodziewanie, w jej życiu ponownie pojawia się przystojny prawnik, Andrew. Mimo początkowego kłamstwa dziewczyny, Andrew nie potrafi o niej zapomnieć. Czy pozwoli żyć Aubrey własnym życiem?

"Za kilka miesięcy...
Aubrey zaczyna spełniać się w Nowym Jorku, jako baletnica. Po odrzuceniu miłości przez Andrew, dziewczyna poświęca się swojej pasji oraz zaczyna spotykać się z nowym mężczyzną. Niespodziewanie, w jej życiu ponownie pojawia się przystojny prawnik, Andrew. Mimo początkowego kłamstwa dziewczyny, Andrew nie potrafi o niej zapomnieć. Czy pozwoli żyć Aubrey własnym życiem?

"Za kilka miesięcy będziemy się pieprzyć, a fakt, że nie mogę zobaczyć twojej twarzy, wyda mi się bez znaczenia tylko dlatego, że będę cię posuwał od tyłu, opartą o stół. Przekonasz się. – Thoreau"

Dwie poprzednie części z tej serii bardzo przypadły mi do gustu. Były lekkie, wciągające i bardzo zrelaksowały zarówno mnie jak i osoby, którym je poleciłam. Na tę część czekałam z wielką energią. Przeczytałam ją zaraz po premierze, lecz nie wiem czemu nie opisałam jej jeszcze w recenzji. W ostatnim czasie bardzo wiele książek czytam, lecz niestety brak mi czasu na pisanie o nich opinii... Oczywiście, pomimo upływu czasu, wciąż pamiętam o uczuciach, jakie czułam podczas czytania.

Ta część dopełnia dwie poprzednie w sposób idealny. Jest lekka, wciągająca i przede wszystkim opowiada o przeszłości bohaterów. Już podczas pierwszych moich czytelniczych planów z tą serią, miałam do niej pozytywne nastawienie.

Powieści te są niewielkie. Można by było je połączyć w jedną całość, i uznać je za jedną lekturę. Autorka miała co do nich inne plany i powiem, że szanuję jej decyzje. Wszystkie trzy części poznaje się szybko, bardzo ambitnie. Dostrzegam po opiniach załączonych w internecie, że jest to bardzo lubiana seria. U mnie również zajmuje ulubione miejsce i czeka na ponowne poznanie.

"Zaczynam się zastanawiać, czy ta zasada „jednej nocy” nie bierze się z przekonania, że na drugą nie starczyłoby ci już pary… Fiut drugiej kategorii to nie koniec świata."
Autorka bardzo pozytywnie pisze o swoich bohaterach. Poddaje ich próbie różnych trudności, którą Ci za wszelką cenę przezwyciężają. W lekturze podoba mi się przede wszystkim upór głównych bohaterów, oraz ich zamiłowanie do pasji. Audrey za wszelką cenę pragnie realizować swój talent w balecie, podczas gdy Andrew szaleje za jej osobą. Nie zdradzając więcej szczegółów powiem, że książka jest bardzo dobrze skonstruowana.

Czy widzę w niej jakieś wady? Każda powieść na swój sposób ma wady i zalety, i tylko od czytelnika zależy, czy je wyłapiemy. Osobiście tę powieść uważam za bardzo wciągającą lekturę, godną polecenia. Przyjrzyjcie się bliżej temu romansowi, ponieważ da wam dawkę niezapomnianego humoru oraz energię na więcej.

pokaż więcej

 
2018-08-24 14:27:47
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Egzemplarz recenzencki, Posiadam
Autor:
Cykl: Święci Grzesznicy (tom 2)

"Ten dreszczyk emocji towarzyszący pogoni zawsze sprawiał, że czułem ucisk w jajach. Jak dla mnie, ona zapewniała wyzwanie innego rodzaju niż pozostałe laski. Była świeżym mięsem, a ja nienasyconym mięsożercą. Ale nie spodziewałem się, że zastanę TO.
TO zmieniło wszystko.
Stałem jak niemowa i uśmiechałem się zadziornie, drocząc się z nią, bo ona też się ze mną droczyła w jakiś sposób. I...
"Ten dreszczyk emocji towarzyszący pogoni zawsze sprawiał, że czułem ucisk w jajach. Jak dla mnie, ona zapewniała wyzwanie innego rodzaju niż pozostałe laski. Była świeżym mięsem, a ja nienasyconym mięsożercą. Ale nie spodziewałem się, że zastanę TO.
TO zmieniło wszystko.
Stałem jak niemowa i uśmiechałem się zadziornie, drocząc się z nią, bo ona też się ze mną droczyła w jakiś sposób. I właśnie dotarło do mnie, że może akurat w tej jednej chwili wcale nie byłem łowcą. Może na ułamek sekundy stałem się Elmerem Fuddem z bronią bez naboi, który natknął się na rozdrażnioną tygrysicę."
Bardzo często sięgam po tego typu powieści. Bardzo lubię czytać erotyki połączone z ociekającą intrygą. Ta powieść znalazła się na mojej półce, ponieważ jej poprzedniczka, okazała się świetną opowieścią. Czytając Intrygę, byłam pod wielkim wrażeniem pióra autorki. Tutaj możecie poczytać nieco więcej na temat poprzedniej części, która dotyczy głównie Brutala i Emili.

Tym razem mamy do czynienia z Rosie, siostrą znanej nam w niewielkim stopniu, z poprzedniej części. Dziewczyna jet śmiertelnie chora. Za wszelką cenę pragnie niezależności, z dala od rodziców.
Kilka lat temu, jej siostra spotykała się z Deanem. Ten sam chłopak zajął w sercu Rosie swoje miejsce. Kilka lat póżniej na nowo pojawia się w jej życiu i żąda od niej miłości.
Dean jest bardzo chamskim chłopakiem, który ma własne demony z przeszłości. Kobiety traktuje oschle, liczy się dla niego głównie Rosie. Ta jednak nie chce być jego kolejną zdobyczą, w związku z czym go unika. Jak zakończy się ich wspólny upór?

"Powinnam wyznać wam coś jeszcze: mimo sarkastycznej natury i niewyparzonego języka byłam jak ten pies, który szczeka, a nie gryzie. Nie chciałam nikomu rujnować życia. Wolałam je ratować. "
Powiem szczerze, że pierwsza część była dla mnie dużo lepsza. Szybciej mi się ją czytało, oraz bardziej mnie intrygowała. W tej powieści skupiłam się głównie na chorobie Rosie. Jej sytuacja dopełniła akcję w książce, rozszerzyła fabułę. Czasem czuje się przy niej nutkę znudzenia, w późniejszym zaś czasie mamy do czynienia z wciągającą akcją. Powieść jest bardzo różnorodna. Każdy odnajdzie w niej coś dla siebie.

Jeśli chodzi o styl autorki, to oczywiście jest on dopasowany do akcji w idealny sposób. Jeśli lubicie tego typu lektury, to ta powieść jest wprost dla was. Koniecznie do niej zajrzyjcie w wolnej chwili. Niekoniecznie musicie najpierw sięgnąć po część poprzednią. Są one powiązane ze sobą jedynie w niewielkim stopniu.

pokaż więcej

 
2018-08-16 15:26:58
Dodała książkę na półkę: Chcę przeczytać
Autor:
Cykl: O Chłopcach (tom 1)
 
Moja biblioteczka
717 332 2522
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (70)

Ulubieni autorzy (41)
Lista ulubionych autorów
Ulubione cytaty (95)
lista cytatów
zgłoś błąd zgłoś błąd